PrieEžero.LT » Latvija » Ventspilio rajonas » Sodybos » Svečių namai ir kempingas Latvijoje "Leču muiža"

Svečių namai ir kempingas Latvijoje "Leču muiža"

Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 1 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 2 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 3 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 4 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 5 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 6 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 7 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 8 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 9 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 10 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 11 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 12 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 13 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 14 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 15 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 16 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 17 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 18 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 19 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 20 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 21 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 22 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 23 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 24 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 25 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 26 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 27 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 28 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 29 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 30 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 31 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 32 Svečių namai ir kempingas Latvijoje Leču muiža - 33

Svečių namai "Leču muiža" įsikūrę gražioje vietoje. Juos supa 2 hektarų parko teritorija. Svečių namai nuo Ventspilio nutolę 14km., už 300m yra upė Venta, iki jūros - 14km., iki pagrindinio Ventspilio paplūdimio - 15km.

Dvaras "Leču muiža" - tai vieta tiek poilsiui, tiek linksmybėms. Čia galima ir ramiai poilsiauti, ir švęsti vestuves ar kitas šventes, organizuoti konferencijas, vakarėlius, kitus renginius. Yra pokylių salė 55 žmonėms, taip pat - šokių salė ir židinio kambarys. Miegamų vietų - 33 (3 kambariai, kurie turi visus patogumus).

Mes taip pat siūlome:

- Didelė, pilnai įrengta virtuvė.

- Vieta maudynėms.

- Žvejyba.

- Vietos palapinėms.

- Vietos treileriams.

- Barbekiu.

- Motorinės valties nuoma.

Dviviečio kambario nuoma - 40EUR/ parai

Užsakymai priimami telefonu: +371 26585141

 

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysUpė Venta (Latvija)
Adresas"Leču muiža", Leči, Vārves pagasts, Ventspilio rajonas, Latvija
Telefonai
+371 26585141
Dirbamevisus metus
Bendras vietų skaičius33
Nuomos kainos
Kaina už numerįnuo 40 €
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
Bendras dušas ir WC
TV
Kieme
Pavėsinė
Vieta automobiliams
Prisijungimas prie elektros kemperiams
Vandens pramogos lauke
Žvejyba upėje
Valtys (nemokamai)
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė
Atnaujinta: 2016 balandžio mėn. 05 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2016 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+371 26585141
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti