PrieEžero.LT » Utenos apskritis » Ignalinos rajonas » Namelių nuoma » Poilsio ir konferencijų centras "Campus viridis" Palūšėje

Poilsio ir konferencijų centras "Campus viridis" Palūšėje

Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 1 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 2 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 3 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 4 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 5 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 6 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 7 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 8 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 9 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 10 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 11 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 12 Poilsio ir konferencijų centras Campus viridis Palūšėje - 13

Poilsio ir konferencijų centras „Campus viridis“ puiki vieta Jūsų poilsiui, verslo konferencijoms ir susitikimams bei šeimos šventėms.

Apgyvendimo paslaugos:

Poilsio ir konferencjų centre „Campus viridis“ įrengti šeši jaukūs skandinaviško stiliaus apgyvendinimo nameliai, kuriuose vienu metu gali ilsėtis daugiau negu 60 žmonių. Moderniuose nameliuose apsigyventi galima visais metų laikais, ne vasaros sezono metu nameliai yra apšildomi, juose įrengti židiniai. Poilsio ir konferencjų centre „Campus viridis“ yra 19 numerių, kuriuose gali apsistoti nuo dviejų iki šešių asmenų. Kiekvienas numeris turi miegamąją zoną, virtuvėlę, kurioje yra virdulys, šaldytuvas ir atskirą vonios kambarį. Poilsiautojų patogumui teritorijoje veikia nemokamas bevielis internetas.

Maitinimo paslaugos restorane:

Kiekvienas norintis skaniai pavalgyti yra laukiamas stilingame ir jaukiame 60-100 vietų restorane. Čia galite pasimėgauti gardžiais europietiškos virtuvės patiekalais, kurių meniu sukūrė Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos narė – virtuvės šefė Halina Višnevskaja. Restorane taip pat galite surengti dalykinę vakarienę ar susitikimą su savo verslo partneriais. Čia puiki vieta Jūsų proginėms šventėms su savo draugais ir artimaisiais.

Konferencijų salių nuoma:

Campus viridis komplekso centriniame pastate yra 3 modernios konferencijų salės, talpinančios nuo 20 iki 120 žmonių. Čia rasite šiuolaikinę vaizdo ir garso techniką, mes pasirūpinsime kavos pertraukėlėmis ir maitinimu, nakvyne. 

Švenčių organizavimas:

Campus viridis komanda yra pasiruošusi pasirūpinti svarbiausiomis jūsų šventėmis. Kviečiame pas mus švęsti savo gimtadienius, vestuves, krikštynas, svarbias sukaktis. Mėgaukitės jaukiu švente pušyno prieglobstyje, ežerų apsuptyje. 

Vandens turizmo inventoriaus nuoma:

Campus viridis valtinėje esančioje prie pagrindinio Palūšės paplūdimio galite išsinuomotį valčių arba irklenčių ir susipažinti su Lūšių ežero apylinkėmis. Taip pat galime suorganizuoti 1-4 dienų žygius baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis.

Dviračių nuoma:

Keliaudami dviračiais galėsite apžvelgti daugiau Aukštaitijos nacionalinio parko apylinkių bei aktyviai praleisti laisvalaikį.

Pirties paslaugos:

Campus viridis poilsio ir konferencijų centre siūlome savo viešnagės metu išsinuomoti pirtį ir mėgautis jos teikiamais malonumais..

Sraigių degustacija:

Campus viridis restorane organizuojame burgundiškų sraigių degustaciją.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Lūšiai
AdresasLūšių g. 20, Palūšė, Ignalinos rajonas
Telefonai
+370 620 47787
Tinklalapiswww.campusviridis.com
Dirbamevisus metus
Nuomojami objektai ir vietų skaičius
Nameliai (6 vnt.)
Nuomos kainos
Nameliuose
Terasa / balkonas su baldais
Dušas ir WC
Virtuvė
Šaldytuvas be šaldymo kameros
Arbatinukas
Bevielis internetas (Wi-Fi)
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė
Konferencijų salė su įranga

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Lūšių g. 20, Palūšė, Ignalinos rajonas

Atnaujinta: 2017 gruodžio mėn. 19 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2017 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 620 47787
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti