Atostogų paieška

Baidarės Jūros upėje su nakvyne. Mobili pirtis, mobilus kubilas

Baidarės Jūros upėje su nakvyne. Mobili pirtis, mobilus kubilas - 1

Atnaujinta: 2022 m. birželio mėn. 06 d.

Rekomenduojame pačius  įdomiausius ir gražiausiu maršrutus, kuriuos esame išbadnę patys, todėl juos pažįstame ir Jums pateikiame išsamias rekomendacijas.

Organizuojame žygius PAVASARĮ, VASARĄ, RUDENĮ !

Jums siūlome net 100 dviems asmenims skirtų baidarių, todėl galime pasiūlyti pramogas didelėms kompanijom (darbo kolektyvams, moksleivių ir studentų kompanijoms, stovykloms)

Turistauk.lt -  Baidarių nuoma upėje Jūra tai nebrangi pramoga suteikianti pačias geriausias emocijas. Baidares nuomojame ir paslaugas teikiame tiek dviems, tiek ir 100 asmenų :) 

Tobula programa su www.turistauk.lt prie Jūros upės Šilalės rajone Žemaitijoje:

Mes siūloma kruopščiai atrinktas ir laiko patikrintas pramogines programas:

 • BAIDARIŲ NUOMA (100 vnt.) Aktyvus baidarių žygis, smagiais Jūros upės vingiais - tai atotrūkis nuo kasdienybės ir miesto, viso kūno mankšta, protą paliekant "už borto", su naujais pažinimais, atradimais ir įspūdžiais.
  Sudaromi individualūs kiekvienai grupei maršrutai: rekomenduojame geriausią variantą, atsižvelgdami į grupės poreikius ir tuo metu esantį vandens lygį. Pervežimas turistų ir baidarių. Gelbėjimosi liemenės. Instruktažas.
 • POILSIS - bendravimas ir maisto gaminimas, spragsint laužo liepsnai, "meditacija" karštame kubiliuke ar kaitinimasis pirtelėje, žvejojimas, malonūs pašnekesiai su seniai matytais bičiuliais.
  Grupės vakarojimui rezervuojama pavėsinė su elektra, šalia įrengta laužavietė, šašlykinė, iešmai / grotelės, šaldytuvas, virdulys. Pageidaujant, iškūrenama pirtis, kubilas, užsakomas maistas. 
 • NAKVYNĖ ant Jūros upės kranto nameliuose ar palapinėse.
  Grupei poilsiui / nakvynei rezervuojama palapinių statymo vieta arba aštuonių vietų nameliai Dobilų Slėnyje ant Jūros upės kranto.

Pavasarį organizuojame ekstremalius plaukimus -  baidares nuomojame sraunia Akmena (Jūros intakas). 

Dobilų Slėnis - tai gamtos kampelis, poilsio oazė, apsupta Jūros upės ir miško. Čia natūrali gamta įsileidžia šiek tiek komforto ir patogumo, o dūmo kvapas dera su elektra. Tai vieta tiems, kurie nėra dar užkietėję miestiečiai (patogumų nėra), bet nori, įkvėpę gryno oro ir pasportavę, plaukdami baidarėmis Jūros upe, kartais palapines iškeisti į patogias lovas. 

Dobilų Slėnyje Jūsų laukia:

 • Baidarės (100 vnt.) – individualūs kiekvienai grupei maršrutai: rekomenduojame geriausią variantą, atsižvelgdami į grupės poreikius ir tuo metu esantį vandens lygį;
 • Poilsio nameliai – 5 vnt.(40 miegamų vietų);
 • Pavėsines su elektra vakarojimui (laužavietės, šašlykinės, grotelės / iešmai, malkos, vanduo) draugų kompanijai po šimtamečiais ąžuolais su palapinių statymo vieta;
 • Mobili pirtelė prie tvenkinio;
 • Kubilai su hidrosistema ir LED apšvietimu;
 • Paplūdimio tinklinio aikštelė;
 • Užsakomas maistas. Jei nuspręsi, kad kepti ir gaminti ant laužo jau ne ta lyga arba žaidimai, maudynės ir poilsis mieliau širdžiai, užsakysime pagamintą karštą maistą: kugelį (su kiaulių kojomis, ausytėmis, paukštienos blauzdelėmis arba kiaulienos faršu), raugintų kopūstų sriubos su šonkauliukais, balandėlių, šašlykų, cepelinų, šaltibarščių, kibinų, aštrios mėsos guliašo sriubos su skrudinta duona ir kt.)

Dar viena papildoma pramoga MOBILŪS KUBILAI:

 • Mobilus kubilas – tai pramoga, kokybiškesnė ir turiningesnė šventė / draugų susitikimas, gimtadienis jūsų kieme;
 • Mobilus kubilas – relaksas ir romantika, poilsis dviese ar tik su šeima, mėgaujantis šiltu vandeniu, srovių masažu ir spalvų terapija po žvaigždėtu dangumi;
 • Mobilus kubilas – netikėta dovana, staigmena, padėka bet kam už bet ką;
 • Mobilus kubilas – atsipalaidavimas po baidarių žygio ant Jūros upės kranto.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Upė Jūra (vanduo +2 ℃)
Adresas
Kvėdarna, Padievaičio kaimas, Šilalės rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 699 75546
El. paštas
info@turistauk.lt
Tinklalapis
http://www.turistauk.lt
Dirbame
sezono metu

Daugiau informacijos apie – TURISTAUK LT prie JŪROS upės: baidarių nuoma su nakvyne, Dobilų Slėnis: nameliai, kubilai, pirtis »

X