Atostogų paieška

"Casa de campo glamping" sodyba

Partneris Narys nuo 2022 metų

Atnaujinta: 2022 m. rugpjūčio mėn. 18 d.

Jei mėgstate stovyklauti ir esate gamtos mylėtojai, Casa de campo šeimininkai kviečia apsistoti jų sodyboje, kur Jūsų patogiam poilsiui įrengtos net 3 glamping palapinės su visais patogumais bei pirties trobelė. Čia galėsite pajusti lietuviško kaimo ramybę, grožėtis Jus supančia gamta ir net nusiskinti čia pat augančių šviežių daržo gėrybių pusryčiams ar pietums! Casa de campo – tai vieta, kur pajusite harmoningą lietuviškų tradicijų ir modernaus stovyklavimo dermę.
 
Sodyboje įrengtos 3 glamping palapinės su privačiomis terasomis bei lauko baldais. Šalia yra ir šašlykinės. Visose glamping palapinėse yra dvigulės lovos su patalyne, o viena yra šiek tiek didesnė, tad pridėjus papildomą čiužinį ji bus puikus atostogų būstas stovyklavimui su Jūsų mažaisiais. Palapinėse taip pat yra elektra ir apšvietimas. Netoliese įrengta bendra lauko virtuvė, kurioje yra gaminimui reikalingi indai bei įrankiai, šaldytuvas, kaitlentė, virdulys, kavinukas, kavamalė. WC ir lauko dušas su karštu vandeniu yra bendro naudojimo erdvėje.
 
Apsistoję Casa de campo, galėsite mėgautis ramiu poilsiu lietuviškos gamtos apsuptyje. Jei norėsis daugiau pramogų, šeimininkai gali pasiūlyti tradicinės lietuviškos pirties iškūrenimą. Tvenkinys atsivėsinimui po pirties visai šalia. Jei mėgstate susipažinti su apylinkėmis, netoliese galite apsilankyti Bijotų dvare bei parke, S. Girėno gimtinėje-muziejuje ar net D. Poškos ąžuolo kamiene įrengtame pirmajame Lietuvos muziejuje.
 
Casa de campo priima visus! Kadangi sodyboje gyvena ir šeimininkų keturkojis Sargis, pranešti apie atvykimą su savo augintiniu reikėtų iš anksto.
 
 

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

  • - +
  • - +
  • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Adresas
13, Pakarčemio k., Bijotų sen., 75221, Šilalės rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 641 61646
Dirbame
visus metus
Nuomojami objektai, vietų skaičius
Numerių skaičius
4
Bendras vietų skaičius nakvynei
12

Nuomos kainos

Viso komplekso kaina parai
nuo 300 iki 350 €
Kaina už numerį
nuo 50 iki 100 €

Apmokėjimo informacija:

 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo