PrieEžero.LT » Vilniaus apskritis » Trakų rajonas » Sodybos » "Romo sodyba" prie Akmenės ežero 3 km iki Trakų

"Romo sodyba" prie Akmenės ežero 3 km iki Trakų

Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Romo sodyba prie Akmenės ežero 3 km iki Trakų - 1 Romo sodyba prie Akmenės ežero 3 km iki Trakų - 2 Romo sodyba prie Akmenės ežero 3 km iki Trakų - 3 Romo sodyba prie Akmenės ežero 3 km iki Trakų - 4 Romo sodyba prie Akmenės ežero 3 km iki Trakų - 5 Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Rąstinis namas su 25 vietų sale ir poilsio kambariais Pirtis Pirtis Pirtis Pirtis

„Romo sodyba“ – kaimo turizmo sodyba Trakų istoriniame nacionaliniame parke, Jogėliškių kaime, vos už 300 m nuo nuostabaus Akmenos ežero, kuris garsėja savo vandens skaidrumu visoje Lietuvoje. Tik apie 3 km iki Trakų miestelio.

Visus metus labai geras privažiavimas iki pat sodybos asfaltuotu keliu.

Jaukiai įrengta, natūralumu ir paprastumu žavinti sodyba apsupta įspūdingo gamtos grožio ir ramybės užtikrins, kad jūsų laikas, praleistas pas mus, bus įsimintinas ir malonus. Ypač daug dėmesio skiriame savo svečių turiningam poilsiui, todėl siūlome ne tik maloniai praleisti laiką gryname ore, bet ir pasimėgauti tikros rusiškos pirties malonumais, po kurių galėsite atsigaivinti sodybos teritorijoje įrengtame tvenkinyje, mažieji sodybos svečiai (ir ne tik) turiningai praleis popietę žaidimų aikštelėje, o mėgstantys švelnų brizo prisilietimą galės pasisūpuoti valiūkiškose sūpynėse. Ir tai tikrai ne viskas, mes nuolatos siekiame tobulėti ir visapusiškai patenkinti, o dažnais atvejais ir pranokti mūsų svečių lūkesčius.

„Romo sodybos“ tikslas – malonus ir patogus Jūsų poilsis. Vertiname savo klientų privatumą, todėl svečiai apgyvendinami atskirai nuo šeimininkų moderniai įrengtame, naujame rąstiniame name su visais patogumais. Svečiai turi ne tik atskirą namą, bet ir atskirą įvažiavimą, automobilių aikštelę ir kiemą.

„Romo sodyba“ kviečia poilsiauti šeimas bei didesnes iki 25 žmonių grupes, o įsimintinas šventes paminėti 25 vietų salėje. Jūsų pageidavimu galime teikti ir nakvynę su pusryčiais, todėl „Romo sodyba“ - puikus pasirinkimas, jei norite savo verslo partnerius nustebinti lietuvišku svetingumu ir nuostabia Lietuvos gamta bei istoriniu paveldu, juk nuo sodybos iki įspūdingosios Trakų pilies vos 5 km, o iki Lietuvos sostinės Vilniaus - 30 km.

Jūsų puikiai praleistas laikas – didžiausias įvertinimas mums!

Apgyvendinimas sodyboje

Sodybos svečiams siūlome apsistoti moderniai įrengtame, tačiau tradicinį kaimo stilių išlaikiusiame, rąstiniame name su visais patogumais ir bevieliu internetu. Name yra 25 vietos, 6 kambariai, pritaikyti jūsų maloniam ir patogiam poilsiui, o pro langus atsiveriantis ypatingo grožio Trakų istorinio ir nacionalinio parko kraštovaizdis, sodybai suteikia dar daugiau žavesio. Taip pat name yra įrengta didelė ir moderni virtuvė, pritaikyta net ir išrankiausiems skonio gurmanams. Rytiniu kavos puodeliu ar šeimyniniais pietumis galėsite pasimėgauti šalia namo įsikūrusioje lauko terasoje. Be to, jūsų pageidavimu galime teikti ir nakvynę su gardžiais pusryčiais.

Pramogos sodybos svečiams

Didelėje privačioje sodybos teritorijoje įkurtas švarus tvenkinys, kuriame galėsite atsigaivinti karštomis vasaros dienomis ar įšokti po maloniai praleisto laiko tradicinėje rusiškoje pirtyje. Tuo tarpu mėgstantys aktyvesnį laisvalaikį galės smagiai padūkti žaidimų aikštelėje ar pasisūpuoti ant sūpynių su mažaisiais sodybos svečiais. Vakarą galėsite vainikuoti šašlykinėje keptais kepsniais ir nuoširdžiais pokalbiais iki ryto lauko terasoje.

Pobūviai, šventės

Sodyboje įrengta jauki 25 vietų pobūvių salė, puikiai tinkanti paminėti svarbiausias gyvenimo šventes. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas smagiems draugų susibūrimams. Nuostabi gamta, jauki atmosfera ir privatumas padės jums sukurti įsimintiną šventę. Jūsų patogumas – mūsų tikslas, kviečiame apsilankyti ir nuostabiai praleisti laiką „Romo sodyboje“.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Akmenos,
Tvenkinys kieme
AdresasJogėliškių 2, Trakų rajonas
Telefonai
+370 686 43385
Dirbamevisus metus
Nuomojami objektai ir vietų skaičius
Kambariai (6 vnt.)
Namas / vila (1 vnt.)
Visa sodyba
Vieta kemperiui (1 vnt.)
Bendras vietų skaičius25
Nuomos kainos
Viso komplekso kaina parainuo 200 iki 250 €
Kaina už asmenįnuo 9 iki 12 €
Kambariuose, name / viloje, sodyboje
Terasa / balkonas be baldų
Dušas ir WC
Virtuvė
Viryklė
Indai, stalo įrankiai
Bevielis internetas (Wi-Fi)
TV
Židinys / krosnelė
Patalynė (nemokamai)
Rankšluosčiai (nemokamai)
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendra virtuvė
Bendra svetainė
Bendras valgomasis
Bendras dušas ir WC
Bevielis internetas (Wi-Fi)
TV
Židinys viduje
Kieme
Pavėsinė
Atvira pavėsinė
Lauko baldai
Grilis / šašlykinė
Grotelės kepimui
Iešmai
Laužavietė
Židinys lauke
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Vaikams
Vaikų žaidimo aikštelė kieme
Pramogos
Garinė pirtis
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė
Konferencijų salė be įrangos
Turistinių grupių apgyvendinimas

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Jogėliškių 2, Trakų rajonas

Atnaujinta: 2017 gruodžio mėn. 28 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2011 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 686 43385
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti