Sodyba Panevėžio rajone ant Lėvens upės kranto

Atnaujinta: 2019 liepos 16 d.
Patikima nuomaPrieEžero.LT narys 2019 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Užklausa

Top sodyba „Lėvens krantas“ – visiškai nauja ir super moderni vieta Jūsų šventėms
Asmeninė šventė karališkos gamtos prieglobstyje, išskirtinai papuoštoje vidaus arba lauko erdvėje, dalyvaujant mylimiems žmonėms, ir jokio galvos skausmo! Tokia yra Jūsų svajonė ir vizija? Mūsų – taip pat! Sodyba „Lėvens krantas“ – tai viskas, ko reikia jūsų išskirtinei šventei (vestuvėms, krikštynoms, jūsų arba vaiko gimtadieniui), įsimintinam renginiui (konferencijai, prezentacijai), ramiam poilsiui gamtos prieglobstyje su šeima arba romantiškam pasibuvimui dviese.

KAIMO TURIZMO SODYBA „LĖVENS KRANTAS“ – TAI:

✅ POKYLIŲ (POBŪVIŲ) SALĖS NUOMA vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, konferencijoms, prezentacijoms ir kitiems renginiams iki 60 asmenų. Galimybė rinktis apvalius stalus arba vieną didelį.

✅ KAMBARIŲ NUOMA (24 asmenims) renginių svečiams, pailsėti atvykusioms šeimoms ir poroms. Yra atskiri vonios kambariai ir WC. Ypač lankstus kambarių nuomos laikas: nuo ilgalaikės iki pusdienio ir net valandos. Svečiai gali naudotis bendra virtuve su visu reikalingu inventoriumi maisto ruošimui.

✅ PROFESIONALI MAISTO GAMINIMO (tiekimo), DEKORAVIMO ir SVEČIŲ APTARNAVIMO KOMANDA. Atsakingas personalas pasirūpins vaišių stalu, patalpų dekoravimu gėlėmis ir kita atributika, svečių vardo kortelėmis ir net dovanomis. Ypatingų akimirkų įamžinimui pasiūlysime FOTOGRAFĄ.

TOP PRIEŽASTYS PASIRINKTI SODYBĄ „LĖVENS KRANTAS“:

✅ PATOGUS SUSISIEKIMAS
Kaimo turizmo sodyba „Lėvens krantas“ įsikūrusi pakankamai arti, kad galėtum ją greitai pasiekti automobiliu ir pakankamai toli, kad pasijustum ištrūkęs iš miesto. Tai tik 13 km nuo Panevėžio (Dvaro g. 2, Startai, Karsakiškio sen., Panevėžio raj.) ir tik 1 km nuo pagrindinio kelio mišku. 

✅ NAMŲ JAUKUMAS IR KOMFORTAS
Svečiai apgyvendinami ypač jaukiuose ir patogiai įrengtuose kambariuose su atskirais vonios kambariais ir WC. Ir jokių košmarą primenančių miegui skirtų bendrų patalpų su čiužiniais! Tik visiškas komfortas, privatumas ir namų šiluma.

✅ PILNAS PASLAUGŲ PAKETAS
Kaimo turizmo sodyba „Lėvens krantas“ siūlo viskuo pasirūpinti už Jus. Sutaupysite laiko ir pinigų. Pageidaujamą maistą vietoje paruoš arba pristatys profesionalų komanda, o sodybai, pokylių (pobūvių) salei norimą atmosferą sukurs fantazijos nestokojantys ir ribų vaizduotei neturintys dekoratoriai. Pasiūlysime net fotografą.
✅ NAUJA SODYBA UŽ SENOS KAINĄ
Normalu, kad savo šventei norime visko kas geriausia, tačiau nenorime išleisti per daug. Sodyba „Lėvens krantas“ garantuoja, kad rinkdamiesi naują sodybą, nesumokėsite nei euro daugiau. 

✅ PRAMOGOS JŪSŲ VAIKAMS
Tėveliai gamtoje gali atsipalaiduoti, kai jų vaikai išradingai užimti. Sodyba siūlo vaikus užbursiantį animatorių, žaidimų aikštelę, sūpynes ir net mini arkliukus smagiam pasidūkimui pievose arba įspūdingai fotosesijai.

Jei dar dvejoji, kad ši vieta yra geriausias Jūsų pasirinkimas, paskambink.

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui perduodant Jūsų užklausą.

 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

 • Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

 • Artimiausias vandens telkinys Upė Lėvuo
 • Adresas Dvaro g. 2, Startai, Karsakiškio sen., Panevėžio rajonas
 • Telefonai +370 615 93791
 • Dirbame visus metus
 • Nuomojami objektai ir vietų skaičius

 • Numerių skaičius 8
 • Bendras vietų skaičius 60
 • Nuomos kainos

 • Viso komplekso kaina parai nuo 350 iki 1000 €
 • Kaina už asmenį nuo 25 iki 35 €