PrieEžero.LT » Klaipėdos apskritis » Klaipėdos rajonas » Sodybos » Indėnų kaimas "Vinetu kaimas" - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės.

Indėnų kaimas "Vinetu kaimas" - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės.

Indėnų kaimas Vinetu kaimas - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės. - 1 Indėnų kaimas Vinetu kaimas - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės. - 2 Indėnų kaimas Vinetu kaimas - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės. - 3 Indėnų kaimas Vinetu kaimas - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės. - 4 Indėnų kaimas Vinetu kaimas - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės. - 5 Indėnų kaimas Vinetu kaimas - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės. - 6 Indėnų kaimas Vinetu kaimas - pramogos, poilsis, nakvynė. Indėno Vinetu programa, šaudymas iš lanko ir spjaudyklės, jodinėjimas žirgais, pirtis, baidarės. - 7 Pasiūlymai suaugusiems, įmonėms Pasiūlymai suaugusiems, įmonėms Pasiūlymai suaugusiems, įmonėms Pasiūlymai suaugusiems, įmonėms Pasiūlymai suaugusiems, įmonėms Pasiūlymai suaugusiems, įmonėms Pasiūlymai suaugusiems, įmonėms Mokykloms ir darželiams Mokykloms ir darželiams Mokykloms ir darželiams Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Jodinėjimas žirgais, mustangais Jodinėjimas žirgais, mustangais Jodinėjimas žirgais, mustangais Baidarių - kanojų nuoma Baidarių - kanojų nuoma Baidarių - kanojų nuoma Baidarių - kanojų nuoma Bėgančio Mustango Salūnas Bėgančio Mustango Salūnas Pirtis INIPI Pirtis INIPI

Sveiki atvykę į indėnų pasaulį "Vinetu Kaime"

“Vinetu Kaimas” - tai autentiškas šiaurės Amerikos indėnų kaimas, įsikūręs vaizdingame Akmenos - Danės upės slėnyje.

Tai vieta, kur Jūs sugrįšite atgal į praeitį į laukinius vakarus, kur gyveno didžiųjų lygumų indėnai. Mistiniai indėnų Totemai ir Vigvamuose sklindanti indėnų muzika, istorijos ir legendos užburs Jus. Čia harmonijoje su gamta galėsite pramogauti, švęsti įvairias šventes, apsistoti su nakvyne, taip pat atvykti į ekskursiją bei paskanauti indėniškų patiekalų.

"Vinetu Kaime" ne tik pamatysite, bet ir galėsite apsistoti su nakvyne autentiškuose, spalvingais raštais, papuoštuose indėnų palapinėse Tipi, kuriuose gyveno didžiųjų lygumų indėnai.

Čia turėsite galimybę pamatyti indėnų kultūros turtingumą, susipažinti su indėnų protėvių pasaulį globojančiais Totemais, apranga, kostiumais, muzikos instrumentais, įvairių rūšių ginklais ir visa tai išbandyti praktiškai.

Jūs atsidursite tikrose prerijose, čia ne tik linksmai leisite laiką, bet ir papildysite savo žinių bagažą dalyvaudami įvairiose pažintinėse - pramoginėse programose, kur giliau pažinsite indėnų istoriją, kultūrą, papročius, gyvenimo išmintį, šamanizmo reikšmę, apie meilę Motinai žemei, gamtai, gyvūnams, kurie mus supa, taip pat susipažinsite su ritualiniais indėnų šokiais. Dalyvausite apeigose surūkant "Taikos pypkę" ir užkasant "Karo kirvį".

Turėsite progą išbandyti savo jėgas turnyruose, kurie buvo skirti indėnų jaunimui pasiruošti į suaugusiųjų gyvenimą.

"Vinetu Kaime" vaikai pasivers tikrais prerijų indėnais, o suaugę prisimins svajingus jaunystės laikus žaidžiant indėnais iš Karlo Majaus, Dž.F.Kuperio, Lizelotės Velskopf ir kitų rašytojų personažų.

Akies taiklumą bei rankos miklumą galėsite patikrinti šaudant iš indėnų ginklų: lanko ar spjaudyklės. 

Pirties mėgėjai atgaus jėgas indėnų pirtyje Inipi.  Pirtis Inipi su visais ritualais, indėnų vadinama sielos gimimu antrą kartą, taip pat sakoma, tai septynių sielos prakaitų pirtis, kurios gydomosios savybės ir energetinės galios propaguojamos ir šiomis dienomis.

Vandens pramogų mėgėjai galės pasirinkti turistinius maršrutus kanojomis ar baidarėmis Žemaitijos upėmis.

Šie gauti jausmai, žinios bei praktiniai užsiėmimai, leis labiau prisiliesti bei pažinti indėnų kultūrą, pajausti jos dvasią ir jų reikšmę šiuolaikiniame gyvenime. 

Laukiame Jūsų atvykstant ir kartu su apačių genties vadu Vinetu surengti įvairius vakarėlius, renginius, švęsti gimtadienius, išleistuves, krikštynas, mergvakarius, bernvakarius, organizuoti sąskrydžius, festivalius, giminės ar klasiokų susitikimus bei kitas įvairias šventes.

Pasiūlymai

Paslaugos ir kainos

Rankdarbiai

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysUpė Danė - 1 m
AdresasŠlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas
Kalbamelietuviškai, rusiškai, angliškai
Telefonai
+370 602 04009
Dirbamevisus metus
Nuomojami objektai ir vietų skaičius
Kambariai (2 vnt.)10 vietų, 17 vietų
Nameliai (10 vnt.)dviviečiai, penkiaviečiai, šešiaviečiai, septynvietis, aštuonių vietų, 10 vietų, 15 vietų
Namai / vilos (2 vnt.)10 vietų, 22 vietų
Visa sodyba
Vietos palapinėms (150 vnt.)
Vietos kemperiams (10 vnt.)
Nuomos kainos
Kaina sezono metuKaina ne sezono metu
Kambariai nuo 100 iki 250 € nuo 80 iki 250 €
Nameliai nuo 50 iki 150 € nuo 30 iki 100 €
Namai / vilos nuo 120 iki 350 € nuo 100 iki 330 €
Vietos palapinėms nuo 4 iki 8 € nuo 4 iki 6 €
Vietos kemperiams nuo 10 iki 15 € nuo 10 iki 10 €
Kaina už asmenįnuo 4 iki 7 €
Kieme
Laužavietė
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Pramogos
Kubilas
Šaudymas lanku
Jodinėjimas žirgais
Pažintinės ekskursijos
Vandens pramogos lauke
Baidarių / kanojų nuoma
Apytiksliai atstumai
Artimiausia kavinė/ restoranas ~ 1.5 km
Artimiausia parduotuvė ~ 1.5 km
Jūrų muziejus ~ 15 km
Vilniaus oro uostas ~ 330 km
Kauno oro uostas ~ 230 km
Palangos oro uostas ~ 20 km
Rygos oro uostas ~ 330 km
Apmokėjimo informacija:
Atsiskaitymas banko kortelėmisnėra
Rezervavimas patvirtinamas po avanso pervedimo20%
Nuostatai
Nemokamas rezervacijos atšaukimas15 dienų(-os) iki užsakyto poilsio pradžios
Atvykimo laikasnuo 12:00
Išvykimo laikasiki 12:00
Tylos laikasnuo 00:00 iki 08:00
Patalpose nerūkoma 
Su naminiais gyvūnaisapgyvendiname iš anksto sutarus
Trumpiausias užsakymo laikas1 para

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas

Pramogos ir paslaugos

Vaikų stovykla sodyboje "Vinetu kaimas"Vaikų stovykla sodyboje "Vinetu kaimas"
Šlikių k., Kretingalės sen.
+370 602 04009
Atnaujinta: 2018 kovo mėn. 26 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2012 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 602 04009
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti