PrieEžero.LT » Telšių apskritis » Plungės rajonas » Sodybos » Kaimo turizmo sodyba Plateliuose: banketų salė, kubilas, pirtis, baseinas

Kaimo turizmo sodyba Plateliuose: banketų salė, kubilas, pirtis, baseinas

Mes itin daug dėmesio skiriame savo svečių patogumui, todėl siūlome ne tik maloniai praleisti laiką neapsakomo grožio gamtos kampelyje, bet ir pasimėgauti pirties bei kubilo teikiamais malonumais, o karštą dienos popietę atsigaivinti sodybos teritorijoje įrengtame moderniame eko baseine, kuris primena dekoratyvinį tvenkinį, tačiau turi visas įprastam baseinui būdingas funkcijas.

Mėgstantys aktyvesnį laisvalaikį, galės išbandyti jėgas krepšinio aikštelėje arba pažvejoti tvenkinyje. Laimikis garantuotas! Vakarą vainikuokite šeimynine vakariene ir čia pat keptais kepsniais! Ir tai toli gražu ne viskas, mūsų tikslas – turiningas jūsų poilsis, todėl siekiame nuolat tobulėti ir nenuvilti savo svečių.

Vertiname savo svečių patogumą, todėl svečiai apgyvendinami moderniai įrengtuose nameliuose su visais patogumais, televizija bei internetu. Kaimo turizmo sodyba „Liepija“ kviečia maloniai praleisti laiką šeimas ar didesnes iki 25 žmonių grupes, o reikšmingas šventes paminėti pokylių salėje, talpinančioje iki 30 žmonių. Jūsų pageidavimu galime tiekti maistą bei pastatyti paviljoną sodybos teritorijoje.

„Liepija“ – puikus pasirinkimas, jei norite kokybiškai ir turiningai pailsėti, atitrūkti nuo kasdienybės bei pasimėgauti ramybe. Be to, vienu šūviu nušausite du zuikius, juk iki vasaros sostinės Palangos vos 57 km, todėl romantiškas saulėlydis pasiekiamas ranka.

Paslaugos

Kaimo turizmo sodybos „Liepija“ tikslas – jūsų turiningai ir maloniai praleistas laikas, todėl savo svečiams siūlome kompleksines paslaugas, kurios užtikrins, kad jūsų viešnagė pas mus bus įsimintina ir atmintyje įsirėš tik gražiausiais prisiminimais. Savo svečiams siūlome ne tik patogią nakvynę, romantiškojo Provanso interjero nameliuose, bet ir itin platų tradicinių pramogų asortimentą: pirtis, kubilas, šašlykinė, eko baseinas ir t.t. Norintys surengti įsimintiną šventę mūsų sodyboje, gali pasinaudoti erdve ir jaukiai įrengta pobūvių sale.

Apgyvendinimas

Sodybos svečiams siūlome apsistoti moderniai įrengtuosenameliuose su visais patogumais, tradiciniu Provanso stiliumi įrengtoje viloje. Šiuo metu yra 7 vietų vila, 2 šešiaviečiai nameliai ir keturvietis pirties namelis. Nameliuose yra įrengta patogi virtuvė, yra visi patogumai.

Vila „Liepa“
145-200 EUR / už naktį

Pirties namelis „Ąžuolas
70-85
EUR / už naktį

 

6-vietis namelis „Pušelė“
75-85
EUR / už naktį


5-vietis namelis „Šermukšnis“
65-75 EUR / už naktį

Pramogos.
Sodybos teritorijoje yra įrengtas modernus eko baseinas, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir unikalumu, tai tarsi dekoratyvinis – natūralus baseinas, kuriame drąsiai pliuškentis gali ir mažieji sodybos svečiai, ir žmonės turintys ypač jautrią odą, kadangi baseine yra ekologiškas vanduo, nedirginantis odos ir nesukeliantis alergijos. O štai mėgstantys žvejoti, galės tai padaryti įžuvintam tvenkinyje, vėliau laimikį galėsite išsikepti šašlykinėje, kepsninėje arba rūkykloje. Visgi, jei žvejyba jums ne prie širdies, visada galite išbandyti jėgas krepšinio aikštelėje arba susipažinti su nuostabia Platelių gamta dviračių žygyje. Norintys išvysti Platelius iš kitos ežero pusės galės pasiirstyti valtele, o po turiningos dienos atsigaivinti pirtyje arba kubile. „Liepija“ neužmiršo ir mažųjų sodybos svečių, čia jiems ir jų tėveliams yra įrengtos smagios sūpynės.

Pobūviai.
Sodyboje yra įrengta erdvi ir jauki 30 vietų pobūvių salė, puikiai tinka paminėti įsimintinas gyvenimo šventes. Jūsų pageidavimu šventei galime tiekti maistą arba sodybos teritorijoje pastatyti paviljoną, kuriame puikiai tilps visi jūsų artimieji bei draugai. Tai puikus pasirinkimas paminėti šventes ar įsimintinus įvykius šeimos ir draugų rate.
Kaimo sodyboje „Liepija“ puikus laikas ir gražūs atsiminimai garantuojami!

Pokylių salė
145-200 EUR / už naktį

Nuotraukos iš paukščio skrydžio

Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 1
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 2
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 3
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 4
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 5
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 6
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 7
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 8
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 9
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 10
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 11
Nuotraukos iš paukščio skrydžio - 12

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Plateliai,
Tvenkinys kieme
AdresasLiepijų g. 23, Plateliai, Plungės rajonas
Telefonai
+370 624 36068
Tinklalapiswww.liepija.lt
Dirbamevisus metus
Bendras vietų skaičius25
Nuomos kainos
Kaina už numerį nuo 45 iki 170 €
Viso komplekso kaina parainuo 350 iki 580 €
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
Bevielis internetas (Wi-Fi)
Židinys viduje
Kieme
Grilis / šašlykinė
Laužavietė
Židinys lauke
Vieta automobiliams
Tvenkinys kieme
Vaikams
Vaikų žaidimo aikštelė kieme
Pramogos
Kubilas
Baseinas kieme
Krepšinio aikštelė kieme
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Liepijų g. 23, Plateliai, Plungės rajonas

Atnaujinta: 2017 gegužės mėn. 31 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2014 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 624 36068
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti