Atostogų paieška

KUBU LOFTAI Klaipėdoje

Partneris Narys nuo 2017 metų
Loftas - kambarys - 1

Atnaujinta: 2022 m. gruodžio mėn. 23 d.

„KUBU“ – Jūsų namai Klaipėdoje!

KUBU loftai – tai naujai įrengti privatūs kambariai Klaipėdos miesto centre. Studijos, loftai, dviejų kambarių apartamentai su virtuvėlėmis, dušais, bevieliu internetu.

Keturvietis loftas - kambarys

Nedidelis, jaukus loftas - kambarys su 2 atskiromis arba dvigule lova. Kambaryje yra 2 papildomos miegamos vietos, pasiekiamos kopetėlėmis. 

Kambaryje: dušas, WC, virtuvėlė, veikia bevielis internetas. Prie namo yra vieta parkavimui. 

Kambario nuomos kaina – nuo 25 € / para.

Kaina galioja iki gruodžio 31 d. vienam asmeniui. Papildomas žmogus – 5 € / para. Savaitgaliais ar švenčių dienomis kainos gali būti koreguojamos.

Dviejų kambarių apartamentai

Apartamentai su miegamuoju ir svetaine-virtuvėle. Miegamajame yra dvigulė lova, kurią galima atskirti. Virtuvėlėje visa būtiniausia įranga: kaitlentė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, įrankiai.

Svetainėje yra sofa-lova. Apartamentuose gali apsistoti iki 4 svečių. Ypač tinka šeimoms su vaikais.

Apartamentuose taip pat yra: kabelinė TV, dušas, WC, rankšluosčiai, patalynė, plaukų džiovintuvas, spinta. Veikia bevielis internetas. Prie namo yra vietos parkavimui.

Apartamentų nuomos kaina – nuo 35 € / para. Kaina nurodyta dviem asmenims ir galioja iki gruodžio 31 d. Savaitgaliais ir švenčių dienomis kainos gali būti koreguojamos.

Studijos tipo kambarys

Tai nedidelшы, bet labai jaukus studijos tipo kambarys su virtuvėle, dvigule arba 2 atskiromis lovomis. Virtuvėlėje visa būtiniausia įranga: kaitlentė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, stalo įrankiai.

Taip pat ka,baryje yra kabelinė TV,  dušas, WC, rankšluosčiai, patalynė, plaukų džiovintuvas. Veikia bevielis internetas. Prie namo yra vietos parkavimui.

Studijos nuomos kaina – nuo 20 € / para. Kaina nurodyta vienam asmeniui ir galioja iki gruodžio 31 d. Savaitgaliais ar švenčių dienomis kainos gali būti koreguojamos.

Studijos tipo kambarys be virtuvės

Tai studijos tipo kambarys (be virtuvės) su 2 atskiromis arba dvigule lova, privačiu dušu, WC, TV, patalyne, rankšluosčiais. Prie namo yra vieta parkavimui.

Studijos nuomos kaina – nuo 20 € / para. Kaina nurodyta 1 žmogui. Kainos galioja iki gruodžio 31 d. Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis gali būti koreguojamos.

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

  • - +
  • - +
  • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Kuršių marios ~ 800 m (vanduo +1 ℃),
Upė Danė ~ 1 km (vanduo +2 ℃)
Adresas
H. Manto g. 37A, Klaipėda Žemėlapis
Telefonai
+370 650 52311
Viber tel. nr.
+370 650 52311
Tinklalapis
https://www.kubu.lt
Dirbame
visus metus

Nuomos kainos

Kaina už asmenį
nuo 9 iki 16 €

Apmokėjimo informacija:

 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo

Nuostatai

Atvykimo laikas
nuo 14:00
Išvykimo laikas
iki 12:00
Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję