PrieEžero.LT » Utenos apskritis » Molėtų rajonas » Sodybos » Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai

Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai

Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 1 Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 2 Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Namas su banketų sale ir miegamaisiais Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 3 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 4 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 5 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 6 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 7 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 8 Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 9 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 10 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 11 Ilonos sodyba: pirtis, salė, tinklinis, futbolas, supynės, kanojos, plaustai - 12

Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, Molėtų rajone ant Ilgyno ežero kranto. Tai puiki vieta mėgstantiems ramybę, privatumą. Sodyba pritaikyta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek  įvairioms šventėms.

Mūsų svečiams siūlome:

  • Atskirą namą su visais patogumais (iki 30 asmenų). Pobūvių salę su židiniu, virtuvę, WC. Dušas, miegamieji, lauko pavėsinė.
  • Pirtį ant ežero kranto su lauko terasa, lauko židiniu, virtuvę ir miegamaisiais iki 15 asmenų.

Pastatai vienas nuo kito nutolę apie 100 m atstumu. Nuo sodybos iki magistralinio kelio VILNIUS - UTENA vos 4 km atstumas. Svečiai turi puikią galimybę aplankyti Lietuvos Etnokosmologijos muziejų, bei Molėtų astronomijos observatoriją, esančią vos už keleto kilometrų nuo sodybos Utenos link.

Poilsiautojų laukiame ištisus metus !

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Ilgynas - 10 m
AdresasKulionių kaimas, Molėtų rajonas
Telefonai+370 603 21055
Tinklalapiswww.ilonossodyba.lt/
Dirbame visus metus
Numerių skaičius 2
Bendras vietų skaičius 45
Kaina už asmenį nuo 10 €
Viso komplekso kaina parai nuo 131 €
Patogumai
Kieme
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Vaikams
Sūpynės
Pirtys, baseinai, SPA
Pirtis / sauna
Sportas
Krepšinio aikštelė kieme Futbolo aikštelė kieme
Tinklinio aikštelė kieme ant žolės Dažasvydis
Vandens pramogos
Žvejyba ežere Valtys (nemokamai) Vandens dviračių nuoma
Baidarių / kanojų nuoma Plaustų nuoma
Aktyvios pramogos
Grybavimas / uogavimas
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė
Maitinimasyra virtuvė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Kulionių kaimas, Molėtų rajonas

Atnaujinta: 2017 birželio mėn. 18 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2014 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 603 21055
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti