PrieEžero.LT » Alytaus apskritis » Lazdijų rajonas » Stovyklos » Poilsiavietė "Kalionija" ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis

Poilsiavietė "Kalionija" ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis

Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 1 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 2 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 3 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 4 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 5 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 6 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 7 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 8 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 9 Poilsiavietė Kalionija ant ežero kranto:sąskrydžiams,iškyloms su palapinėmis - 10

Pasiilgus gaivaus oro, žaliuojančio pušyno, žavingo kraštovaizdžio ir švaraus ežero vandens, kviečiame atvykti į poilsiavietę „KALIONIJA“.

Mes įsikūrę pietvakarių Lietuvoje, Lazdijų rajone, 3 km į pietryčiu nuo Seirijų, prie ramaus Sagavo ežero. Patogi geografinė ežero padėtis vilioja ir žvejus ir poilsiautojus. Sagavas telkšo Seirijų pašonėje, tad rasti jį labai lengva.

Stovyklavietėje įrengtos trys didesnės poilsio zonos palapinėms su lauko pavėsinėmis. Puikus prieglobstis nuo karštos saulės, ar netyčia užklumpusio lietaus. Pavieniai stovyklautojai taip pat ras vietos pavėsyje, prie pušaičių ar berželių. Šalia įrengta laužavietė leis pasigaminti autentiškus patiekalus ant laužo.

Rytinė saulė Jus žadins ir pakvies rytą pradėti maudynėmis ežero pursluose. Kas ankstyvesnis ir yra mėgėjas pamedituoti su meškere rankose, turės galimybę tai padaryti išsinuomavęs valtelę. Kam smagios tik maudynės ar ežero bei tvenkinio vėsa – siūlome vandens dviračių nuomą. Mėgstantiems aktyvesnį poilsį dar siūlome pažaisti tinklinį.
Ir vienas maloniausių dalykų  –  dviračiai. Siūlome juos visai šeimai, nes turime tiek vyriškų, tiek moteriškų, tiek ir vaikiškų dviračių.

Jūs turėsite puikią galimybę aplankyti šalia stovyklavietės esančius miestelius: Seirijus, Krikštonis, Gegutės kaimą. Ištvermingesniems siūlome Liškiavos apylinkes, o gal net ir Druskininkus. Pasinaudojus Lazdijų turizmo siūlomais dviračių turistiniais keliais, Jūs galėsite dviračiais aplankyti visą Lazdijų rajoną.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Laužavietė
Pavėsinė
Tinklinio aikštelė kieme
Valčių nuoma
Vandens dviračių nuoma
Artimiausias vandens telkinysEžeras Sagavas
AdresasNaujoji g., Seirijų sen., Lazdijų rajonas
Telefonai+370 625 46186; +370 615 34204
Tinklalapiswww.kalionija.lt
Dirbame sezono metu
Kaina už asmenį nuo 3 iki 4.5 €
Atsiskaitymas banko kortelėmis nėra
Vieta automobiliui nemokama
Maitinimas nėra
Atnaujinta: 2017 birželio mėn. 15 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2015 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 625 46186; +370 615 34204
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti