Villa Valery - moderni sodyba nuo Telšių miesto nutolusi tik 10km

Atnaujinta: 2019 sausio 16 d.
Patikima nuomaPrieEžero.LT narys 2018 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Užklausa

Ar žinojote, kad Žemaitijoje, Telšių pašonėje, nuo miesto nutolusi vos 10 kilometrų, yra vieta, kuri ypatingoms Jūsų Gyvenimo Akimirkoms gali suteikti išskirtinį žavesį?
Villa Valery – pajūrio dvasią pasikinkiusi, gamtos ir žmogaus rankų sukurta oazė. Savita ir be jūros, bet su baltu smėliu po kojomis, sakų kvapu plaukuose ir vandenyje teliuškuojančia ramybe.

Kas gali būti geriau, nei atsidurti ten, kur privatumą saugo dangų ramstančios pušys, ryto rasos ir rūkai svaigina spyglių, beržynų bei ajerų aromatais, o saulėlydžiai skęsta vandenyje, nuauksindami įdomų šios oazės reljefą su galybe pasyviam ir aktyviam poilsiui įrengtų kampelių?

Čia širdį bei akis glostantys žmogaus rankų kurti stebuklai ir gamtos grožis harmoningai papildo vienas kitą, o subtilus, prabangus Villa Valery patalpų interjeras, paskanintas vingraus ir grakštaus moderno stiliaus motyvais, leidžia pasijausti tikrais šios Gyvenimo Akimirkos šeimininkais.

VIEŠBUTIS

Jūsų patogumui dvejuose Villa Valery namuose įrengti 5 standartiniai dviviečiai kambariai, dešimtvietis ir keturiolikos vietų kambariai bei liukso klasės dvivietis kambarys. Visi jie dovanoja nuostabius vaizdus, atsiveriančius pro langus bei išėjimą į terasą arba balkoną. Kiekviename kambaryje, esant poreikiui, yra galimybė naudotis šildytuvais. Gracingos orchidėjos, žvakidės ir gaivus bei neapčiuopiamas pajūrio, paslapties bei prabangos kvapų mišinys lydės Jus, leidžiant laiką Villa Valery. Tiems, kas nori patirti daugiau turizmo dvasios, galime pasiūlyti nakvynę jaukiuose poilsio nameliuose, kur Jūsų patogumui įrengti 6 ekonominės klasės dviviečiai kambariai.

PRAMOGOS

Jūsų patogumui visas objektų išdėstymas erdvėje apgalvotas taip, kad tėvams, besiilsintiems su vaikais, būtų ramu – mažieji lengvai matomi iš bet kurio kampelio lauke, nesvarbu ar jie leidžiasi nuo čiuožyklos, ar šokinėja ant batuto, ar žaidžia paplūdimyje bei tarp medžių apsigyvenusių sumeistrautų medinių figūrų.

Jūsų laukia:

- Aikštelės tinkliniui ir krepšiniui
- Muilo burbulų mašina, vienu metu gaminanti 2000 burbulų
- Lauko ir pripučiamas batutai
- Lauko virtuvė su visa reikiama virtuvės įranga
- Terasos bei pramogų – poilsio salelės

DIDŽIOJI POKYLIŲ SALĖ

- Pakilus įmantriais lyg iš vaikystės pasakos pasiskolintais laiptais, žadančiais nepakartojamą nuotykį, žvilgsnį pavagia žvaigždėtos erdvės iliuzija, sukurta aukštų salės  lubų konstrukcijos ir apšvietimo pagalba. - - Grakšti konsolė, vingriais dekoro elementais išdabintas židinys, baras bei neonu per dūmų užsklandą šviečiantis didžėjaus pultas, pro daugybę langų besiskverbianti  kraštovaizdžio ramybė – visos detalės pagrobs Jus iš Jūsų kasdienybės ir sukurs naują istoriją.

- Didžioji Villa Valery  pokylių salė talpina iki 100 žmonių banketo metu ir iki 200 – furšeto metu.
- Čia Jūsų šventei ypatingo skambesio suteiks profesionali garso aparatūra.
- Villa Valery gali Jums pasiūlyti didžėjaus paslaugas.
- Jūsų šventės muzikantai čia ras jaukų ir patogų poilsio kambarėlį.
- Villa Valery virtuvės šefė su savo komanda pasirūpins, kad būtų patenkintas net ir išrankiausias Jūsų skonis ir leis įsitikinti, kad čia ypatingas dėmesys skiriamas vietoje gaminamo maisto bei aptarnavimo  kokybei.
- Villa Valery gali pasiūlyti profesionalaus floristikos meistro paslaugas, kurio rankomis sukurti maži stebuklai uždės paskutinį spalvinį potėpį, sukuriantį harmoningą Jūsų šventės visumą.

MAŽOJI POKYLIŲ SALĖ

- Mažoji Villa Valery pokylių salė banketo metu talpina iki dvidešimties asmenų.
- Villa Valery virtuvės šefė su savo komanda pasirūpins, kad būtų patenkintas net ir išrankiausias Jūsų skonis ir leis įsitikinti, kad čia ypatingas dėmesys -  skiriamas vietoje gaminamo maisto bei aptarnavimo  kokybei.
- O šioje salėje esanti virtuvės zona su baru bei visa reikiama įranga maisto ruošimui ir laikymui, labai pravers, jeigu Jūs nuspręsite patys pasirūpinti šventės vaišėmis – atsivešite savo patiekalus ar kažką gardaus pasigaminsite patys vietoje.
- Villa Valery gali pasiūlyti profesionalaus floristikos meistro paslaugas, kurio rankomis sukurti maži stebuklai uždės paskutinį spalvinį potėpį, sukuriantį harmoningą Jūsų šventės visumą.

Lauko pavėsinė

- Erdvi lauko pavėsinė, kur nuo vėsesnio vėjelio saugo vitrininiai langai ir šildo spragsintis židinys, o ypatingą nuotaiką padeda sukurti nuostabus vaizdas aplinkui ir virš galvos mirgančios lempučių girliandos – puikus pasirinkimas vaiko gimtadieniui, smagiam bičiulių susitikimui ar  romantiškam vakarui.
- Lauko virtuvė su visa reikiama įranga kviečia nustebinti artimuosius savo kulinariniais gebėjimais.
- Esant pageidavimui, vaišėmis pasirūpins Villa Valery virtuvės komanda.
- Villa Valery gali pasiūlyti profesionalaus floristikos meistro paslaugas, kurio rankomis sukurti maži stebuklai uždės paskutinį spalvinį potėpį, sukuriantį harmoningą Jūsų šventės visumą.

SPA

Pirtis

Pirties karštyje ištirps visi Jūsų  rūpesčiai ar sunkios mintys. Tereikės palysti po dušu ar nupilti jas ledinio vandens kibiru.
Erdvios drabužinės vyrams ir moterims.

Kubilas – jacuzzi

Šio kubilo išorė primena antikinę taurę. Be kojelės ir ąselių, tačiau ne mažiau gracinga ir manieringa. Ir laikas, praleistas joje, svaigina lyg vynas. Iš čia atsiveria visas nepakartojamas Villa Valery oazės reljefas su galybe gamtos bei žmogaus sukurtų stebuklų Jūsų ypatingoms Gyvenimo Akimirkoms.

Paplūdimys

Visada bus teigiančių, kad geriausias poilsis kūnui bei sielai – vanduo, smėlis ir saulė. Villa Valery nesiginčija ir siūlo Jums nepakartojamą balto smėlio paplūdimį su gultais šalia didžiulio tvenkinio. Jums tereikia gaudyti saulę ir lepinti akis nuostabiu vaizdu.

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui perduodant Jūsų užklausą.

 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

 • Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

 • Artimiausias vandens telkinys Tvenkinys kieme
 • Adresas Kveilių kaimas 15, Telšių rajonas
 • Telefonai +370 694 59999
 • Tinklalapis http://www.villavalery.lt
 • Facebook www.facebook.com/vilavalery/
 • Dirbame visus metus
 • Nuomojami objektai ir vietų skaičius

 • Numerių skaičius 12
 • Bendras vietų skaičius 48
 • Nuomos kainos

 • Kaina už numerį nuo 15 iki 25 €