PrieEžero.LT » Kauno apskritis » Kėdainių rajonas » Sodybos » Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone "Repengiai"

Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone "Repengiai"

Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 1 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 2 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 3 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 4 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 5 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 6 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 7 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 8 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 9 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 10 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 11 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 12 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 13 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 14 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 15 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 16 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 17 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 18 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 19 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 20 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 21 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 22 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 23 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 24 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 25 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 26 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 27 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 28 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 29 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 30 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi ir baseinu Kėdainių rajone Repengiai - 31

Sodyba „Repengiai“ įsikūrusi Nevėžio upės rytiniame slėnio šlaite, prie vaizdingo upės vingio, kur laiką galima skaičiuoti pagal pavasarinį upės potvynį bei atoslūgį, sprogstančius medžių pumpurus, žydinčias žemuoges pievoje, išskrendančius paukščius, akinančio baltumo sniego pusnis.

Ledynų tirpsmo vandenys čia išgraužė gilų lovio pavidalo upės slėnį, užtat vietovė pasižymi ypatingu raiškumu – Nevėžio upė vingiuoja, daro dideles ir plačias kilpas.

Sodyba „Repengiai“ dirba ištisus metus. Poilsiautojams skirtas visas svečių namas. Mūsų sodyboje puikiai jausis svečiai mėgstantys prabangą ir komfortą. Vokiško fachverkinio architektūros stiliaus sodybos durys svetingai atvertos tiems, kurie nori šeimos ar artimų draugų būryje jaukiai ir patogiai atšvęsti savo gimtadienius, jubiliejus, vestuves ar kitas šventes.

Paslaugos šventei ir poilsiui

Patalpa pobūviams

Pirmame namo aukšte yra erdvi patalpa pobūviams su ąžuoliniu stalu ir patogiais minkštais baldais poilsiui. Prie stalo patogiai įsitaisys 24 svečiai.  Šaltuoju metų laiku jaukumo ir šilumos Jūsų šventei suteiks šioje erdvėje besikūrenanti ugnis krosnelėje.

Erdvi terasa

Šiltuoju metų laiku siūlome naudotis erdvia terasa, kurioje galėsite ne tik linksmintis ar pašokti, bet ir ramiai pasėdėti ir pasigrožėti atsiveriančia nuostabia vingiuojančios upės slėnio gamtos panorama.

Šiuolaikinė virtuvė

Sodyboje galėsite gamintis maistą savarankiškai. Tam įrengta šiuolaikinė virtuvė su visa buitine technika. Galėsite naudotis visais indais ir įrankiais bei kavos aparatu, kurio dėka mėgausitės šviežia espresso ar cappuccino kava. Lauke galėsite kepti kepsnius, šašlykus ar dešreles šašlykinėje, gaminti troškinius ar plovą ant laužo ketiniame katiliuke. Galime pasiūlyti maistą ir iš mūsų verslo partnerių.

Kambariai poilsiui

Antrame svečių namo aukšte yra 4 erdvūs kambariai poilsiui, kuriuose komfortiškai ilsėtis gali 16 žmonių. Kiekviename kambaryje yra plati dvigulė lova ir miegamas dvivietis fotelis. Kiekvienas kambarys turi televizorių. Dar 2 svečiai gali ilsėtis pirmame aukšte ant minkštų odinių poilsio baldų.

Pramogos

 • Pirtis
 • Dušas su lietaus šokio efektu
 • Šalto vandens kubiliukas
 • Masažinis SPA baseinas lauke su vaizdu į Nevėžio slėnį
 • Vaikų žaidimų aikštelė
 • Krepšinio aikštelė
 • Kiaušinių marginimas vašku
 • Plaukimas baidarėmis
 • Pasivažinėjimas dviračiu

Sodybos nuomos kaina:

 • Parai darbo dienomis (nuo 14 val. iki 12 val.) – 1000 Lt
 • Parai iš penktadienio (nuo 14 val.) į šeštadienį (iki 12 val.) – 1500 Lt
 • Parai iš šeštadienio (nuo 14 val.) į sekmadienį (iki 12 val.), bei švenčių dienomis – 2000 Lt.
 • Taip pat galite išsinuomoti sodybą dienai ar vakarui (be nakvynės) – 600 Lt.
 • SPA baseino nuomos kaina – 300 Lt.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysUpė Nevėžis - 100 m
AdresasGalkantų k. 10C, Vilainių sen., Kėdainių rajonas
Telefonai
+370 620 20092
Tinklalapiswww.repengiai.lt
Dirbamevisus metus
Numerių skaičius 4
Bendras vietų skaičius18
Nuomos kainos
Viso komplekso kaina parainuo 450 iki 600 €
Kaina už asmenįnuo 20 iki 30 €
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
TV
Kieme
Laužavietė
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Vaikams
Vaikų žaidimo aikštelė kieme
Sūpynės
Pramogos
Masažinė vonia (Jacuzzi)
Keturračių motociklų nuoma
Krepšinio aikštelė kieme
Vandens pramogos lauke
Žvejyba upėje
Baidarių / kanojų nuoma
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Galkantų k. 10C, Vilainių sen., Kėdainių rajonas

Pramogos ir paslaugos

Kaimo turizmo sodyba Kėdainių rajone "Repengiai"Kaimo turizmo sodyba Kėdainių rajone "Repengiai"
Galkantų k. 10C, Vilainių sen.
+370 620 20092
Pirtis kaimo turizmo sodyboje Kėdainių rajone "Repengiai"Pirtis kaimo turizmo sodyboje Kėdainių rajone "Repengiai"
Galkantų k. 10C, Vilainių sen.
+370 620 20092
Aktyvios pramogos kaimo turizmo sodyboje Kėdainių rajone "Repengiai"Aktyvios pramogos kaimo turizmo sodyboje Kėdainių rajone "Repengiai"
Galkantų k. 10C, Vilainių sen.
+370 620 20092
Atnaujinta: 2018 balandžio mėn. 11 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2013 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 620 20092
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti