PrieEžero.LT » Alytaus apskritis » Druskininkai » Apartamentų, butų nuoma » Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ ****

Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ ****

Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Apartamentai (110 kv.m.) su vaizdu į Drusknio ežerą Prabangus dvivietis numeris su virtuve Prabangus dvivietis numeris su virtuve Prabangus dvivietis numeris su virtuve Prabangus dvivietis numeris su virtuve Liuksas (45 kv.m.) Liuksas (45 kv.m.) Liuksas (45 kv.m.) Liuksas (45 kv.m.) Liuksas (45 kv.m.) Liuksas (45 kv.m.) Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivietis numeris (40 kv.m.) su virtuve Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Dvivetis numeris Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 1 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 2 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 3 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 4 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 5 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 6 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 7 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 8 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 9 Svečių namai Druskininkuose „Senasis paštas“ **** - 10

...vakaras... Nuostabus vaizdas į ežerą, į Druskininkų panoramą, papuoštą bažnyčios smailėmis... Ant stalo - patiekalai iš vietos turgelyje pirktų produktų... Rankose taurė puikaus vyno... Idiliška ramybė ir tyla... Kas gi nesvajoja apie tokį poilsį... Mes pildome svajones!

Džiaugiamės ir tikimės, kad pasirinksite mūsų svečių namus.

Pasistengsime įrodyti, kad esame verti Jūsų pasirinkimo ir lauksime Jūsų sugrįžtant!

Jaukūs ir erdvūs 4 žvaigždučių svečių namai „Senasis paštas“ įsikūrę pačiame Druskininkų centre, šalia Druskonio ežero, bažnyčios, didelių kaštonų apsupty.

Pro apartamentų ir kambarių langus svečiai gali mėgautis nepakartojamais Druskininkų vaizdais, džiaugtis kurorto ramybe.

Jūsų pasirinkimui:

 • Apartamentai;
 • Liukso numeris;
 • 9 dviviečiai numeriai.

Visuose numeriuose:

 • Miegamieji su plačiomis dvigulėmis lovomis;
 • Mini virtuvės;
 • Seifai;
 • Individualiai reguliuojama šildymo sistema;
 • Palydovinė TV,
 • Nemokamas bevielis internetas (Wi-Fi);
 • WC ir dušai su šildomomis grindimis;
 • Plaukų džiovintuvai.

Kiemo teritorijoje įrengta vaizdo kamerų stebima automobilių stovėjimo aikštelė su pakeliamu užtvaru, rakinama aikštelė dviračiams.

Čia rasite visą Jums reikalingą informaciją apie miestą, vykstančius renginius, pramogas.

Atvykimas į svečių namus - nuo 13:00 val., išvykimas - iki 12:00 val. Ankstyvo atvykimo ir vėlyvo išvykimo galimybės yra derinamos su svečių namų administracija, atsižvelgiant į užimtumą.

Svečių namų pastate šalia kepyklos įsikūrusioje vyno parduotuvėje „Vinnys“ rasite puikiausių vynų ir vietoje galėsite jų paskanauti!

Mūsų svečiams taikomos nuolaidos:

Papildomos paslaigos:

 • Masažo kabinetas;
 • Dviračių nuoma.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Druskonis - 100 m,
Ežeras Vijūnėlis - 300 m
AdresasV. Kudirkos g. 37, Druskininkai
Telefonai+370 682 58257; +370 313 51707
Tinklalapiswww.senasispastas.lt/lt/
Facebookwww.facebook.com/senasispastas/
Dirbame visus metus
Numerių skaičius 11
Bendras vietų skaičius 22
Kaina už numerį parai sutartinė kaina
Patogumai
Kieme
Vieta automobiliams

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į V. Kudirkos g. 37, Druskininkai

Atnaujinta: 2017 lapkričio mėn. 15 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2011 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 682 58257; +370 313 51707
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti