Ekskursijos malūne, Varnių regioniniame parke - sodyba „Angelų malūnas“

Atnaujinta: 2020 m. spalio mėn. 31 d.
Patikima nuoma

Yra laikas poilsui, miegui, maistui, ir laikas žinioms - ekskursijos nuostabioje gamtoje po: Angelų malūno muziejų; Varnių regioninį parką bei Telšių miestą su gidu; Apylinkių lankytinus objektus.

Ekskursija po Angelų malūno muziejų

Siūlome aplankyti senovinį Angelų malūną.Pravesime ekskursiją po 3 malūno aukštus,kur eksponuojama sena grūdų malimo įranga,supažindinsime su grūdų malimo procesu,papasakosime senovinio malūno istoriją.Vaišinsime   arbata iš vietinių žolelių.Pereisite keturių stichijų labirintą bei aplankysite stebuklingą ąžuolą.Po ekskursijos galėsite, malūno teritorijoje esančioje pavėsineje, kuri yra šalia upės,suvalgyti savo atsivežtus pietūs ar išsikepti dešrelių (įranga ir malkomis aprūpiname).Malūno teritorijoje galėsite surengti įvairių žaidimų.Praleistas pusdienis Angelų malūne tikrai suteiks Jums daug įspūdžių.

  • Ekskursijos kaina asmeniui - 3 Eur.
  • Kepimo įranga ir malkos - 5 Eur.

Ekskursijas po Varnių regioninį parką bei Telšių miestą su gidu

Jums siūlome pakeliauti tokiais maršrutais po Varnių regioninį parką: 

  • Pietinis žiedinis: Varniai- Vembūtų piliakalnis – Kūlgrinda – Bilionių piliakalnis – Aukštagirės apžvalgos bokštas – Medvėgalis -Varniai (apie 60 km) Trukmė apie 4 val. 
  • Šiaurinis žiedinis: Varniai - Pavandenė (Moteraičio, Sprūdės piliakalniai ir Sakelių mauzoliejus)-Šatrija-Biržuvėnai-Žąsūgala-Varniai. (apie 70 km) Trukmė apie 4 val.
     

Daugiau informacijos apie sodybos „Angelų malūnas“ siūlomas ekskursijas - Ekskursijos

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Sodyba „Angelų malūnas“ Telšių rajone. Čia gera būti su šeima! »

X