PrieEžero.LT » Vilniaus apskritis » Trakų rajonas » Sodybos » La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms!

La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms!

La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 1 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 2 Išskirtinėms Jūsų šventėms bei konferenсijoms! La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 3 Patogūs kambariai nakvynei La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 4 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 5 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 6 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 7 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 8 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 9 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 10 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 11 Konferencijų, seminarų salė Konferencijų, seminarų salė La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 12 Šventinės vaišės Šventinės vaišės Pirtis su 30 vietų sale ir 20 miegamų vietų Pirtis su 30 vietų sale ir 20 miegamų vietų La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 13 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 14 La Villa Royale - išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! - 15

La Villa Royale pirmą kartą duris savo svečiams atvėrė 2014 metais.

Margio ežero pakrantėje įsikūrusį kompleksą sudaro pagrindinė vila, pirties namelis ir kvepianti pušynu  neaprėpiama gamta, ramybė ir privatumas – būtent tai laikome savo privalumu.

Pagrindiniame vilos pastate pačioms įvairiausioms progoms švęsti, ar konferencijoms organizuoti talpiname apie 120 žmonių. Antrame pastato aukšte įrengti uždari miegamieji kambariai, pritaikyti įvairiam žmonių skaičiui: kambaryje miegoti gali nuo 2 iki 6 žmonių, kiekvienas kambarys turi atskirus vonios kambarius. Iš viso pagrindiniame pastate patogiai išsimiegoti gali 64 žmonės. Be to, pokylių salėje puikiai apgalvota vėdinimo ir kondicionavimo sistema neleis svečiams nei sušalti, nei perkaisti – vasarą kondicionieriai gaiviai vėdina patalpą, o žiemą pastatas šildomas geotermiškai.

Prie pat ežero – pirties namelis. Pastate galima rengti ir mažesnes šventes: salė talpina apie 20- 30 svečių, antrame aukšte yra 18 miegamų vietų, šalia namelio – didžiulė ir patogi pavėsinė – puikus pasirinkimas jaukioms asmeninėms šventėms gamtoje. Na ir žinoma, kaip pirties namelis be pirties? Mūsų pirtis fantastiška – kaitindamiesi pro langą galite stebėti nuostabius gamtos vaizdus, prireikus – įsileisti gaivaus oro, o įsikaitinus nuo lieptelio šokti tiesiai į Margio ežerą.

Pagal Jūsų pageidavimus, yra galimybė nuomoti tik pirtį arba tik didįjį pastatą.

Pagrindinį vilos pastatą ir pirties namelį jungia didžiuliai ir itin tvarkingi gamtos plotai, kartu su nedideliu pušynu. Čia kiekvienas ras mielą sau kampelį atsipūsti ar aktyviai pasilinksminti, kadangi turime ir tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė valtimi pasiplaukioti nuostabiajame ežere.

Kadangi savo veiklą pradėjome dar labai neseniai, mes, klausydami savo svečių atsiliepimų, nuolat puoselėjame ir atnaujiname tiek savo aplinką, tiek ir kitas paslaugas tik tam, kad kiekvienas svečias užsukęs pas mus, norėtų ir dar kartą sugrįžti.

PASLAUGOS

Pokylių salė Jūsų šventėms. Pagrindiniame pastate esanti prabangi, klasicizmo stiliaus detalėmis puošta erdvi salė skirta Jūsų gražiausių švenčių ar renginių organizavimui. Pagal Jūsų pageidavimus turime tiek apvalius, tiek stačiakampius staliukus, kaspinais ir užvalkalais puoštas kėdes, tad savo puotą tikrai galėsite paversti išties karališka. Vestuvės, jubiliejus, darbo vakarėlis ar šokių naktis – mes atviri bet kokioms progoms ir padarysime viską, kad Jūsų renginys būtų itin pasisekęs.

Erdvė konferencijų organizavimui. Turime pakankamai erdvės ir reikalingų priemonių pokylių salei pertransformuoti į konferencijų salę. Erdvi ir nuolat vėdinama bei kondicionuojama patalpa leis Jums suorganizuoti kokybišką verslo konferenciją.

Pirties paslaugos. Atskirai nuomojame ir pirties pastatą, skirtą mažesnėms Jūsų šventėms. Vieta puikiai tiks gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms progoms. Mūsų pirtis fantastiška – kaitindamiesi pro langą galite stebėti nuostabius gamtos vaizdus, prireikus – įsileisti gaivaus oro, o įsikaitinus nuo lieptelio šokti tiesiai į Margio ežerą. Pagal metų laiką galėsite pasirinkti kur švęsti: erdvės švęsti yra įrengtos tiek pirties namelyje, tiek pavėsinėje šalia ežero.

Pramogos lauke. Savo šventes švęsdami pas mus, aplink vilą esančiuose didžiuliuose gamtos plotuose, galite organizuoti ir lauko pramogas: be nuostabios ežero pakrantės ir hamako, turime tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė pasiplaukioti valtele. 

 

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Margis ~ 20 m
AdresasMarkutiškių kelias 28, Markutiškiai, Trakų rajonas
Telefonai
+370 687 54844
Tinklalapiswww.lavillaroyale.lt
Facebookwww.facebook.com/la-villa-royale-429581163853965/
Dirbamevisus metus
Numerių skaičius 16
Bendras vietų skaičius82
Nuomos kainos
Viso komplekso kaina parainuo 1000 €
Kaina už asmenįnuo 16 €
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
Kieme
Grilis / šašlykinė
Laužavietė
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Pramogos
Grybavimas / uogavimas
Vandens pramogos lauke
Žvejyba ežere
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Markutiškių kelias 28, Markutiškiai, Trakų rajonas

Atnaujinta: 2017 lapkričio mėn. 13 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2014 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 687 54844
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti