Žygiai baidarėmis Aukštaitijos upėmis

Atnaujinta: 2018 m. birželio mėn. 04 d.
Patikima nuoma

Siūlome Jums keliauti ir mėgautis gražiausiais Rytų Aukštaitijos regione baidarių maršrutais, kur upės vingiuoja regioniniuose ir nacionaliniuose parkuose. Teikiame baidarių nuomos paslaugas Zarasų, Utenos, Ignalinos ir Rokiškio rajonuose.

Mūsų siūlomi baidarių maršrutai yra Šventosios, Būkos, Kiaunos, Žeimenos, Nikajos, Ligajos upėmis ir kitomis upėmis.

Upės, kurios teka Gražutės, Sartų, Labanoro regioniniuose parkuose ir Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Todėl baidarių žygis šiuose parkuose Jus sužavės savo unikalia gamta, išlikusiais etnografiniais pastatais ir lankomų turistinių objektų gausa bei įvairovę. Upės teka saugomose teritorijose, tad Jūsų poilsiui netrukdys urbanizuoti kraštovaizdžiai, poilsiautojai, kurie savo poelgiais trukdo kitiems ar kitokie veiksniai.

Galime Jums suorganizuoti tiek romantišką dviejų žmonių baidarių žygį, tiek didelės įmonės išvyką ir plaukimą baidarėmis bet kuria Rytų Aukštaitijos upe. Pagal pateiktus poreikius surandame ir užsakome Jūsų grupei stovyklavietę ar sodybą. Pasirūpiname pilnu aptarnavimu - nuo grupės transportavimo iki mažiausių smulkmenų.

Jūsų patogumui aplink kelias upes turime įrengę stovyklavietę - www.poilsiszarasuose.lt. Poilsiavietė įsikūrusi pusiasalyje, todėl iš trijų pusių ji apsupta vandens – Antalieptės marių bei slėnyje esančios Šventosios upės. Jūsų laukia aktyvus laisvalaikis, ramus poilsis ir vandens pramogos. Čia rasite viską: pavesines, lauko baldus, laužavietes ir šašlykines, tinklinio ir vaikų žaidimo aikštelę.

Taip pat galime pasiūlyti mobilią pirtį, kurią galėsime pristatyti prie upės ar ežero - į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą. Mobilioje pirtyje patogiai telpa nuo 4 iki 7 žmonių ir joje rasite viską: vantas, specialius pirties kvapus, žvakes ir kitas priemones, kurios kaitinimuisi suteiks daugiau malonumo.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – "Senoji Tiltiškė". Pirtis, baidarės, vieta palapinėms, valtys »

X