YKD Kempingas "Žemė". Palapinės ir Kemperiai. Asvejos Regioninis Parkas.

Atnaujinta: 2021 m. birželio 08 d.
Patikima nuomaPrieEžero.LT narys 2020 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Užklausa

Filosofija

Ne paslaptis, jog Lietuva – nuostabi šalis - tai pripažįsta visi gamtos mylėtojai: grynas oras, tyras upių ir ežerų vanduo, miškai. Mes, miesto gyventojai, retai būname gamtoje, arba pasirenkame komfortiškus paplūdimius, na ir dažniausiai miegame savo namuose, o kelionės metu – viešbučiuose.  Net būdami gamtoje, žvejodami, besidegindami, mes išliekame miestiečiais. 

Kempinge Jūs galite iš tikrųjų sugrįžti atgal į gamtą, ypač jei nakvosite palapinėje. Niekur daugiau nepamatysite tiek žvaigždžių.

Nusprendėme įkurti kempingą, kadangi ši vieta yra vienoje gražiausių vietovių Lietuvoje, šalia Asvejos regioninio parko, kur vyrauja tyla ir ramybė. Pabuskite nuo paukščių čiulbėjimo, įkvėpkite gryno oro ir pasimėgaukite vasara YKD kempinge "Žemė".
 
Laukiame drąsių keliautojų – porų, draugų būrių, šeimų, pavienių turistų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Atvažiuokite su kemperiu arba su palapine ir mėgaukitės gamta: pasideginkite, pasimaudykite tvenkinyje, pasivaikščiokite po mišką.

Atsijunkite nuo miesto ritmo, pamedituokite arba paskęskite savo mintyse. Stebėkite žvaigždes naktį, šiltą vasaros vakarą pabūkite prie laužo ugnies.
Kelkitės su aušra ir pasitikite pirmus saulės spindulius.

YKD Kempingas "Žemė" – tai jauki poilsiavietė pamiškėje, šalia Asvejos regioninio parko, 40 km nuo Vilniaus, kurioje laukiami visi, kas myli gamtą, vertina natūralų jos grožį, moka mėgautis tyla ir ramybe. Čia lengva atsipalaiduoti, susigrąžinti jėgas ir atgauti energiją. 

Kempingas

Aplinka
Sidabrių kaimas, šalia kurio įsikūrė YKD kempingas "Žemė", ribojasi su Asvejos Regioniniu Parku, vienu gražiausių ir didžiausių gamtos draustiniu Lietuvoje. O parko širdyje guli magiškas ežeras Asveja, ilgiausias ir giliausias Lietuvoje. 200 metrų nuo kempingo prasideda regioninio parko miškas su šimtais takelių. Iki artimiausio Asvejos kranto - apie 1.5 kilometro. Iki Dubingių miestelio - 5 kilometrai. Iki Moletų plento - 5 kilometrai. Naujas asfaltuotas kelias 2812 atveda iki pat kempingo.

Teritorija
Jauki, nuolat prižiūrima, aptverta teritorija, kurioje yra viesių ir saulėtų pievų ir laukų, patogių vietų kemperiams ir palapinėms su laužavietėmis ir hamakais tarp medžių po atviru dangumi su puikiu vaizdu į Asvejos regioninio parko gamtą.

Tvenkinys
Natūralus 17 arų ploto ir 6 metrų gylio tvenkinys su prieplauka, paplūdimiu, žemais ir aukštesniais krantais, vandens fauna ir flora.

Administracija
Kempingą administruoja sodybos, esančios toje pačioje teritorijoje, šeimininkai, kurie pasirūpins kiekvienu svečiu, suteiks visą reikalingą informaciją apie kempingą, apie visas standartines ir papildomas paslaugas, papasakos apie aplinką ir gerą laiko praleidimą po atviru dangumi.

Patogumai
Vasaros terasa su sėdmaišiais, automobilių stovėjimo aikštelė, prieplauka su hamaku, vasarinis dušas, praustuvas, tualetas, laužavietės su suoliukais, šašlykinės, stalai su suolais, badmintono ir tinklinio žaidimų aikštelės.

Kontaktai
www.ykdcamping.com
info@ykd.lt
+370 646 15013
Sidabrių kaimas 2A, Vilniaus rajonas, Lietuva

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

  • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

  • Artimiausias vandens telkinys Ežeras Asveja
  • Adresas Sidabrių k. 2A, Paberžės sėn., Vilniaus rajonas Žemėlapis
  • Telefonai +370 646 15013
  • Dirbame sezono metu
  • Nuomos kainos

  • Kaina už numerį nuo 10 iki 20 €
  • Apmokėjimo informacija:

  • Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo