R&R Spa Villa Trakai - Banketų salė, sauna, Jacuzzi

Atnaujinta: 2021 m. vasario mėn. 24 d.
Patikima nuoma

Kviečiame į naujai įsikūrusią prabangią "R&R Spa Villa Trakai" (ankstesnis pavadinimas ‘’Reginos Karališka sodyba’’)

Mes įsikūrėme labai patogioje vietoje - netoli Trakų pilies, 100 metrų nuo Senosios Kibininės užeigos. Šalia - Galvės ežeras, irklavimo bazė, sporto klubas.

Mūsų Vila - tai nuostabi vieta surengti įspūdingas vestuves, išskirtinai atšvęsti gimtadienį, jubiliejų ar kitą Jums ypatingą progą.

Jūsų šventėms ir poilsiui:

► Didžioji banketų salė iki 36 žmonių

Išskirtinio grožio prabangi pokylių salė 68 kv.m. ploto, talpinanti 36 žmones, apstatyta amerikietiškais stalais ir kėdėmis. Salę puošia marmuro židinys, masyvūs baro baldai, krikštolo sietynai, gipso lipdiniai. Už jus pasirūpinta visais stalo serviravimo įrankiais, puošniais kėdžių užvalkalais, lauko terasos papuošimu. Taigi Jūsų arba mūsų rekomenduoti virėjai nepatirs jokių sunkumų ruošdami vaišes.

Veidrodinis gaublys stipriai pagyvins šokių atmosferą, o kondicionierius neleis sukaisti.

Pro langus atsiveria vaizdas į Trakų pilies bokštus ir Užutrakio Dvarą.

SPA procedūros

Jūsų malonumui įrengta erdvi sauna, dušai ir kubiliukas bei penkiavietis stiprių srovių SPA baseinas (Jacuzzi). Mūsų išskirtinumas - tai ekologiškos procedūros kiekvienai kompanijai individualiai. Baseinas pripildomas geriamu vandeniu, šildomas apie 4 val iki reikiamos temperatūros 32-36 laipsnių. Nenaudojami jokie chemikalai, dėl to alergiškiems žmonėms yra palaima panirti į švarų vandenį ir be baimės mėgautis sveikatai naudingais vandens masažais, kur purkštukų yra apie 80.

► Moderni virtuvė

Priepirtyje yra didelis ąžuolinis stalas, suolai, kur gali  pasisėdėti 10-12 žmonių. Šalia moderni virtuvė su naujausia buitine technika: 2 daugiafunkcinės savarankiškos orkaitės, padidinta kaitlentė, 2 šaldytuvai, ąžuolinis baras ir baldai.

► Lauko terasa ir lauko židinys

Lauke įrengta didelė terasa su mediniais baldais ir uždanga nuo lietaus, kuri vakare apšviečiama. Dideliame lauko židinyje galėsite išsikepti skanių kepsnių.

► Saugomas parkingas

Savo automobilius pasistatysite erdvioje ir saugioje aikštelėje, kuri stebima vaizdo kameromis.

► Kambarių nuomos paslaugos (16-18 žmonių)

Nakvynė 17-20 svečių. Išsimiegosite švelniuose satino pataluose, o oro kondicionavimo sistema leis sukurti komfortišką mikroklimatą. Pro miegamųjų langus grožėsitės Trakų pilies bokštais. Vonios kambariuose – modernūs dušai ir higienos priemonės.
 

Kambarių nuoma R&R Spa Villa Trakai

Išnuomojami nauji, modernūs kambariai.

Švelnūs satino patalai, oro kondicionavimo sistema, vonios kambariuose - modernūs dušai ir higienos priemonės. Sauna, Jacuzzi už papildomą mokestį.

R&R Spa Villa Trakai nuomos kainos:

Paslaugos pavadinimas Kaina nuo
Liukso kambarys su atskirais patogumais (3 dvigulės, 3 viengulės lovos) 4 asmenims 63 EUR
Liukso kambarys su atskirais patogumais (3 dvigulės, 3 viengulės lovos) 6 asmenims 87 EUR
Trivietis (+1) 58 EU
Dvivietis (+1) 45 EUR
Sauna (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) 55 EUR
Spa baseinas 3 val (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) 85 EUR
Vilos nuoma nakvynei (priklausomai nuo žmonių skaičiaus ir trukmės) 144-200 EUR
Banketų salės nuoma su nakvyne nuo 500 EUR


PASIŪLYMAI pagal susitarimą

Vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, Naujų metų sutikimo vakarams, mergvakariams, bernvakariams, konferencijoms, Valentino dienai, romantiškiems vakarams bei kitoms šventėms.

*Galime paruošti vaišes šventiniam stalui ir pusryčius.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Kambarių bei pokylių salės su Jakuzzi ir sauna (iki 34 asm) nuoma sodyboje R&R Spa Villa Trakai »

X