Atostogų paieška

Vila Loreta 1 - atostogų namelis su pirtimi.Talpina iki 8 žmonių.

Vila Loreta 1 - atostogų namelis su pirtimi.Talpina iki 8 žmonių. - 1

Atnaujinta: 2020 m. lapkričio mėn. 16 d.

PIRTYJE - ŽADEITO IR VANTŲ GALIA

Jau nuo seno pirtis užėmė ypatingą vietą lietuvių gyvenime. Čia ne tik buvo prausiamasi, bendraujama, buriama, bet ir gydoma.
Vila Loreta pirtis ypatinga - su žadeito akmenimis.

Žadeitas - labai retas mineralas. Pasaulyje tiksliai žinoma tik keletas jo radimo vietų. Šis akmuo yra nepaprastas savo sandara, kuri nulemia ypatingas gydomąsias savybes, neretai vadinamas mistiškomis.

Žadeitas, palyginti su paprastais akmenimis, savo struktūroje turi iki 30 kartų daugiau cheminių elementų, kurie daro teigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Dar viena šio mineralo savybė - jis sugeria radioaktyvumą iš aplinkos taip ją valydamas.

Todėl Vila Loreta svečiai turi ypatingą galimybę išbandyti ne tik pirtelės kaitrą, bet ir gydomąsias įkaitusių žadeito akmenų galias.
O kokia gi pirtis be linksmųjų vantų masažo! Ąžuolo, kurį garbino senovės lietuviai, romėnai bei kitos tautos, vantos skleidžia puikų aromatą ir yra gera priešuždegiminė priemonė. Liaudies medicina porina, kad ąžuolinės vantos padeda sergant reumatu.

Daugeliui kūnas pagaugais nueina išgirdus apie dilgelių vantas. O be reikalo! Verdančiu vandeniu nuplikytos dilgėlės pasidaro kaip aksominės, jomis galima ne tik pertis, bet ir įtrinti kūną. Žolynų paslaptis perkandusios žiniuonės sako, kad moteris dilgelių vantų procedūros veikia lyg jaunystės eliksyras...

Iš kaitrios pirties glėbio niurktelėjus į gaivų tvenkinio vandenį malonumas bus dar didesnis. Žiemos metu sveikuoliai galės mėgautis maudynėmis eketėje.
Visą pirties ritualą vainikuos puodelis kvapnios mėtų, melisos, čiobrelių ar liepžiedžių arbatos.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Tvenkinys kieme
Adresas
Abukauskinės kaimas 4, Panevėžio rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 656 60640
El. paštas
loretavila1@gmail.com
X