PrieEžero.LT » Utenos apskritis » Molėtų rajonas » Sodybos » Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų

Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų

Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 1 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 2 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 3 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 4 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 5 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 6 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 7 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 8 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 9 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 10 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 11 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 12 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 13 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 14 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 15 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 16 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 17 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 18 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 19 Sodyba „Šamo uostas“: šeimos poilsis ir 20 nemokamų pramogų - 20

Specialus kainos pasiūlymas:

Nuo 15 € parai.

Atsilaisvino birželio 29-liepos 1d. savaitgalis. Laukiame svečiuose!

Atnaujinta: 17:16, 2018 birželio 15 d.

Baidarės – NEMOKAMAI visą vasarą mūsų svečiams „Šamo uoste“. Šio sezono naujiena – 3 pramogos, jeigu lyja.

7 priežastys, kodėl Jums bus gera „Šamo uoste“

Nr. 1  Prie pat ežero  poilsio namas su pirtimi ir pokylių salėmis – vos 10 žingsnių iki kranto, kuris negilus ir smėlėtas. Unikalus vaizdas – nuo mini piliakalnio.

Nr. 2 Poilsis su šeima: ir vaikams, ir suaugusiemsdaug pramogų, Jūsų laukia batutas ir vaikų žaidimo aikštelė, Šamo lobis, ekskursijos, arklys (ne tik paglostyti, bet ir pajodinėti). Taip pat Jums paruošta krepšinio ir tinklinio aikštelė, vandens aerobika su „makaronais“, smiginis, yra galimybė paragauti šviežių kaimiškų produktų, grybauti, uogauti artimiausiuose miškuose. Daugiau informacijos apie poilsį su šeima čia http://samouostas.lt/seimos-poilsiui

Nr. 3 Aktyvios vandens pramogos su Šamo laivynu. Jūsų laukia visas Šamo laivynas – baidarės, katamaranas, valtys, plaustas, o žvejoti pas mus galima net tik nuo 2 lieptų, bet ir tiesiai iš balkono!

Visą vasarą Šamo svečiams baidarės – NEMOKAMAI. Daugiau informacijos ir pasiūlymų žvejams čia:  http://samouostas.lt/zvejams

Nr. 4 Jūsų šventėms – net 5 erdvės lauke ir viduje: didžioji pokylių salė su balkonu šventėms iki 30 žmonių; Židinio menė su pirtimi, trasa ir barbekiu zona baliams iki 20 žmonių; plaustas pasiplaukiojimui po Galuonų ežerą su šašlykine iki 6 žmonių; jaukios erdvės pasisėdėjimui prie stalo gamtoje: lieptai su aikštelėmis ir pavėsinė. Daugiau informacijos apie paslaugas Jūsų šventėms čia: http://samouostas.lt/jusu-sventems

Nr. 5 visi patogumai ir malonumai: nakvynė 14 žmonių mansardoje trijuose kambariuose su papildomomis pertvaromis, kad Jums būtų daugiau privatumo ir jaukiau. Šalia miegamųjų yra balkonas su vaizdu į ežerą – Jūsų ryto kavai (ar vakaro arbatai ir jaukiems pašnekesiams). Šamo name yra vis patogumai: pilnai įrengta virtuvė (viryklė, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas), tualetas ir dušas, poilsio zona (minkštas kampas, televizorius, smiginis (dartai), stalo žaidimai), garinė pirtis. Namas erdvus, todėl jausitės laisvai ir patogiai.

Nr. 6 Jūsų kišenei draugiškos kainos: darbo dienomis nakvynės vietos: 9-15 Eur/asmeniui (vaikams iki 7 metų poilsis nemokamas). Visos sodybos nuoma savaitgaliui (nuo penktadienio iki sekmadienio) – 300 Eur. Pagavus šamą taikoma 15 proc. nuolaida nakvynei. Užsisakius nakvynę ilgiau kaip dviem paroms darbo dienomis, taikoma 30 proc. nuolaida mokamoms sodybos pramogoms.

Nr. 7 DOVANA jums Lietuvos šimtmečio proga: retro karaokė ir fotosesija „Tarpukario poniutė“

Siūlome jums dvigubą malonumą – smagiai padainuoti ir persirengti tarpukario Kauno poniute (ar ponu). Jums paruošta populiariausių lietuviškų šlagerių karaokė programa ir visas šventinių rūbų bei aksesuarų arsenalas (30 suknelių skrybėlaitės, perukai, boa, pirštinaitės). Prisimink, kaip smagu dainuoti iki užkims gerklė! Išsinuomavus sodybą savaitgaliui ar 3 paroms ši pramoga – NEMOKAMAI!

Į sodybos nuomos kainą įeina net 20 pramogų ir paslaugų

Jūsų patogumui:

 

Jūsų malonumui:

 

1. Patalynė

 

11. Vaikų žaidimo aikštelė ir batutas

 

2. Indai  (pilna serviruotė: lėkštės, šakutės, peiliai, stiklinės, stikliukai, taurės, serviravimo indai -  15 asmenų) + indai maisto gamybai (puodai, keptuvės, įrankiai).

 

12. „Šamo lobis“ (lobio paieška su 10 užduočių sodybos teritorijoje);

 

 

3. Malkos

 

13. Tinklinio aikštelė

 

4. Šašlykinė su iešmais ir grotelėmis

 

14. Lauko krepšinio aikštelė

 

5. Žuvies rūkykla

 

15. Vandens aerobikos reikmenys + instruktažas

 

6. Gultai

 

16. Keturi ekskursijų maršrutai

 

7. Hamakas

 

17. Stalo žaidimai

 

8. Dvi valtys

 

18. Karaokė (vaikams ir suaugusiems)

 

9. Meškerės

 

19. Smiginis

 

10. Trys dviračiai

 

20. Badmintonas

Už papildomą mokestį sodyboje ,,Šamo uostas“ teikiamos paslaugos:

  • Pirties kūrenimas
  • Plaukiojimas katamaranu su instruktoriumi 
  • Plaukiojimas motorizuotu plaustu
  • Sveikatinimo paslaugos (programa „Sveikatos savaitgalis SAU“)
  • Kulinarinė edukacija „Cukrinis avinėlis“
  • Kaimiška vakaronė vaikams „iš juoko plyš pilvas“ (lietuvių liaudies šokiai ir žaidimai)

Baidarės – NEMOKAMAI visą vasarą „Šamo uoste“

Daugiau informacijos ir nuotraukų ieškokite www.samouostas.lt

Jeigu lyja – 3 papildomos pramogos

Jei netyčia užklups lietus, siūlome tris pramogas po stogu.

Nr.1 Kaimiška vakaronė „Iš juoko plyš pilvas“

lietuvių liaudies šokiai ir žaidimai

Jei jau atostogausite ar švenčiate kaime – išbandykite lietuvių liaudies pramogas, o jos – neįtikėtinai smagios ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Surengsime jums, žvejybą su gyvais tinklais ir gudriuoju Meškyriumi, azartišką „Katės ir pelės medžioklę“, akmesvydžio varžybas, pasivažinėjimą traukiniu. Būtinai šoksime pliauškutį, auklėsime neklaužadą oželį, o vaikus ir tėvus kviesime dalyvauti dvikovoje atliekant smagią sutartinę „Kumpis – dešra – lašiniai“.

Nr.2 Edukacinė–kulinarinė programa „Cukrinis avinėlis“

Išbandykite moterišką magiją, kaip iš paprasčiausios tešlos sukurti gėles, trapius nėrinius tortams puošti. Per pusdienį pajusite tikrą kūrybos malonumą, o įgytas žinias galėsite pritaikyti per artimiausią šventę savo namuose ir taip maloniai nustebinsite savo artimuosius.

Nr.3 Sveikatos savaitgalis SAU – mylimiausiai

Jeigu visą savo laiką skiriate darbui, šeimai ir 4 namų kampams, niekur nespėjate, esate nuolat pervargusi ir irzli, – sustokite ir pasirūpinkite svarbiausiu žmogumi jūsų gyvenime – pačia savimi. Mylimiausia.

„Sveikatos savaitgalis SAU“ – tai holistinė atsipalaidavimo programa kūnui ir sielai, apimanti pirties procedūras, buvimą gamtoje, mankštas ir įvairias streso įveikimo technikas, kurių išmokusios jau niekada nebesijausite kaip nuvarytas arklys.

O svarbiausia – jūs gausite individualią, o ne masinę gydytojo konsultaciją, ko labiausiai reikia būtent jūsų kūnui, kad būtumėte sveika ir žvali. 

Programą veda akių gydytoja oftalmologė ir psichologė, dr. Ramutė Vaičaiteinė, sveikatos būklę analizuojanti pagal akies rainelę. Šis metodas parodo problemines organizmo vietas, nes kiekviena liga ar negalavimas palieka savo ženklą akyje – tereikia mokėti perskaityti.

Programą „Sveikatos savaitgalis SAU“ sudaro: pirties malonumai, individuali Jūsų sveikatos būklės diagnostika, įvairios streso įveikimo praktikos, pakopinė mankšta, akupresūra, spalvų terapija.

Kur?

Kaimo turizmo sodyba „Šamo uostas“ įsikūrusi prie Galuonų ežero Molėtų rajone, Inturkėje,  65 km nuo Vilniaus. Tai – komfortas gamtos apsuptyje, Jūsų jaukios šventės, smagios pramogos vandenyje ir ramus poilsis gamtoje. Geras privažiavimas asfaltu iki pat sodybos.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Galuonai ~ 3 m
AdresasGaluonų g. 38, Inturkė, Molėtų rajonas
Kalbamelietuviškai, rusiškai
Telefonai
+370 686 94458
Tinklalapiswww.samouostas.lt
Dirbamevisus metus
Nuomojami objektai ir vietų skaičius
Visa sodyba 18 vietų
Nuomos kainos
Kaina sezono metu
Visa sodyba nuo 60 iki 150 €
Kaina už numerįnuo 9 iki 15 €
Šventinėmis dienomis kainos sutartinės
Sodyboje
Atskiras įėjimas iš kiemo
Terasa / balkonas su baldais
Dušas ir WC
Virtuvė
Arbatinukas
Šaldytuvas su šaldymo kamera
Mikrobangų krosnelė
Viryklė
Orkaitė
Indai, stalo įrankiai
TV
Židinys / krosnelė
Patalynė (nemokamai)
Rankšluosčiai (mokamai)
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
Kieme
Pavėsinė
Uždara / dengta pavėsinė
Lauko baldai
Grilis / šašlykinė
Grotelės kepimui
Iešmai
Laužavietė
Malkos (nemokamai)
Žuvies rūkymo paslauga (nemokamai)
Grybų džiovinimo paslauga (nemokamai)
Vieta automobiliams
Saulės gultai
Hamakai
Vaikams
Vaikų sporto aikštelė
Vaikų žaidimo aikštelė kieme
Sūpynės
Batutas
Čiuožynė
Pramogos
Garinė pirtis
Dviračiai (nemokamai)
Krepšinio aikštelė kieme
Tinklinio aikštelė kieme ant žolės
Smiginis
Pasivažinėjimas arklio tempiama karieta / vežimu
Jodinėjimas žirgais
Grybavimas / uogavimas
Grybavimo / uogavimo ekskursijos
Pažintinės ekskursijos
Edukacinės programos
Vandens pramogos lauke
Pakrantė maudynėms
Lieptas
Žvejyba ežere
Žvejybinės įrangos nuoma
Valtys (nemokamai)
Baidarių / kanojų nuoma
Plaustų nuoma
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė
Apytiksliai atstumai
Artimiausia kavinė/ restoranas ~ 15 m
Artimiausia parduotuvė ~ 0,5 m
Vilniaus oro uostas ~ 80 km
Kauno oro uostas ~ 150 km
Nuostatai
Tylos laikasnuo 22:00 iki 08:00
Patalpose nerūkoma 
Su naminiais gyvūnaisapgyvendiname iš anksto sutarus
Trumpiausias užsakymo laikas2 parų (-os)

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Galuonų g. 38, Inturkė, Molėtų rajonas

Atnaujinta: 2018 birželio mėn. 20 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2016 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 686 94458
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti