Atostogų paieška

Renginių organizavimas "Jūsų renginys"

Gimtadienis - 1

Atnaujinta: 2015 m. lapkričio mėn. 18 d.

Renginių organizavimas

Jūsų renginių organizatoriai!

Mums nėra šventės, kurios nepadarytume nepamirštamos Jums ir Jūsų svečiams!

APIE MUS: Esame jauni, energingi, išradingi ir originalūs, esame tam, kad Jūsų renginys Jums paliktų pačius nuostabiausius prisiminimus. Renginių organizavimas mūsų darbas, todėl Jums paliksime tik džiaugtis savo švente. Renginių organizatoriai, tai žmonės, kurie visada kupini originalių idėjų, kuriomis dalinasi su Jumis. Mes renginių organizatoriai pasiryžę Jums įrodyti, kad švęsti galima dar linksmiau ! Savo šventės rūpesčius palikite mums!

PASLAUGOS: Artėja Jūsų šventė, nespėjate pasiruošti, o gal nežinote nuo ko pradėti? Kreipkitės padėsime! Padarysime nuo...iki! Organizuojame vestuves, krikštynas, gimtadienius, teminius vakarėlius, bernvakarius, mergvakarius, įmonės renginius ir visas kitas šventes. Mūsų tikslas sukurti Jums šventę, kuri paliktų puikius prisiminimus Jums ir Jūsų svečiams. Mes viską padarysime už Jus. Pasirūpinsime muzikantais, vedėjais, šokių grupėmis, personažais, fotografu, filmuotoju, aplinkos ir patalpos papuošimu, fejerverkais ir dar begale kitais atributais, kad Jūsų šventė taptų nepakartojama. Tegul būna Jūsų šventės panašios į pasakas, kurių neįmanoma pamiršti. Mes renginių organizatoriai pasiryžę Jums įrodyti, kad švęsti galima dar linksmiau!
NUOMOJAME: ŽVAKIDŽIŲ STOVUS, RAUDONUS KILIMUS!!!
DALINAME: GERĄ NUOTAIKĄ!!!

KAINOS:
Jūs galvojate, kad mūsų paslaugos Jums neįkandamos? Jūs klystate!!! Mes padarysime geriausiai už Jūsų pasiūlytą kainą. Čia ne turgus, bet pas mus galima derėtis.  

Neturite idėjos savo šventei? Paskambinkite mums!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Kontaktai, informacija

Adresas
Dirbame visoje Lietuvoje!, Kaunas
Telefonai
+370 614 26058; +370 677 63777
El. paštas
info@jusurenginys.lt
Tinklalapis
http://www.jusurenginys.lt
X