PrieEžero.LT » Klaipėdos apskritis » Klaipėdos rajonas » Sodybos » Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas

Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas

Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 1 Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Aštuonių vietų nameliai su terasomis ir visais patogumais Kempingas Mažųjų laivų uostas Mažųjų laivų uostas Keltas Dreverna - Juodkrantė Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 2 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 3 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 4 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 5 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 6 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 7 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 8 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 9 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 10 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 11 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 12 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 13 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 14 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 15 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 16 Drevernos kempingas Klaipėdos rajone: nameliai, kavinė, vandens pramogos, uostas - 17

Drevernos kempingas įsikūręs Drevernos mažųjų laivų uostelio teritorijoje ant Kuršių marių kranto. Tai nepakartojamos marinistinės atmosferos vieta apsupta jachtų, laivelių, Kuršių marių ir Drevernos upės. Marios, vėjas, smėlis, saulė – sukuria išskirtinę ir nepakartojamą Pamario krašto išskirtinumą, o vaizdai į Kuršių marias ir Kurių nerijos Mirusiais arba dar vadinamas Pilkąsias kopas užburia kiekvieną šios vietos lankytoją. 

Drevernos kempingas – tai kaituotųjų ir buriuotojų rojus, tai ramaus šeimyninio poilsio rojus, tai išskirtinė vieta draugų kompanijoms ir romantiška vieta įsimylėjusiems.  
 
Drevernos kempingą sudaro 12 aštuonviečių poilsinių medinių namelių ant Kuršių marių kranto ir kemperių bei palapinių aikštelės. 
Mediniame skandinaviško stiliaus poilsio namelyje vienu metu gali apsistoti 8 žmonės. Kiekviename namelyje yra 2 miegamieji, loftinis antrasis aukštas, mini virtuvė (2 kaitlentės, šaldytuvas, virtuvės indai ir įrankiai), dušas, wc, kondicionierius, wi fi, terasa su lauko baldais – vaizdais į Jachtų uostą ir Mirusiais kopas.
 
Čia pat įsikūrusi 20 vietų kemperių aikštelė. Visos vietos turi prisijungimus prie elektros, nuotekų ir vandens. Įrengtos 2 komfortinės aikštelės su lauko baldais (staliukai ir suoliukai). 
 
Kempingo teritorijoje teikiamos paslaugos:
 • Paplūdimys
 • Kavinė „Elingas“ ir stiklinė vasaros terasa. 130 kv. m. skandinavišku stiliumi įrengta salė vestuvėms, pobūviams, konferencijoms ir seminarams. Garso ir vaizdo įranga.
 • Rūkyta žuvis ir Marių žuvienė
 • Keleivinis keltas Dreverna – Juodkrantė – Dreverna penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis 3 kartus per dieną. Kelto tvarkaraštis www.dreverna.lt/keltas-dreverna-juodkrante
 • Išvykos Kuršių mariomis 50 ir 20 vietų laivais, greitaeigio katerio (8 vietų) nuoma
 • Žygių baidarėmis ir kanojomis organizavimas
 • Vandens dviračių nuoma 
 • Valčių nuoma 
 • Baidarių ir kanojų nuoma
 • Tampomi vandens atrakcionai
 • Apžvalgos bokštas. Į Drevernos apylinkes, Kuršių marias, Naglių gamtinį rezervatą galėsite pažvelgti iš 15 metrų aukščio apžvalgos bokšto
 • Kaitavimo mokykla Go2kite. Kaitavimo pamokos vaikams ir suaugusiems. Kaitavimo inventoriaus nuoma.
Kontaktai:
www.dreverna.lt
Drevernos kempingas
Tel.nr.:+37060480108
camping@dreverna.lt
Pamario g. 14, Drevernos k. LT-96240 Klaipėdos r. 

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys Kuršių marios,
Upė Dreverna
AdresasPamario g. 12, Klaipėdos rajonas
Telefonai+370 604 80108
Tinklalapiswww.dreverna.lt
Dirbame sezono metu
Kaina už numerį parai nuo 60 iki 120 €
Viso komplekso kaina parai nuo 60 iki 120 €
Patogumai
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
Bevielis internetas (Wi-Fi)
Kieme
Vieta palapinėms
Prisijungimas prie elektros kemperiams
Vandens pramogos
Valtys (nemokamai) Vandens dviračių nuoma
Baidarių / kanojų nuoma Katerio nuoma
Kiti patogumai, paslaugos
Restoranas / kavinė
Banketų (pokylių) salė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Pamario g. 12, Klaipėdos rajonas

Atnaujinta: 2017 lapkričio mėn. 08 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2017 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 604 80108
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti