PrieEžero.LT » Panevėžio apskritis » Panevėžio rajonas » Sodybos » Kaimo turizmo sodyba su pirtimi

Kaimo turizmo sodyba su pirtimi

Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 1 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 2 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 3 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 4 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 5 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 6 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 7 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 8 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 9 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 10 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 11 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 12 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 13 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 14 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 15 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 16 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 17 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 18 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 19 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 20 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 21 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 22 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 23 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 24 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 25 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 26 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 27 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 28 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 29 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 30 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 31 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 32 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 33 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 34 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 35 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 36 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 37 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 38 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 39 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 40 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 41 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 42 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 43 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 44 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 45 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 46 Kaimo turizmo sodyba su pirtimi - 47

Ieškote vietos ramiam poilsiui su šeima ar vietos siautulingam vakarėliui su draugais? Tuomet pobūvių salė su pirtele „Pas Kęstutį“ yra tai, apie ką svajojate. Kuri įsikūrusi miškų apsuptyje esančioje gamtos oazėje, Mieliškių kaime, vos 12,5 km nuo Panevėžio. Taigi, kelios minutės kelio ir vietoje didmiesčio šurmulio galėsite klausytis paukščių čiulbėjimo ir medžių ošimo.

Pobūvių salėje su pirtele „Pas Kęstutį“ yra viskas, ko reikia Jūsų poilsiui ir privatumui garantuoti. Mes įrengėme automobilių stovėjimo aikštelę ir 14 vietų nakvynei, tad po vakarėlio skubėti niekur nereikės – galėsite ilsėtis čia ne vieną dieną. Jūsų patogumui pirtelėje yra pobūvių salė, indai, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, muzikinis grotuvas. Jums telieka pasirūpinti maistu, gėrimais ir vakaro muzikos grojaraščiu!

Laiką taip pat galėsite leisti ne tik pirtelėje, bet ir jos prieigose. Čia pat įrengta lauko pavėsinė su židiniu, o greta apstu aktyvių pramogų – stalo tenisas, krepšinis, paplūdimio tinklinis, sūpynės.Galėsite lynu leistis i tvenkinį. Taigi, „Kęstučio Pirtelė“ patiks ir šeimoms su vaikais. Jiems liūdėti čia nebus kada, o kol Jūsų mažiausieji bus užsiemę, prie pirtelės esančiame tvenkinyje galėsite ramiai pažvejoti.

Vienintelė sąlyga – laukiame svečių nuo 25 metų amžiaus. Pirtelės „Pas Kęstutį“ nuomos kaina – sutartinė.

Jūsų skambučių ir klausimų lauksime telefonais 8-686-52770 ir 8-634-11655. Iki susitikimo „Pas Kęstutį“!​​​​​​​​​​​​​​​

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

AdresasMieliškių km., Panevėžio rajonas
Kalbamelietuviškai, rusiškai
Telefonai
+370 686 52770; +370 634 11655
Dirbamevisus metus
Nuomojami objektai ir vietų skaičius
Kambariai (3 vnt.)keturviečiai, penkiaviečiai
Visa sodyba 14 vietų
Nuomos kainos
Kaina sezono metuKaina ne sezono metu
Kambariai nuo 90 iki 170 € nuo 90 iki 170 €
Visa sodyba nuo 90 iki 170 € nuo 90 iki 170 €
Šventinėmis dienomis kainos sutartinės
Kambariuose, sodyboje
Terasa / balkonas su baldais
Dušas ir WC
Indai, stalo įrankiai
Tinkleliai nuo vabzdžių
Židinys / krosnelė
Patalynė (nemokamai)
Rankšluosčiai (nemokamai)
Kieme
Pavėsinė
Lauko baldai
Grilis / šašlykinė
Grotelės kepimui
Iešmai
Židinys lauke
Malkos (nemokamai)
Vieta automobiliams
Hamakai
Tvenkinys kieme
Vaikams
Sūpynės
Pramogos
Sauna
Krepšinio aikštelė kieme
Futbolo aikštelė kieme
Tinklinio aikštelė kieme ant smėlio
Stalo tenisas
Vandens pramogos lauke
Pakrantė maudynėms
Lieptas
Žvejyba tvenkinyje

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Mieliškių km., Panevėžio rajonas

Atnaujinta: 2018 liepos mėn. 05 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2015 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 686 52770; +370 634 11655
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti