Atostogų paieška

Sodyba Vilniaus rajone prie Vilnelės upės. Baidarių žygiai, pirtis, pokylių salė

Partneris Narys nuo 2021 metų
Sodyba Vilniaus rajone prie Vilnelės upės - 1

Atnaujinta: 2023 m. sausio mėn. 16 d.

Esame įsikūrę netoli Vilniaus, vos 30 minučių nuo miesto centro  ir atsiduriate gamtos apsuptyje! Sodyboje didžiulė teritorija, pagrindinis pastatas apsuptas išpuoselėtų gėlynų. Greta nuosavas miškas, rudenį galima grybauti. Sklypas apsuptas upės – Vilnelės vingio, romantiška pasivaikščioti paupio pievomis,  gėrėtis laukine gamta, žvejoti, vėžiauti! 

Organizuojame baidarių žygius, pasirinktinai – 2 ar 4 val. Atvykus į sodybą, paliekate automobilius, įsikuriate, pasidedate daiktus, vaišes ir gėrimus galima sudėti į šaldytuvą. Sutartu laiku atvyksta baidarės – nuveža kompaniją Vilnelės aukštupiu, paleidžia, iš ten parplaukiate iki sodybos.

Parplaukus jau laukia garuojantys cepelinai ir iškūrenta pirtis! Pasikaitinus pirtyje atsigaivinti galima upėje arba atsipalaiduoti kubile su  vandens masažo funkcija.

Upės pakrantėje esančiame pastate jauki salė – gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, įmonių šventėms. Prie didelio stalo susėda iki 20 asmenų; Furšetinis stalas – iki 50 asmenų; Esant poreikiui – statomos palapinės, esant didesniam svečių skaičiui. Sodyba priima iki 20 asmenų su nakvyne.

Siūlome pasivaišinti firminiu šeimininkės patiekalu – cepelinais, su tradiciniu mėsos, su spirgučiais ir grietine, ar varškės su mėtomis įdaru. Vaišiname pačių užaugintų žolelių arbatomis, gardinta lietuvišku medumi! Vasarą populiarūs šaltibarščiai su bulvytėmis; orams vėstant rekomenduojame šildančią čili ar raugintų kopūstų sriubą (galite vežtis ir vien tik savo vaišes).

Stengiamės prisiderinti prie kiekvieno kliento, pagal poreikį dekoruojame patalpas pagal šventės tematiką (vaikų šventės, gimtadieniai, kt.). 

Greta upės ir pirties didelė, erdvi medinė terasa, krepšinio aikštelė, paplūdimio tinklinio aikštelė.

Pasirūpiname malkomis, vantomis, yra kepsninė. Nuomuojama “Komado Grill grande” kepsninė – už papildomą mokestį.

 

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

  • - +
  • - +
  • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Ant Vilnelės upės kranto
Adresas
Pauliukiškių k., Lavoriškių ap., Vilniaus rajonas Žemėlapis
Kalbame
lietuviškai, angliškai, rusiškai
Telefonai
+370 652 42407
Tinklalapis
http://www.forestriverresort.prieezero.lt
Dirbame
visus metus
Nuomojami objektai, vietų skaičius
Numerių skaičius
6
Bendras vietų skaičius nakvynei
20

Nuomos kainos

Viso komplekso kaina parai
nuo 230 iki 600 €
Kaina už numerį
nuo 60 iki 150 €

Apytiksliai atstumai

Vilniaus oro uostas
~ 30 km

Apmokėjimo informacija:

 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo
Išrašome sąskaitas įmonėms
Taip