Atostogų paieška

"Vila Rena " - vieta šventėms, vestuvėms, verslo susitikimams

Partneris Narys nuo 2020 metų
Vila Rena  - 1

Atnaujinta: 2023 m. balandžio mėn. 27 d.

Sodyba yra įsikūrusi gamtos apsuptyje Ropėjų miško, Šalia – ežeras ir upelis Bedugniukas, vos už 8 km – Senieji Trakai. Sodyba vos už 9 km. nuo Vilniaus miesto ribos, važiuojant Varėnos-Druskininkų keliu. Vila Rena – puikus pasirinkimas poilsiui bei šeimos šventėms bei  įmonių renginiams. Tai ideali vieta vestuvėms, jubiliejams, vaikų krikštynoms, įmonių renginiams, konferencijoms ir mokymams. Pasirūpinkite sodybos nuoma, o visa kita – mūsų darbas. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums ir mėgaukitės renginiu ! 

Uždara teritorija garantuoja privatumą ir saugumą. Sodyboje ilsėtis ar švęsti gali iki 300 žmonių, salėje iki 100 žm., nakvynės vietų – iki 30 svečių.

Paslaugos

Švenčių planavimas, vestuvių koordinatorės ir vestuvių planuotojos paslaugos. Padėsime parengti šventės scenarijų, parengsime šventinę programą, pasirūpinsime

pramogomis. Vestuvių planuotoja pasirūpins, kad viskas būtų laiku ir pagal jūsų pageidavimus, o vestuvių koordinatorė nepriekaištingai sustyguos šventę ar renginį jums ypatingą dieną. 

Rūpinames šventinės salės, kambarių puošyba, nuotakos puokštėmis.Paruošiame šventės patalpas pagal progą ir pageidavimus. Dekoruojame pokylio salę gėlėmis, balionais, kaspinais, pasirūpiname stalo ir kėdžių dekoru. Puošiame jaunavedžių automobilius. Padedame organizuoti tuoktuvių ceremonijas ir sodyboje po atviru dangumi. 

Sodybos svečiams siūloma atsipalaiduoti karštame kubile, turkiškoje ir suomiškoje pirtyse. Išsikaitinus atsigaivinti įrengtame ekologiškame baseine.

Visas paslaugas reikia užsisakyti ir laiką suderinti iš anksto, kad vilos šeimininkai spėtų iškūrenti pirtį ir užtikrintų nepriekaištingą poilsį. 

Patyrusi ir profesionali komanda sukurs išskirtinę šventę ir įgyvendins Jūsų troškimus.

Kviečiame Jus ilsėtis, švęsti šeimos šventes, rengti furšetus bei banketus, organizuoti konferencijas ar mokymus. Laukiame Jūsų visus metus. 

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

  • - +
  • - +
  • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Ežeras Meduvys
Adresas
Plaknos g. 3, Plakna kaimas, Trakų rajonas Žemėlapis
Kalbame
lietuviškai, rusiškai, lenkiškai
Telefonai
+370 652 31760
Tinklalapis
http://www.vilarena.lt
Dirbame
visus metus
Nuomojami objektai, vietų skaičius
Numerių skaičius
8
Bendras vietų skaičius nakvynei
26
Vietų skaičius šventei
120
Komplekso / sodybos plotas
96 arai(-ų)

Nuomos kainos

Viso komplekso kaina parai
nuo 600 iki 1500 €
Kaina už numerį
nuo 12 iki 20 €

Apmokėjimo informacija:

 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo

Nuostatai

Atvykimo laikas
nuo 13:00
Išvykimo laikas
iki 14:00
Patalpose nerūkoma
 
Su naminiais gyvūnais
neapgyvendiname
Vakarėliams
nuomojama atskiru susitarimu
Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję