PrieEžero.LT » Latvija » Liepojos rajonas » Kambarių nuoma » Sodyba "Atomi" prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi

Sodyba "Atomi" prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi

Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 1 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 2 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 3 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 4 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 5 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 6 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 7 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 8 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 9 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 10 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 11 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 12 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 13 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 14 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 15 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 16 Sodyba Atomi prie Liepojos ežero: yra pirtis, sūpynės vaikams, WiFi - 17

Svečių namai ATOMI - tai atrestauruota kaimo sodyba, kurioje senove dvelkianti atmosfera puikiai dera su šiuolaikiniu komfortu. Jaukūs, namų aplinką primenantys svečių namai, leis atsipalaiduoti ir paatostogauti kartu su šeima ar draugais.

Svečiai yra laukiami mūsų dviejų aukštų name su visais patogumais, virtuve (indais, elektriniu virduliu, gruzdintuve, elektrine virykle, mikrobangų krosnele ir šaldytuvu), laisvalaikio kambariu (talpinančiu iki 35 žmonių) ir  5 jaukiais svečių kambariais nakvynei (12 žmonių). Nemokamas belaidis internetas/ kabelinė televizija visame name.

Atskirame pastate yra tradicinė pirtis su poilsio zona (iki 15 žmonių).

Daugybė vietos užsiėmimams lauke: vieta iškyloms (grotelės kepimui, ugniavietė), žaidimų aikštelė vaikams bei aikštės futbolui ir tinkliniui. Nemokamas belaidis internetas prieinamas visoje teritorijoje.

Visi svečiai taip pat yra kviečiami aplankyti mūsų paukščių sodą, kuriame galima išvysti povus, fazanus, kalakutus ir vištas. Pramoga vaikams - avių šėrimas bei galimybė pakeliauti laiku - antikvarinių įrankių paroda.

Mes esame isikūrę 3.6 km nuo Liepojos miesto, 300 m iki Liepojos ežero ir 1.5 km iki smėlio paplūdimio. Liepojos dažasvydžio klubas tik už 0.7 km .

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

AdresasGrīnvalti, Nīcas pag., Nīcas nov., Liepojos rajonas, Latvija
Telefonai+371 25560040
Tinklalapiswww.atomi.lv
Dirbame visus metus
Numerių skaičius 5
Bendras vietų skaičius 12
Viso komplekso kaina parai nuo 150 iki 200 €

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Grīnvalti, Nīcas pag., Nīcas nov., Liepojos rajonas, Latvija

Atnaujinta: 2017 gegužės mėn. 19 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2015 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+371 25560040
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti