PrieEžero.LT » Klaipėdos apskritis » Kretingos rajonas » Sodybos » NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA

NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA

NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 1 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 2 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 3 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 4 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 5 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 6 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 7 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 8 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 9 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 10 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 11 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 12 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 13 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 14 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 15 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 16 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 17 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 18 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 19 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 20 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 21 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 22 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 23 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 24 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 25 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 26 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 27 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 28 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 29 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 30 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 31 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 32 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 33 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 34 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 35 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 36 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 37 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 38 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 39 NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 40

Jūsų šventėms

Salantų regioniniame parke, netoli Salantų miestelio įsikūrusioje sodyboje – muziejuje įrengtas didelis pastatas, kurio pirmame aukšte yra 50 vietų pokylių salė, didelė patogi virtuvė su pagalbinėmis patalpomis ir tualetais.

Kviečiame švęsti vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas, įmonių šventes.

Švenčiant šventes Orvidų sodyboje, Jums nereikės rūpintis svečių nakvyne, nes pastato antrame aukšte Jūsų patogumui yra įrengti 5 kambariai su dušais ir tualetais. Siūlome nakvynę iki 21 asmens.

Savo darbą puikiai išmanančios virtuvės darbuotojos padės Jums sukurti šventinį valgiaraštį, pagal visus Jūsų norus ir lūkesčius.

Didelės sodybos erdvės suteiks Jums galimybę savo šventę švęsti ne tik pokylių salėje, bet ir panorėjus parsikelti į lauką ar pasivaikščioti bei pasifotografuoti Viliaus Orvido akmentašystės muziejuje.

Poilsis sodyboje

Orvidų sodyba kviečia apsilankyti ir gerai praleisti laiką visus, pasiilgusius ramybės bei ieškančius gamtos prieglobsčio. Sodyboje, kurios teritorijoje įsikūręs Viliaus Orvido įkurtas akmentašystės muziejus po atviru dangumi nuošaliau, lankytojų patogumui bei poilsiui yra įrengtas didelis pastatas, kurio antrame aukšte siūlomi atskiri kambariai su tualetais ir dušais, siekiant paremti muziejaus veiklą bei Viliaus Orvido kūrybos išsaugojimą.

Sodybos patalpos bei aplinka puikiai pritaikyti tiek pavienių turistų nakvynei tiek šeimų su vaikais poilsiui.

Poilsiaujant sodyboje, galima žvejoti bei vėžiauti tiek pačioje sodyboje esančiuose vandens telkiniuose, tiek netoliese vilnijančioje Salanto upėje ar Platelių ežere. Taip pat neribotai lankytis Viliaus Orvido akmentašystės muziejuje, grožėtis įvairiais technikos stebuklais, meno kūriniais bei įspūdingo grožio gamta, supančia sodybą iš visų pusių.

Vaikų stovyklos

Orvidų sodyba – muziejus taip pat kviečia pasiilsėti ir papramogauti visus mažuosius. Sodyboje su dideliu pastatu, kurio pirmame aukšte įrengta erdvi salė, o antrame aukšte miegamieji kambariai (talpinantys 21 asmenį) gali būti rengiamos vaikų vasaros stovyklos.

Vaikai atitrūkę nuo miesto šurmulio galės pasidžiaugti gamta, sodyboje esančiais vandens telkiniais, pasigrožėti įspūdinga gyvūnija, sportuoti, žaisti ar pasivaikščioti po Viliaus Orvido akmentašystės muziejų ir net gi patys pasimokyti šio amato.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Plateliai - 15000 m,
Upė Salantas - 3000 m
AdresasPlungės g. 18, Gargždelės k., Kretingos rajonas
Telefonai+370 688 16207
Tinklalapiswww.orvidusodyba.lt
Dirbame visus metus
Kaina už numerį parai nuo 20 iki 90 €
Patogumai
Kieme
Grilis / šašlykinė
Tvenkinys kieme
Vandens pramogos
Žvejyba tvenkinyje
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Plungės g. 18, Gargždelės k., Kretingos rajonas

Pramogos ir paslaugos

Orvidų sodyba - muziejusOrvidų sodyba - muziejus
Plungės g. 18, Gargždelės k.
+370 613 28624 +370 688 16207
Atnaujinta: 2017 gegužės mėn. 11 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2017 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 688 16207
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti