PrieEžero.LT » Klaipėdos apskritis » Klaipėdos rajonas » Sodybos » NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA

NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA

NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 1 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 2 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 3 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 4 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 5 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 6 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 7 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 8 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 9 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 10 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 11 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 12 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 13 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 14 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 15 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 16 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 17 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 18 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 19 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 20 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 21 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 22 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 23 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 24 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 25 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 26 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 27 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 28 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 29 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 30 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 31 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 32 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 33 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 34 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 35 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 36 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 37 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 38 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 39 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 40

Jūsų šventėms

Salantų regioniniame parke, netoli Salantų miestelio įsikūrusioje sodyboje – muziejuje įrengtas didelis pastatas, kurio pirmame aukšte yra 50 vietų pokylių salė, didelė patogi virtuvė su pagalbinėmis patalpomis ir tualetais.

Kviečiame švęsti vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas, įmonių šventes.

Švenčiant šventes Orvidų sodyboje, Jums nereikės rūpintis svečių nakvyne, nes pastato antrame aukšte Jūsų patogumui yra įrengti 5 kambariai su dušais ir tualetais. Siūlome nakvynę iki 21 asmens.

Savo darbą puikiai išmanančios virtuvės darbuotojos padės Jums sukurti šventinį valgiaraštį, pagal visus Jūsų norus ir lūkesčius.

Didelės sodybos erdvės suteiks Jums galimybę savo šventę švęsti ne tik pokylių salėje, bet ir panorėjus parsikelti į lauką ar pasivaikščioti bei pasifotografuoti Viliaus Orvido akmentašystės muziejuje.

Poilsis sodyboje

Orvidų sodyba kviečia apsilankyti ir gerai praleisti laiką visus, pasiilgusius ramybės bei ieškančius gamtos prieglobsčio. Sodyboje, kurios teritorijoje įsikūręs Viliaus Orvido įkurtas akmentašystės muziejus po atviru dangumi nuošaliau, lankytojų patogumui bei poilsiui yra įrengtas didelis pastatas, kurio antrame aukšte siūlomi atskiri kambariai su tualetais ir dušais, siekiant paremti muziejaus veiklą bei Viliaus Orvido kūrybos išsaugojimą.

Sodybos patalpos bei aplinka puikiai pritaikyti tiek pavienių turistų nakvynei tiek šeimų su vaikais poilsiui.

Poilsiaujant sodyboje, galima žvejoti bei vėžiauti tiek pačioje sodyboje esančiuose vandens telkiniuose, tiek netoliese vilnijančioje Salanto upėje ar Platelių ežere. Taip pat neribotai lankytis Viliaus Orvido akmentašystės muziejuje, grožėtis įvairiais technikos stebuklais, meno kūriniais bei įspūdingo grožio gamta, supančia sodybą iš visų pusių.

Vaikų stovyklos

Orvidų sodyba – muziejus taip pat kviečia pasiilsėti ir papramogauti visus mažuosius. Sodyboje su dideliu pastatu, kurio pirmame aukšte įrengta erdvi salė, o antrame aukšte miegamieji kambariai (talpinantys 21 asmenį) gali būti rengiamos vaikų vasaros stovyklos.

Vaikai atitrūkę nuo miesto šurmulio galės pasidžiaugti gamta, sodyboje esančiais vandens telkiniais, pasigrožėti įspūdinga gyvūnija, sportuoti, žaisti ar pasivaikščioti po Viliaus Orvido akmentašystės muziejų ir net gi patys pasimokyti šio amato.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Plateliai ~ 15 km,
Upė Salantas ~ 3 km
AdresasPlungės g. 18, Gargždelės k., Klaipėdos rajonas
Telefonai
+370 688 16207
Tinklalapiswww.orvidusodyba.lt
Dirbamevisus metus
Nuomojami objektai ir vietų skaičius
Kambariai (5 vnt.)dviviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai, šešiaviečiai
Visa sodyba 21 vietų
Nuomos kainos
Kaina sezono metuKaina ne sezono metu
Kambariai nuo 30 iki 90 € nuo 30 iki 90 €
Visa sodyba nuo 300 iki 600 € nuo 300 iki 600 €
Kaina už numerįnuo 20 iki 90 €
Kambariuose, sodyboje
Atskiras įėjimas iš kiemo
Terasa / balkonas su baldais
Dušas ir WC
Virtuvė
Arbatinukas
Šaldytuvas su šaldymo kamera
Mikrobangų krosnelė
Viryklė
Orkaitė
Indai, stalo įrankiai
TV
Tinkleliai nuo vabzdžių
Židinys / krosnelė
Plaukų džiovintuvas
Patalynė (nemokamai)
Rankšluosčiai (nemokamai)
Lygintuvas
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendra virtuvė
Bendra svetainė
Bendras valgomasis
Židinys viduje
Kieme
Pavėsinė
Lauko baldai
Grilis / šašlykinė
Grotelės kepimui
Iešmai
Malkos (mokamai)
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Tvenkinys kieme
Vaikams
Vaikų sporto aikštelė
Vaikų žaidimo aikštelė kieme
Sūpynės
Čiuožynė
Pramogos
Futbolo aikštelė kieme
Tinklinio aikštelė kieme ant smėlio
Grybavimas / uogavimas
Turistiniai žygiai
Pažintinės ekskursijos
Edukacinės programos
Vandens pramogos lauke
Žvejyba tvenkinyje
Kiti patogumai, paslaugos
Maitinimas pagal išankstinį susitarimą
Banketų (pokylių) salė
Banketų ruošimas
Patalpų, aplinkos, stalo dekoravimas
Turistinių grupių apgyvendinimas
Turistinių grupių maitinimas
Vaikiška lovelė (nemokamai)
Nuvežimas į/iš artimiausio oro uosto (mokamai)

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Plungės g. 18, Gargždelės k., Klaipėdos rajonas

Pramogos ir paslaugos

Orvidų sodyba - muziejusOrvidų sodyba - muziejus
Plungės g. 18, Gargždelės k.
+370 613 28624 +370 688 16207
Atnaujinta: 2018 gegužės mėn. 18 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2017 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 688 16207
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti