„ORO Dubingiai“ **** - sporto salė, aikštynai, biliardas, boulingas, valtys

Atnaujinta: 2019 m. balandžio 18 d.
Patikima nuoma

Atraskite poilsio malonumą prie Asvejos ežero. Siūlome Jums išskirtinai gražią vietą atokvėpiui bei įvairiems renginiams. “ORO Dubingiai” - tai 50 kilometrų nuo Vilniaus įsikūręs, ištisus metus dirbantis poilsio centras gamtoje.

Kas yra ORO? Tai idėja, kad poilsis turi išlaisvinti ir įkvėpti.

Tai galimybė eiti miško taku nežinant kur jis veda, bėgti smėlėtu paplūdimiu todėl, kad to nori, o ne todėl, kad reikia.

Mes primename tai ką kasdieniame gyvenime dažnai užmiršta daugelis – tą prigimtinę teisę į asmeninę laisvę, jog kartais nereikia niekur skubėti, nereikia niekur lėkti, nieko daryti…

Atsipalaiduokite – su ORO ištirpsta rūpesčiai, o laikas čia teka vien tik Jums.

Treniruoklių salė

Sporto mėgėjus kviečiame apsilankyti mūsų moderniai įrengtoje treniruoklių salėje, kur rasite profesionalius kardio treniruoklius bei jėgos treniruotėms tinkančius svarmenis ir mechaninius treniruoklius. Poilsio centro svečius paslauga kviečiame naudotis nemokamai.

Sporto aikštynai

Moderniuose lauko sporto aikštynuose yra dveji lauko teniso kortai, krepšinio, lauko tinklinio aikštelės, mini futbolas. Šalia jų įrengtos rūbinės ir wc. Registratūroje galite išsinuomoti visą reikalingą inventorių.

Pramogos viduje

Boulingo pramogos yra didžiajame baseino ir pirčių komplekse. Žaidimui siūlome du takelius, taip pat yra speciali avalynė. Šią pramogą rekomenduojame užsisakyti iš anksto.

Biliardo mėgėjams siūlome amerikietiškojo pulo bei rusiško biliardo žaidimų pramogas, kurias rasite didžiajame baseino bei mažajame SPA kompleksuose.

Paplūdimys

Šiltomis vasaros dienomis kviečiame pramogauti sutvarkytoje Asvejos ežero pakrantėje – čia puikiai įrengtas ir prižiūrimas paplūdimys, persirengimo kabinos, pavėsinės, suoliukai bei lieptelis. Vasarą veikia paplūdimio baras. Čia pat ir irklenčių, vandens dviračių, valčių nuoma – greičiausias būdas atrasti nepakartojamas ir žavingas Asvejos ežero salas.

Poilsio centrp svečiams paplūdimio paslaugos nemokamos, atvykusiems vienai dienai taikomas naudojimosi infrastruktūra mokestis, kuris yra:

  • svečiams (nuo 13 m.) – 4,00 EUR / 1 diena
  • svečiams (nuo 4 m. iki 12 m.) – 1,00 Eur / 1 diena
  • svečiams (iki 3 m.) – nemokamai.

TAIP PAT JŪSŲ PATOGUMUI: JAUKŪS KAMBARIAI, RESTORANAS, SPORTO SALĖ, AIKŠTYNAI IR PRAMOGOS, KONFERENCIJŲ CENTRAS.

Kontaktai, informacija

  • Artimiausias vandens telkinys Ežeras Asveja
  • Adresas Giraičių k. 8, Dubingių sen., Molėtų rajonas
  • Telefonai +370 614 11253
  • El. paštas dubingiai@ororesort.lt
  • Tinklalapis http://www.ororesort.lt
  • Dirbame visus metus
  • Atsiskaitymas banko kortelėmis yra

Daugiau informacijos apie – Seminarų ir poilsio centras Molėtų rajone „ORO Dubingiai“ *** »

Trakai laukia Tavęs
X