Atostogų paieška

"Asvejos Sodyba" Vilniaus rajone. Baidarių nuoma

Asvejos Sodyba Vilniaus rajone. Baidarių nuoma - 1

Atnaujinta: 2018 m. lapkričio mėn. 14 d.

Baidarių,plausto ir valčių nuoma, plaukimas Asvejos ežere, Dubingos ir Žeimenos upėmis, „Asvejos sodyba“, Jokūbiškių km. Sužionių sen. Vilniaus raj.

Kviečiame aktyvių pramogų mylėtojus į „Asvejos sodybą“!

Pagal jūsų poreikius pasiūlysime: tinkamiausias maršrutas (I ar II dienų maršrutai), transportavimas į išplaukimo vietą ir iš parplaukimo vietos, instruktažas apie maršrutą, plaukimą baidarėmis.

  • Plaukimas Žeimenos upe - tai viena švariausių upių, kuri tekia pro smelėtus ir skardingus pušynus. Puikus pasirinkimas mėgstantiems lengvą plaukimą arba plaukiantiems pirmą kartą. Trasa apie 15-18 km. Praktiškai nėra kliūčių.
  • Plaukimas Asvejos ežeru, Žeimenos ir Dubingos upėmis. Puikus pasirinkimas nuotykių ieškotojams! Plaukiant Asvejos regioniniame parke esančiais ežerais ir upeliu, Jums teks ieškoti maršruto, brautis per nendrių labirintus ir įveikti juodos trasos atkarpą, įveikus užtvanką pasiekti ir finišuoti Žeimenos upėje.
  • Plaukimo trukmė. Pirma diena 15-18 km arba 4 – 5 val., antra diena 15km arba 5 val.
  • Plaukimas Dubingos upe. Tai pats lengviausias ir trumpiausias maršrutas, apie 7 km.
  • Taip pat siūlome Raft klasės plaustai - didelės keliamosios galios laivai, skirti kelionėms ypač sudėtingais kalnų upių maršrutais. pakeltas priekinis bortas leidžia įveikti net pačias aukščiausias bangas.Taip pat puikiai tinka trumpos bei ilgoms kelionėms lygiu vandeniu, bei Lietuvos upėmis.

Plausto korpusas gaminamas iš ypač tvirtos medžiagos. Galima naudoti ir sekliose akmenuotose upėse.

Nepatinka aktyviai, galima ir ramiai valtele, po vaizdingą Asvejos ežerą. Savitas Asvejos parko kraštovaizdis, reljefas, miškų ir pelkių masyvai lemia didelę augmenijos bei gyvūnijos įvairovę. lite pasirinkti užkandžių rinkinį kiekvienam asmeniui arba turistinius pietus, kuriuos pristatysime į jūsų starto vietą.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Ežeras Asveja
Adresas
Jokūbiškių k. 1, Sužionių sen., Vilniaus rajonas
Telefonai
+370 657 13113
El. paštas
info@asvejossodyba.lt
Tinklalapis
http://www.asvejossodyba.lt
Dirbame
visus metus
Atsiskaitymas banko kortelėmis
nėra

Daugiau informacijos apie – "Asvejos Sodyba" Vilniaus rajone: banketų, konferencijų salės, restoranas, pramogos »

X