Atostogų paieška

Sodyba "Vila Rena" - Jūsų šventėms, konferencijoms, su japonišku sodu

Sodyba Vila Rena - Jūsų šventėms, konferencijoms, su japonišku sodu - 1

Atnaujinta: 2022 m. gruodžio mėn. 19 d.

Sodyba yra įsikūrusi gamtos apsuptyje Ropėjų miško, Šalia – ežeras ir upelis Bedugniukas, vos už 8 km – Senieji Trakai. Sodyba vos už 9 km. nuo Vilniaus miesto ribos, važiuojant Varėnos-Druskininkų keliu. Vila Rena – puikus pasirinkimas poilsiui bei šeimos šventėms bei  įmonių renginiams. Tai ideali vieta vestuvėms, jubiliejams, vaikų krikštynoms, įmonių renginiams, konferencijoms ir mokymams. Pasirūpinkite sodybos nuoma, o visa kita – mūsų darbas. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums ir mėgaukitės renginiu ! 

Uždara teritorija garantuoja privatumą ir saugumą. Sodyboje ilsėtis ar švęsti gali iki 300 žmonių, salėje iki 100 žm., nakvynės vietų – iki 30 svečių.

Paslaugos

Švenčių planavimas, vestuvių koordinatorės ir vestuvių planuotojos paslaugos. Padėsime parengti šventės scenarijų, parengsime šventinę programą, pasirūpinsime

pramogomis. Vestuvių planuotoja pasirūpins, kad viskas būtų laiku ir pagal jūsų pageidavimus, o vestuvių koordinatorė nepriekaištingai sustyguos šventę ar renginį jums ypatingą dieną. 

Rūpinames šventinės salės, kambarių puošyba, nuotakos puokštėmis.Paruošiame šventės patalpas pagal progą ir pageidavimus. Dekoruojame pokylio salę gėlėmis, balionais, kaspinais, pasirūpiname stalo ir kėdžių dekoru. Puošiame jaunavedžių automobilius. Padedame organizuoti

tuoktuvių ceremonijas ir sodyboje po atviru dangumi. 

Sodybos svečiams siūloma atsipalaiduoti karštame kubile, turkiškoje ir suomiškoje pirtyse. Išsikaitinus atsigaivinti įrengtame ekologiškame baseine.

Visas paslaugas reikia užsisakyti ir laiką suderinti iš anksto, kad vilos šeimininkai spėtų iškūrenti pirtį ir užtikrintų nepriekaištingą poilsį. 

Patyrusi ir profesionali komanda sukurs išskirtinę šventę ir įgyvendins Jūsų troškimus.

Kviečiame Jus ilsėtis, švęsti šeimos šventes, rengti furšetus bei banketus, organizuoti konferencijas ar mokymus. Laukiame Jūsų visus metus. 

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Ežeras Meduvys
Adresas
Plakna, Trakų rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 652 31760
El. paštas
info@vilarena.lt
Tinklalapis
http://www.vilarena.lt
Dirbame
visus metus

Daugiau informacijos apie – "Vila Rena " - vieta šventėms, vestuvėms, verslo susitikimams »

X