4active - sveikatingumo centras šalia Vilniaus sportui, šventei, renginiui

Atnaujinta: 2020 m. spalio mėn. 07 d.
Patikima nuoma
Jūsų jaukiai šventei visai šalia Vilniaus modernus švenčių centras su šiuolaikiniu moderniu pastatu su atskirais kambariais, didele pokyliu sale su audio, video aparatūra, nuosavu vandens telkiniu, aktyvių laisvalaikio užsiėmimų kompleksu: modernia sporto sale net 200m2, futbolo aikšte aktyviems žaidimams (galima statyti papildomą įrangą, kaip batutai, krepšinio ar teniso įranga), didelė graži lauko erdvė su pirtimi, galimas jakuzi, lauko palapinė renginiams. 
Labai mylimas vaikų, nes yra vaikų žaidimų įranga, saugi uždara aplinka.
 
Sveikatinimo renginiams ir šventėms ideali vieta. Organizuojamos šventės iki 50 žmonių grupėms nakvynei moderniose patalpose su WC, dušais kiekviename kambaryje, plius galima palapinių zona, yra vietos renginiams iki 200 žmonių lauke.
Daugiau info: https://www.4active.lt/home-1/4active-sveikas-viesbutis/ 4active sveikatingumo ir sporto centras
 
Medininkų g. 5, Motiejiškės 13266, atvykimas nuo Vilniaus geležinkelio/autobusų stoties su taxi už 1,5€/žmogui (5-7€/4asmenims automobilis).
Informacija telefonu 8 698 24263
https://maps.app.goo.gl/zHMxCXp5rLdtFeA49
 
Kainos skaičuojamos pagal individualų poreikį su/be renginių organizavimu, su pilnu, daliniu maitinimu ir kt. nuo 10€/žmogui. Vilmantas@4active.lt
4active - sveikatingumo centras šalia Vilniaus sportui, šventei, renginiui - 1

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – 4active - sveikatingumo centras šalia Vilniaus sportui, šventei, renginiui, šeimai, draugams »

X