Birštono apžvalgos bokštas – aukščiausias Lietuvoje

Atnaujinta: 2020 m. lapkričio 04 d.

2019 metų Liepos mėnesį lankytojams buvo atvertas didžiausias Lietuvoje apžvalgos bokštas, įsikūręs BIRŠTONO kurorte, nuo pat pirmų dienų Birštono apžvalgos bokštas sutraukė minias lankytojų, per pirmą savaitgalį jį aplankė net 10 000 svečių.

Birštono apžvalgos bokštas siekia net 55 metrų aukštį, o aukščiausia apžvalgos aikštelė – 45 metrų aukštyje, o pats bokštas pastatytas 92 metrai virš jūros lygio. Iš jo atsiveria nuostabūs vaizdai į unikalias Lietuvoje Nemuno kilpas, Birštono kurorto panoramą, Birštono vienkiemio sodybas, miškus. Vaizdas, kuris anksčiau buvo matomas tik pakilus į orą, dabar atsiveria visų lankytojų, kurie užkopia į bokšto viršų, akims. Gražiausios aplinkinių apylinkių panoramos atsiveria saulėtekio ir saulėlydžio laiku. 

Birštono apžvalgos bokšto viršūnę pasiekti galima vidutiniškai per 7 minutes, įveikus 300 apžvalgos bokšto laiptelių. Esant poreikiui pakeliui į Birštono apžvalgos bokšto viršūnę įrengtos net 6 poilsio aikštelės. 

  • Apsilankymas Birštono apžvalgos bokšte – NEMOKAMAS.
  • Lankytojai su negalia gali automobiliu privažiuoti iki pat bokšto, kur naudodamiesi specialia programėle telefone, galės pamatyti vaizdus atsiveriančius pasiekus bokšto viršunę, keltuvas bokšte, deja, nėra įrengtas.
  • Bokšto lankymo laikas – kiekvieną dieną nuo 7:00 val. Iki 22:00 val.

Daugiau informacijos www.visitbirstonas.lt

Atsiliepimai, komentarai

22603

Parašyti atsiliepimą

PrieEžero.LT administracija pasilieka teisę trinti netinkamus komentarus ir nuotraukas.

Jūsų vardas
Atsiliepimo tekstas
X ištrinti nuotraukas
Apsaugos kodas Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Trakai laukia Tavęs
X