PrieEžero.LT » Utenos apskritis » Utenos rajonas » Sodybos » Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis

Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis

Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 1 Pirtis Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 2 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 3 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 4 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 5 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 6 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 7 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 8 Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Etno namas „Vakaris“ su 30 vietų sale ir 16 miegamų vietų Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Trijų miegamųjų vila „Aušra“ (7 miegamų vietų) Pirtis Pirtis Pirtis Pirtis Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 9 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 10 Sodyba „Ilgio Vingis“ prie ežero: nameliai, salė, pirtis, teniso kortai, baidarės, krepšinis, tinklinis - 11

„Ilgio Vingis“ - naujai  įkurta kaimo turizmo sodyba tik 8 km nuo Utenos, važiuojant Kauno kryptimi.

„Ilgio Vingis“  – tai poilsio ir pramogų kompleksas natūralioje gamtoje ant ežero kranto. Nameliai  įrengti naudojant natūralaus medžio medžiagas, kurios ne tik gaivina kūną karštą vasaros dieną, bet ir sukelia kt. malonius pojūčius.

5 km iki Sungailiškio piliakalnio, 7 km iki Leliūnų seniūnijos, kurioje taip pat gausu lankytinų vietų, viena tokių kaip Valiušio keramikos muziejus ir kt.

„Ilgio Vingis“ - tai vieta poilsiui su šeima ar draugais.

Vienu metu apgyvendinama  iki 30 asmenų. Esant poreikiui įsikūrti palapinėse, vietų skaičius neribojamas.

Nameliuose yra virtuvėlės su visa įranga, indais, WC, dušai, TV, DVD, nemokamas belaidis internetas, higienos priemonės, patalynė, rankšluosčiai (už papildomą mokestį).

Svečiams pageidaujant ir iš anksto užsisakius, pateikiami pusryčiai. Vasaros sezono metu ar esant didesniam svečių skaičiui ruošiami švediško stalo tipo pusryčiai.

„Ilgio Vingis“ - vieta kur ypač gerbiamas svečių privatumas ir ypač didelis dėmesys teikiamas malonios aplinkos kūrimui.
 Išskirtinių klientų poreikių tenkinimas,  tai stiprioji „Ilgio Vingis“,  poilsį ir pramogas organizuojančios įmonės prioritetas. Esame lankstūs, atviri pokyčiams bei Jūsų pastebėjimams.

Šeimos šventėms

Sodyba „Ilgio Vingis“ - tai vieta vestuvėms ir kitoms šeimos šventėms. Nuostabi vieta prie pat ežero suteikia galimybę rengti ypatingas šventes, nuo privačių vakarienių, netoliese ežero paplūdimio, iki gerai suplanuotų ir šventiškai išpuoštų pobūvių iki 70 asmenų. Gegužės - rugsėjo mėnesiais  salėje po moderniu europaviljonu rengiami prašmatnūs pobūviai ežero  panoramoje. Dėl tikslesnės informacijos teirautis tel. 8-678-23019.

Verslo seminarai, konferencijos, įmonių renginiai

Organizuojamas furšetas šiltu metų laiku net 100 – asmenų.  Galimi lauko renginiai  su atlikėjais, pasirodymais ar tiesiog žaidimais, galimybė pastatyti papildomas  pavėsines,  apsaugančias nuo blogo oro. Europavilijonų  salėms statyti parenkamos vietos, tinkančios  verslo ar kt. verslo susitikimams..  Stalai  seminarui ar mokymams išdėstomi pagal indvidulaius užsakymus. 

Maitinimas

Kaimo turizmo sodyboje svečių pageidavimu ruošiami pusryčiai, užsakomieji pietūs, vakarienės, vaišės pokyliams.
Pagrindinėjė viloje įrengta virtuvė pritaikyta maisto gaminimui, šaldytuvai, indai, virtuvės įranga. Svečiai gali paragauti lietuviškos virtuvės patiekalų, ekologiškų produktų. Šalia namukų yra lauko terasos, kur šiltu sezono metu galima mėgautis pietumis ir vakariene. Iš anksto galima užsisakyti ežero žuvies patiekalų.

Viloje ir namelyje yra virtuvės su reikiama įranga ir indais. Taip pat galima pramogauti lauke gaminant maistą ant griliaus ar lauko virtuvėje.
Maisto produktus galima įsigyti  vietinėje parduotuvėje už  1,5 km  arba už 8 km esančiuose prekybos centruose Utenoje.
Už atskirą mokestį galimas produktų  pristatymas.

Pramogos:

  • Pirtis su priepirčiu šalia ežero su maudynėmis nuo liepto;
  • Teniso kortai;
  • Tinklinis, paplūdimio tinklinis;
  • Lrepšinis;
  • Baidarių nuoma;
  • Valtys;
  • Žvejyba.
  • TV, DVD, karaoke, X BOXS. 

Vieši projektai

Kaimo turizmo sodyba plečia pamogų bei poilsio gerinimui aplinką bei paslaugas. Šiuo metu vyksta projektavimo dabai, kurių igyvendinimas turės įtakos paslaugų kokybei, bei  klientų užimtumo didinimui.
Įsigyta žemės sklypas su pakrante. Įrengtas geoterminis šildymas, automobilių stovėjimo aikštelės.

Mūsų klientai: Visi mėgstantys poilsiui skirtą laiką praleisti ne tik pasyviai bet ir aktyviai. Todėl esame patrauklūs svečiams ypač praktikuojantiems  tenisą. Praeitais metais susilaukėme svečių iš JAV, Estijos, Rusijos, Turkijos, Anglijos ir kt šalių.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysEžeras Ilgis
AdresasMargavonės k., Utenos rajonas
Telefonai
+370 678 23019
Tinklalapiswww.ilgiovingis.lt
Dirbamevisus metus
Nuomojami objektai ir vietų skaičius
Kambariai (5 vnt.)
Namelis (1 vnt.)
Namai / vilos (2 vnt.)
Vietos palapinėms (100 vnt.)
Vietos kemperiams (20 vnt.)
Nuomos kainos
Viso komplekso kaina parainuo 60 iki 1000 €
Kambariuose, namelyje, namuose / vilose
Atskiras įėjimas iš kiemo
Terasa / balkonas su baldais
Dušas ir WC
Masažinė vonia
Virtuvė
Šaldytuvas su šaldymo kamera
Arbatinukas
Mikrobangų krosnelė
Viryklė
Orkaitė
Indai, stalo įrankiai
Bevielis internetas (Wi-Fi)
TV
Židinys / krosnelė
Plaukų džiovintuvas
Patalynė (mokamai)
Rankšluosčiai (mokamai)
Rūbų džiovyklė
Lygintuvas
Lyginimo lenta
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
Bevielis internetas (Wi-Fi)
TV
Židinys viduje
Kieme
Pavėsinė
Uždara / dengta pavėsinė
Lauko baldai
Grilis / šašlykinė
Grotelės kepimui
Iešmai
Laužavietė
Židinys lauke
Malkos (mokamai)
Žuvies rūkymo paslauga (mokamai)
Vieta automobiliams
Vieta palapinėms
Prisijungimas prie elektros kemperiams
Prisijungimas prie vandentiekio ir kanalizacijos kemperiams
Vaikams
Vaikų žaidimo aikštelė kieme
Sūpynės
Pramogos
Garinė pirtis
Sauna
Masažinė vonia (Jacuzzi)
Krepšinio aikštelė kieme
Tinklinio aikštelė kieme ant smėlio
Teniso kortai
Turistiniai žygiai
Vandens pramogos lauke
Pakrantė maudynėms
Lieptas
Žvejyba ežere
Valtys (mokamai)
Baidarių / kanojų nuoma
Kiti patogumai, paslaugos
Maitinimas pagal išankstinį susitarimą
Pusryčiai (nemokamai)
Banketų (pokylių) salė
Banketų ruošimas
Renginių organizavimas
Skalbimo paslaugos (mokamai)
Galima įsigyti ekologiškų ūkio produktų

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Margavonės k., Utenos rajonas

Atnaujinta: 2018 gegužės mėn. 08 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2016 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 678 23019
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti