Atostogų paieška

Vienkiemio Oazė

Partneris Narys nuo 2020 metų
Vienkiemio Oazė - 1

Atnaujinta: 2023 m. birželio mėn. 13 d.

Biržuose, Vileišiškių kaime įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Vienkiemio oazė“ šiandieną svečius gali priimti net į 5 skirtingus privačius namelius.

Sodyboje susijungia nepaprasta kaimo ramybė ir šiuolaikiškas jaukumas. Įrenginėdami namelius, stengėmės išlaikyti kuo daugiau senovinės dvasios ir autentiškumo. Nepamiršome ir šiuolaikinių patogumų - dušo, tualeto, arbatinuko, kavos aparato ir visų kitų lengvinančių kasdienybę daiktų. Apgyvendinimas teikiamas su viskuo, ko gali prireikti viešnagės metu - virtuve, valgomuoju, tualetu ir dušu, terasa, kepsnine. Visuose nameliuose virtuvėje yra kavos aparatas (išskyrus “Autentišką kluoną”), arbatinukas, indai, taurės, elektrinė viryklė.

Visoje vienkiemio teritorijoje yra 5 nameliai, kurie bendrai talpina 29 žmones.

Kokybiškam poilsiui siūlome Jums:

 • Plaukimą baidarėmis ekstremalia ir egzotiška Apasčios, arba ramesne Nemunėlio upe. | Šiltuoju sezonu, papildomas mokestis;
 • Tinklinio aikštelę ir stalo tenisą. | Nemokamai
 • Pasiplaukiojimą tvenkinyje vandens dviračiu. | Nemokamai
 • Diskgolfo žaidimą. | Nemokamai
 • Tikrą, kaimišką, istorijomis ir legendomis apipintą, autentišką baltojo garo ir dūminę pirtį. | Papildomas mokestis;
 • Kubilą arba Japoniškos kultūros ofūro vonią | Papildomas mokestis;
 • Pasivaikščiojimas su šiaurietiško ėjimo lazdomis | Nemokamai;
 • Automobilių stovėjimo aikštelė | Nemokamai;
 • Kepsninė | Papildomas mokestis už malkas;
 • Žvejyba tvenkinyje vasaros ir žiemos sezonu | Įrangą turėti.

Sodybą supa nesibaigiantys laukai ir pievos, todėl rytais galėsite anksti pasitikti saulę, o vakarais - vėlai horizonte ją palydėti. Pas mus prisiminsite ir iš naujo atrasite nerūpestingas vasaras, laukuose žaidžiantį vėją, žiemiškus, apsnigtus ir paslaptingus miško takus, o galiausiai - ryšį su gamta.

Mūsų kaimo turizmo sodyboje, šalia miško, laukuose ganosi auginami danieliai. Dar vienas Vienkiemio Oazės keturkojis draugas - ištikimas sargas, draugiškas šuo Narsas. Mums jis - šeimos narys, todėl Vienkiemio Oazėje svečiai visada laukiami kartu su keturkojais draugais.

Šalia turime mistišką, miške pasislėpusį „Akmenų slėnį“, kuris yra tapęs tikru lankytinu objektu dėl ypatingos energetikos. Akmenų slėnyje sugalvotos svajonės, linkėjimai i norai visada išsipildo.

Artimiausia parduotuvė ir kavinė yra už 15 minučių kelio Vabalninkuose nuo „Vienkiemio Oazės“ sodybos. Už 50 minučių kelio yra Panevėžys, o vos už 25 minučių kelio - Biržai. Biržai yra pagarsėję savo alumi, todėl esant didesnei žmonių grupei, yra galimybė suorganizuoti alaus degustaciją ir edukacinį užsiėmimą.

KAINOS:

  KAINA  
Ofūro vonia 60-70 € (3 val.) Galima nuomotis apsistojus "Pasakų Namelyje" ir namelyje "Prie Šermukšnio"
Kubilas 80-90 € (3 val.) Galima nuomotis apsistojus "Skandinaviškame Namelyje", namelyje "Prie Upelio" ir "Autentiškame Kluone"
Balto garo pirtis 80-150 € (3 val.)  
Dūminė pirtis 80-150 € (3 val.)  
Vanta 5 €  
Pirtininkas 30-50 €  

www.vienkiemiooaze.lt

Pasakų namelis

“Pasakų namelis” su šiuolaikišką loftą primenančiais elementais. Apsuptas nesibaigiančių laukų ir miško.
Kieme pasidabinęs čiurlenančiu upeliu ir terasa su Japonų kultūros ofūro vonia, o iš kitos pusės - visu tvenkiniu.
 
Namelį iš visų pusių supa vanduo, pro langą matosi besiganantys danieliai, visai šalia yra miškas slepiantis mistišką akmenų slėnį, kuris yra tapęs Vienkiemio Oazės lankytinu objektu.
 
TALPINA
2 - 4 asmenis
 
KAMBARIAI | LOVOS
1 kambarys pirmame aukšte, 2 kambarys antrame aukšte (neperskirti siena, bendroje erdvėje) | 1
dvigulė lova ir 1 dvigulis čiužinys.
 
DYDIS
25 kv. m.
 
AUKŠTAI
2 (antras aukštas palėpė); lofto tipo
 
SEZONIŠKUMAS
nuomojamas visus metus

Autentiškas kluonas

Didžiausias, 68 kv. m, seniausias, mūsų rankomis išpuoselėtas Autentiškas kluonas lyg šeimos didžiausias turtas saugomas nuo 1935 m. Kadaise skirtas javams laikyti, šiandien atveria savo duris ir širdį mūsų svečiams. Jo pirminę funkciją primena tik istorija. Pirmame aukšte atsiveria didelė bendra erdvė su virtuve ir dviem bendrais stalais šeimos pietums ar vakarienei. Apačioje taip pat įrengtas dušas su skalbimo mašina bei tualetas. 
 
14 asmenų talpinantis, 1935 metais pastatytas, atsinaujinęs, tačiau unikalų autentiškumą išlaikęs kluonas. Yra virtuvėlė, dušas su tualetu, valgomasis. Pro langus atsiveria sodo vaizdai. Laiką galite leisti ir lauko terasoje ant tvenkinio kranto. Kluonas turi privatų priėjimą prie tvenkinio ir atskirą lieptelį.
 
TALPINA
14 asmenų
 
KAMBARIAI | LOVOS
3 atskiri kambariai + 2 kambariai 'palėpėje', bendroje erdvėje, neatskirti siena | 6 dvigulės lovos, 1 miegama sofa, 1 viengulė lova
 
DYDIS
102 kv. m.
 
AUKŠTAI
2 | lofto tipo
 
SEZONIŠKUMAS
nuomojamas tik vasaros sezonu

Namelis "Prie šermukšnio"

Atsinaujinęs, tačiau autentiškumą išlaikęs namelis „Prie Šermukšnio“ talpina 3 asmenis. Privatus namelis ant terasos turi Japoniškos kultūros ofūro vonią, o visai šalia - pirtį ir tvenkinį.
 
TALPINA
2 - 3 asmenis
 
KAMBARIAI | LOVOS
1 kambarys | 1 dvigulė ir 1 viengulė lova
 
DYDIS
20 kv. m.
 
AUKŠTAI
1
 
SEZONIŠKUMAS
nuomojamas visus metus

Namelis "Prie upelio"

Ypatingą autentiškumą išlaikęs namelis „Prie upelio“ su šiuolaikišką loftą primenančiais elementais talpina 6 asmenis.
Namelio rąstai išlikę nuo 1919 metų! Visai šalia, terasoje, yra kubilas ir upelis, kiek toliau (už 50 metrų) - tvenkinys.
Pro namelio langus matosi besiganantys auginami danieliai.
Namelis turi 70 kv. m terasą su kepsnine ir lauko baldais.
 
TALPINA
4 - 6 asmenis
 
KAMBARIAI | LOVOS
2 kambariai bendroje erdvėje | 1 dvigulė lova; 1 dvigulė sofa/kampas; ir 1 viengulis išskleidžiamas
fotelis; 1 viengulė lova.
 
DYDIS
36 kv. m.
 
AUKŠTAI
2
 
SEZONIŠKUMAS
nuomojamas visus metus

Skandinaviškas namelis

Mažas skandinaviškas namelis skirtas 2 asmenims. Namelis turi oro kondicionierių, atskirą ir privatų priėjimą prie telkinio, taip pat mažą terasą rytinei kavai gerti arba ilgiems vakarams leisti.
 
TALPINA
2 asmenis
 
KAMBARIAI | LOVOS
1 kambarys | 1 dvigulė lova
 
DYDIS
12 kv. m.
 
AUKŠTAI
1
 
SEZONIŠKUMAS
nuomojamas tik vasaros sezonu

Dūminė pirtis

Dūmine pirtis yra ypatinga savo autentiškumu. Tai viena iš nedaugelio likusių tokio tipo pirčių Lietuvoje. Dūminė pirtis kruopščiai kūrenama tik lapuočių malkomis, o pabaigoje - įmetamas glėbys drebulinių malkų geresniam suodžių sudeginimui.
 
Kadangi nėra kamino, rąstinės pirties sienos pajuodusios ir teplios nuo dūmų. Po ilgo kūrenimo suodžiai nusėdę ant sienų, plautų ir akmenų yra kruopščiai nuplaunami šiltu vandeniu. Pirmasis medinis kaušas vandens pilamas ant iki raudonumo įkaitusių akmenų - pasiskleidžia sveiko dūmo, šviežio oro, įkaitusio medžio ir beržo lapų aromatas, o akims gali prireikti suspaustų kumščių trynimo. Pirtis tampa švari, dūmo sterilizuota, ne veltui seniau pirtyse gydydavo ligonius, o moterys gimdydavo ir praleisdavo pirmąsias dienas po gimdymo. Tik žvakių šviesoje uosle pajusite karšto ir aksominio garo lytėjimą, o atsivesinimui įlysite į šalia esantį tvenkinį.
 
Neigiamai apie dūminę pirtį dažniausiai atsiliepia joje nesimaudę, o tie kuriems teko ją išbandyti, sužavi jos ypatingas aromatas, karštis ir garo švelnumas. Pajusite senelių ir protėvių prausimosi malonumą. Manoma, kad del ilgai išliekančio aksominio garo, moterys su vaikais užeidavo tik po vyrų. Sužinosite, kad būdama juoda, prausia net labai baltai.
 
Apsilankymas dūminėje pirtyje paliks neišdildomą įspūdį - tai tikra atgaiva kūnui ir sielai.
 

Balto garo pirtis

Balto garo, kitaip tariant “poniška” pirtis - joje ir pasijusite poniškai. Čia jus pasitiks pirtininkas, išmanantis pirties paruošimo ir gero garo pojūti. Jo ramybė, linkėjimai ir savo darbo išmanymas tiesiog užburia ramybe ir atsipalaidavimu, belieka tik mėgautis seansu. Erdvūs ir platūs pirties gultai, erdvios, švarios, natūralios, rąstinės sienos - viskas pirtyje yra įsigėrę įvairiausių žolelių kvapų ir vantų aromatų. Oras kvepia sveikata ir išsivalymu, o krosnyje įkaitę akmenys atiduoda tirštą ir baltą garą. Žvakių šviesoje paskendęs garas slepia tylų vantų šnaresį ir palaipsniui karštėjančias drėgnas oro sroves, prasiskverbiančias iki pat kulnų. Balto garo pirtis tinka visiems - nuo pačių mažiausių, iki didžiausių.
 
Trys seansai - pirtininko paslaptis. Galime tik užsiminti - jų metu praktikuosime Wim Hof’o kvėpavimo metodą ir patirsime sielą virpinančius potyrius. Troškuliui numalšinti ir skysčių balansui atstatyti gersime kvapnią ir gardžią, gerais linkėjimais užkerėtą arbatą iš žolelių, rinktų sodyboje, miškuose ir apylinkėse. Tarp seansų atsivėsinsite gaiviai tekančiame upelyje arba tvenkinyje, kuriame vakarais raibuliuoja mėnesiena ir žvaigždžių takai.
 
Pabaigai pabūsite vieni ir vėl norėsite sugrįžti…
 

Apie šeimininkus / sodybos istorija

Vienkiemis ir jo šeimininkai Lionė ir Kęstutis turi įdomybėmis apipintą ir gražią istoriją. Kažkada sodybą juosė vingiuotas, dideliais medžiais apaugęs, žuvimi turtingas upelis. Laikui bėgant, visa teritorija buvo sugadinta melioracijos, dėl šios priežasties dalies upelio nebeliko. Tam, kad buvusį kiemo grožį ir eko sistemą atkurti, upelio tekėjimo vietoje buvo iškastas tvenkinys. Šiandieną ne šiaip sau visoje vienkiemio teritorijoje yra išdėstyta daug įvairių dydžių akmenų - jie buvo rasti kasant tvenkinį. Vienkiemio Oazėje, dalis namelių buvo perkelti iš netoliese esančios apleistos “ulyčios” Galvokų kaime.
 
Nameliai dalimis buvo išardyti, pervežti ir vėl surinkti pas mus vienkiemyje. Nameliai turi neįtikėtinai gilią ir ilgą istoriją, ypatingą aurą ir nuotaiką, kurią galima pajusti atvykus. Šeimininkai visus namelius paruošė ir įrengė patys, stengdamiesi palikti kuo daugiau autentikos.
 
Nemaža dalis kaimų Lietuvoje yra išnykę, kaip ir minėtasis Galvokų, gyventojų jame jau kuris laikas nebelikę. Bet išlikę stovintys senoviniai nameliai - nuostabiai mieli ir savyje laikantys glėby ramybės, jaukumo ir ypatingos dvasios. Prisilietus prie jų, sutvarkius, detalėmis sukūrus jaukumą - jie atgyja naujam gyvenimui ir vėl džiugina jų gyventojus.
 

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

 • - +
 • - +
 • Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Ant Apaščios upės kranto
Adresas
Vileišiškių g. 2 , Vileišiškių kaimas, Biržų rajonas Žemėlapis
Kalbame
lietuviškai, angliškai, rusiškai
Telefonai
+370 685 01777
Tinklalapis
https://www.vienkiemiooaze.lt
Dirbame
visus metus
Trumpiausias užsakymo laikas vasaros laikotarpiu
poilsiui – 2 paros (-ų)
šventėms – 1 para
Trumpiausias užsakymo laikas kitu metų laiku
poilsiui – 2 paros (-ų)
šventėms – 2 paros (-ų)
Nuomojami objektai, vietų skaičius
Nameliai (2 vnt.)
dviviečiai, 12 vietų
Visa sodyba
Bendras vietų skaičius nakvynei
16
Komplekso / sodybos plotas
2 ha

Nuomos kainos

Kaina sezono metu Kaina ne sezono metu
Nameliai
nuo 100 iki 350 € parai
Nameliai
nuo 60 iki 150 € parai
Kaina už numerį
nuo 60 iki 150 €
Pirties nuomos kaina
50 €
Kubilo nuomos kaina
30 €
 • Patogumai
 • Nameliuose, sodyboje
  • Atskiras įėjimas iš kiemokiekviename numeryje
  • Terasa / balkonas su baldaiskiekviename numeryje
  • Dušas ir WCkiekviename numeryje
  • Vonia ir WCkiekviename numeryje
  • Virtuvėkiekviename numeryje
  • Arbatinukaskiekviename numeryje
  • Šaldytuvas su šaldymo kamerakiekviename numeryje
  • Viryklėkiekviename numeryje
  • Orkaitėkai kuriuose numeriuose
  • Indai, stalo įrankiaikiekviename numeryje
  • Kavos virimo aparataskiekviename numeryje
  • Židinys / krosnelėkai kuriuose numeriuose
  • Plaukų džiovintuvaskiekviename numeryje
  • Patalynėkiekviename numeryje
  • Rankšluosčiaikiekviename numeryje
  • Skalbimo mašinakai kuriuose numeriuose
 • Kieme
  • Atvira pavėsinė
  • Lauko baldai
  • Grilis / šašlykinė
  • Grotelės kepimui
  • Iešmai
  • Laužavietė
  • Malkos
  • Vieta automobiliams
  • Saulės gultai
  • Tvenkinys kieme
 • Vaikams
  • Vaikų žaidimo aikštelė kieme
  • Sūpynės
 • Pramogos
  • Garinė pirtis
  • Dūminė pirtis
  • Masažinė vonia (Jacuzzi)
  • Kubilas su masažinėmis vandens srovėmis
  • Tinklinio aikštelė kieme ant smėlio
  • Stalo tenisas
 • Vandens pramogos lauke
  • Lieptas
  • Žvejyba tvenkinyje
  • Vandens dviračiai
  • Baidarių / kanojų nuoma
 • Kiti patogumai, paslaugos
  • Vaikiška lovelė

Apytiksliai atstumai

Artimiausia kavinė/ restoranas
~ 28 km
Artimiausia parduotuvė
~ 7.5 km
Vilniaus oro uostas
~ 110 km
Kauno oro uostas
~ 107 km
Palangos oro uostas
~ 287 km
Rygos oro uostas
~ 325 km

Apmokėjimo informacija:

 
Rezervavimas patvirtinamas po avanso pervedimo – 100% nuo visos sumos
Rezervacijos mokestis mokamas šiais būdais
bankiniu pavedimu
grynaisiais pinigais
 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo
Nemokamas rezervacijos atšaukimas
1 savaitė iki atvykimo (vėliau rezervacijos mokestis negrąžinamas)
Likusi pinigų suma sumokama
atvykimo dieną grynaisiais pinigais
 
Sutrumpinus poilsiavimo laiką, pinigai negrąžinami
Išrašome sąskaitas įmonėms
Taip

Nuostatai

Atvykimo laikas
nuo 15:00
Išvykimo laikas
iki 12:00. Galimas vėlyvas išvykimas iš anksto sutarus iki 14:00
Tylos laikas
nuo 22:00 iki 08:00
Patalpose nerūkoma
 
Su naminiais gyvūnais
apgyvendiname iš anksto sutarus (mokamai)
Trumpiausias užsakymo laikas vasaros laikotarpiu
poilsiui – 2 paros (-ų)
šventėms – 1 para
Trumpiausias užsakymo laikas kitu metų laiku
poilsiui – 2 paros (-ų)
šventėms – 2 paros (-ų)