Atostogų paieška

Birštono apžvalgos bokštas – aukščiausias Lietuvoje

Birštono apžvalgos bokštas – aukščiausias Lietuvoje - 1

Atnaujinta: 2024 m. balandžio mėn. 02 d.

2019 m. lankytojams buvo atvertas aukščiausas Lietuvoje – Birštono apžvalgos bokštas. Jis psatatytas BIRŠTONO kurorte, nuo pat pirmų dienų apžvalgos bokštas sutraukė minias lankytojų, per pirmą savaitgalį jį aplankė net 10 000 svečių.

Birštono / Nemuno kilpų apžvalgos bokštas siekia net 55 metrų aukštį, o aukščiausia apžvalgos aikštelė – 45 metrų aukštyje, o pats bokštas pastatytas 92 metrai virš jūros lygio. Iš jo atsiveria nuostabūs vaizdai į unikalias Lietuvoje Nemuno kilpas, Birštono kurorto panoramą, Birštono vienkiemio sodybas, miškus. Vaizdas, kuris anksčiau buvo matomas tik pakilus į orą, dabar atsiveria visų lankytojų, kurie užkopia į bokšto viršų, akims. Gražiausios aplinkinių apylinkių panoramos atsiveria saulėtekio ir saulėlydžio laiku. 

Birštono apžvalgos bokšto viršūnę pasiekti galima vidutiniškai per 7 minutes, įveikus 300 apžvalgos bokšto laiptelių. Esant poreikiui pakeliui į Birštono apžvalgos bokšto viršūnę įrengtos net 6 poilsio aikštelės. 

  • Apsilankymas Birštono apžvalgos bokšte – NEMOKAMAS.
  • Lankytojai su negalia gali automobiliu privažiuoti iki pat bokšto, kur naudodamiesi specialia programėle telefone, galės pamatyti vaizdus atsiveriančius pasiekus bokšto viršunę, keltuvas bokšte, deja, nėra įrengtas.
  • Bokšto lankymo laikas – kiekvieną dieną nuo 7:00 val. Iki 22:00 val.

Daugiau informacijos www.visitbirstonas.lt

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Upė Nemunas (vanduo +8 ℃)
Adresas
Bokšto alėja 25, Birštonas Žemėlapis
Dirbame
visus metus