Hillas - Konferencijų ir poilsio kompleksas

Atnaujinta: 2021 m. gegužės mėn. 27 d.
Patikima nuomaPrieEžero.LT narys 2021 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Užklausa

APIE MUS:
 
Apsikabinusių dviejų tėvelių nuotrauka – Esame Vaida ir Aleksandras Vaitiekėnai. Kartu kilome iš šių kraštų ir jau tris dešimtmečius gyvenimą kuriame Tauragnuose, todėl puikiai pažįstame supančias apylinkes. Tauragnų senoji mokykla mums yra labai brangi ne tik istoriškai, bet ir „dūšiškai“ – mokyklos salėje žymėti pirmieji vaikų renginiai, krikštynos. Renovavę 1935 metais statytą mokyklą, nusprendėme, kad savo šiluma norime apgaubti ir kitus. Būtent dėl šių priežasčių ir įkūrėme „Hillą“, kuriame Tauragnų krašto gamtos stebuklus galėtų patirti visi norintys.

Konferencijų centras.  Tauro salė 
 
Miškų ir ežerų apsuptyje įsikūręs konferencijų centras talpina 80 žmonių. Skandaviškame medžiu kvepiančiame interjere išlaikoma autentika ir tokiu būdu suteikiamas jaukumo pojūtis. Konferencijų centre yra virtuvėlė, multimedija, internetas, vonios kambarys bei tualetai. Visa lokacija yra atokiau nuo miestelio centro, tačiau pasiekiama labai greitai. 

„Hillo“ kompleksas yra pritaikytas žmonėms su negalia – įrengti specialūs įvažiavimai.
 
NAKVYNĖ Pelėdų gūžta

„Hillo“ komplekse yra galimybė apsistoti ir pernakvoti tiek nedidelei žmonių grupei (iki 6 žmonių), tiek individualiems keliautojams.  

PASLAUGOS

IRKLENTĖS

Tauragnai garsėja ne tik giliausiu ežeru, tačiau ir jų gausa. „Hille“ siūlome naujos kartos pripučiamas irklentes, kurias nusinešti iki netoliese esančio ežero nebus sunku. Kiekvienam norinčiam plaukti su irklente bus pravedamas saugumo instruktažas bei bus duodama liemenė bei vandeniui atspari kuprinė. 

ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO LAZDOS

Mes jums ne tik skirsime šiaurietiško ėjimo lazdas ar pravesime instruktažą, bet ir mūsų komplekso specialistai rekomenduos geriausius ir vaizdingiausius pačių išbandytus takelius.

DVIRAČIAI

Po vaizdingas Tauragnų apylinkes rekomenduojame važinėti su dviračiu. Komplekse esančiais dviračiais patogu važiuoti tiek miestelyje, tiek šalia jo įrengtais dviračių takais. Mūsų komplekso specialistai rekomenduos geriausius maršrutus. 

FUTBOLO AIKŠTYNAS

Šalia komplekso esančiuose aikštynuose galima sportuoti nemokamai. Užsiimti mėgstama sportine veikla galite tam pritaikytame stadione. 

STOVYKLAVIMAS 

„Hille“ siūlome patirti tikrą gamtos skonį! Šalia komplekso esančioje aikštelėje galima saugiai įsikurti:
Pasistatyti palapinę;
Kiekvienas stovyklautojas gali naudotis virtuvės įranga, elektros lizdu, tualetais bei dušu.

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui perduodant Jūsų užklausą.

 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

 • Artimiausias vandens telkinys Ežeras Tauragnas (vanduo +24 ℃)
 • Adresas A.Musteikio g. 56-3 Tauragnai, Utenos rajonas Žemėlapis
 • Telefonai +370 616 78361
 • Dirbame visus metus
 • Nuomojami objektai, vietų skaičius

 • Numerių skaičius 4
 • Bendras vietų skaičius nakvynei 23
 • Nuomos kainos

 • Kaina už asmenį nuo 15 €
 • Apmokėjimo informacija:

 • Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo