PrieEžero.LT » Alytaus apskritis » Varėnos rajonas » Kempingai » GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS

GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS

GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 1 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 2 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 3 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 4 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 5 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 6 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 7 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 8 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 9 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 10 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 11 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 12 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 13 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 14 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 15 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 16 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 17 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 18 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 19 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 20 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 21 GRIKUCIO stovyklavietė su PIRTIM, TINKLINIO IR KREPŠINIO AIKŠTELE, HAMAKAIS - 22

            “Grikucio” sodyba prie Merkio upės kranto, netoli Vilniaus,  senoviniame dzūkijos kaime, Pamerkiuose, Varėnos rajone. Šalia gražus pušynas. Bet kuriuo metų laiku sodyboje prie Merkio Jūs puikiai praleisite laiką su šeima ar draugais.

            Visi mes pavargę nuo kasdieninių rūpesčių, skubėjimo nežinia kur, o sodyboje prie Merkio laikas tarsi sustoja. Gyvename kartu su gamta. Kokia palaima karštą vasaros dieną jėgas atgauti išsimaudžius gaivinančiame Merkio vandenyje! Jeigu sodyba prie Merkio, vadinasi galima ir pažvejoti, o vakare išvirti gardžią žuvienę ant laužo. Pirtis , kubilas – tikras atradimas sodyboje prie Merkio. Kadangi sodyba yra prie Merkio upės, visiems norintiems aktyviai praleisti laiką, organizuojame žygius baidarėmis: Merkio, Versekos ir Šalčios upėmis. Kelionės trukmė priklauso nuo Jūsų pačių norų ir galimybių. Daugelis sodybos svečių, norėdami pakeliauti baidarėmis, vis dažniau renkasi sraunųjį  Merkį. Jūsų kelionę baidarėmis paįvairins išvirtę medžiai, vandens skalaujami akmenys, besikeičianti pakrančių gamta. Merkio vanduo šaltesnis negu kitose Lietuvos upėse, nes į jį įteka daug šaltinių. Merkiu galite plaukti tiek vasarą, tiek rudenį ir pavasarį. O drąsuoliai savo jėgas gali išbandyti ir žiemą.

            Visiems norintiems ekstremalaus plaukimo – siūlome plaukti Versekos upe. Upė negili, srauni, vingiuota,  pilna užvirtusių medžių. Ypač patinka vaikams. Vis labiau populiarėja žygiai dviračiais. Turime Jums paruošę keletą maršrutų gražiais Dzūkijos miškais ir senoviniai kaimais šalia Merkio upės. Pievose, esančiose netoli sodybos prie Merkio , gausu vaistažolių, kurių galite prisirinkti ir čia pat sodyboje įrengtoje saulės džiovykloje išsidžiovinti. 

            Dzūkijoje nuo senų senovės auginami grikiai iš kurių gaminami tradiciniai grikiniai patiekalai. Sodyboje prie Merkio „Grikucis“ edukacinės programėlės metu „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo“ vaikučiai kartu su tėveliais supažindinami su senovinėmis grikio apdirbimo technologijomis, mokomi senoviniu būdu gaminti grikinius patiekalus.

 Iki pasimatymo sodyboje prie Merkio

Stovyklavietė

Stovyklavietė - 1
Stovyklavietė - 2
Stovyklavietė - 3

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysUpė Merkys
AdresasŽarkauskų g. 7, Varėnos rajonas
Telefonai
+370 654 02535 ; +370 614 24814
Dirbamebalandžio mėn., gegužės mėn., birželio mėn., liepos mėn., rugpjūčio mėn., rugsėjo mėn., spalio mėn.
Bendras vietų skaičius40
Nuomos kainos
Kaina už numerįnuo 5 €
Kieme
Pavėsinė
Grilis / šašlykinė
Laužavietė
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Hamakai
Pramogos
Sauna
Kubilas
Krepšinio aikštelė kieme
Tinklinio aikštelė kieme ant žolės
Grybavimas / uogavimas
Edukacinės programos
Vandens pramogos lauke
Lieptas
Žvejyba upėje
Baidarių / kanojų nuoma
Irklenčių nuoma
Žiemos pramogos
Slidinėjimas
Kiti patogumai, paslaugos
Maitinimas pagal išankstinį susitarimą
Pusryčiai (mokamai)

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Žarkauskų g. 7, Varėnos rajonas

Atnaujinta: 2018 birželio mėn. 25 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2018 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 654 02535; +370 614 24814
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti