PrieEžero.LT » Klaipėdos apskritis » Klaipėdos rajonas » Sodybos » Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone

Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone

Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiais Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiais Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiais Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 1 Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 2 Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiais Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiais Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 3 Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 4 Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 5 Pokylių, seminarų salė pagrindiniame name Pokylių, seminarų salė pagrindiniame name Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 6 Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 7 Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 8 Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 9 Pokylių, seminarų salė pagrindiniame name Virtuvė pagrindiniame name Virtuvė pagrindiniame name Liuksas pagrindiniame name Liuksas pagrindiniame name Liuksas pagrindiniame name Liuksas pagrindiniame name Liuksas pagrindiniame name Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis Pirties namelis

Kojeliai – kaimas Klaipėdos rajono savivaldybėje, 4 km nuo Agluonėnų, 13 km iki Gargždų, 19 km iki Klaipėdos. Sodyba apsupta vaizdingu mišku, 2 km nuo pagrindinio kelio Klaipėda – Agluonėnai. Sodyboje būsite palepinti ramybės, tylos natūralios gamtos prieglobstyje.

Sodyboje yra pirtis ir pokylių salė.

Pirtis talpina iki 15 žmonių su miegamosiomis vietomis, mini virtuvėle, šaldytuvu, židiniu, san mazgu, dušine su šalto vandens kubilėliu. Išėjus iš pirties, galėsite atsigaivinti šalia esančiame giliame tvenkinyje, pasėdėti patogioje terasoje, stebėdami tvenkinyje nardančias žuvis. Šalia pirties pastato galėsite pasikepti patiekalų akmeniniame židinyje.

Pokylių salė talpina iki 45 žmonių (28 miegamosios vietos), puikiai įrengta su visa reikiama buitine technika virtuvė, 4 san.mazgai (iš jų 3 su dušo kabinom).

Kainos sutartinės

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysUpė Minija
AdresasMėlynių g. 20, Kojelių km., Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas
Telefonai
+370 687 32469
Dirbamevisus metus
Numerių skaičius 45
Bendras vietų skaičius15
Nuomos kainos
Kaina už numerįsutartinė kaina
Kieme
Pavėsinė
Židinys lauke
Vieta automobiliams
Tvenkinys kieme
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Mėlynių g. 20, Kojelių km., Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas

Atnaujinta: 2016 gruodžio 15 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2014 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 687 32469
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti