Seminarų ir poilsio centras Molėtų rajone „ORO Dubingiai“ ***

Atnaujinta: 2022 m. gegužės 18 d.
Patikima nuomaPrieEžero.LT narys nuo 2011 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

i Šioje įstaigoje taikomos papildomos švaros ir saugumo priemonės pandemijos metu:

 • Galimybė apmokėti ne grynaisiais pinigais
 • Poilsio patalpos dezinfekuojamos

Atraskite poilsio malonumą prie Asvejos ežero. Siūlome Jums išskirtinai gražią vietą atokvėpiui bei įvairiems renginiams. “ORO Dubingiai” - tai 50 kilometrų nuo Vilniaus įsikūręs, ištisus metus dirbantis poilsio centras (viešbutis) gamtoje.

Kas yra ORO? Tai idėja, kad poilsis turi išlaisvinti ir įkvėpti.

Tai galimybė eiti miško taku nežinant kur jis veda, bėgti smėlėtu paplūdimiu todėl, kad to nori, o ne todėl, kad reikia.

Mes primename tai ką kasdieniame gyvenime dažnai užmiršta daugelis – tą prigimtinę teisę į asmeninę laisvę, jog kartais nereikia niekur skubėti, nereikia niekur lėkti, nieko daryti…

Atsipalaiduokite – su ORO ištirpsta rūpesčiai, o laikas čia teka vien tik Jums.

Dviejų miegamųjų apartamentai
Kaina už vieną nakvynę – nuo 150 EUR
Šiuose apartamentuose yra du uždari miegamieji kambariai – viename jų dvigulė plati lova, kitame – dvi viengulės lovos. Apartamentuose įrengta erdvi virtuvė su valgomuoju stalu bei jauki svetainė su minkštais baldais. Šiuose apartamentuose vienu metu gali ilsėtis 4-6 asmenys. Kaina yra nurodyta 2 asmenims (pusryčiai įskaičiuoti). 

Vieno miegamojo apartamentai
Kaina už vieną nakvynę – nuo 120 EUR
Apartamentuose yra miegamasis kambarys ir didelė svetainė, kurią sudaro trys erdvės: virtuvė, valgomoji zona su dideliu pietų stalu ir poilsio erdvė su minkštu kampu.  Erdviame vonios kambaryje  – moderni dušo kabina, wc, bidė. Kaina yra nurodyta 2 asmenims (pusryčiai įskaičiuoti). 

Standartiniai dviviečiai kambariai
Kaina už vieną nakvynę – nuo 60 EUR
Kambaryje yra dvigulė lova arba dvi atskiros lovos, darbo stalas, vonios kambarys. Svečiams pageidaujant, į kambarį galima pristatyti papildomą kūdikių lovelę (už papildomą mokestį). Į kainą įtraukti pusryčiai 2 asmenims.

Deluxe dviviečiai kambariai
Kaina už vieną nakvynę – nuo 70 EUR
Šiuose kambariuose yra plati dvigulė lova, drabužių spinta, darbo stalas, vonios kambarys. Šie kambariai puikiai tiks poroms, kurios ieško didesnės erdvės nei standartiniuose kambariuose.  Svečiams pageidaujant, į kambarius galima pristatyti papildomą kūdikių lovelę ar sulankstomą lovą (už papildomą mokestį). Į kainą įtraukti pusryčiai 2 asmenims. 

Liukso klasės apartamentai
Kaina už vieną nakvynę – nuo 95 EUR
Liukso klasės apartamentuose yra atskiras miegamasis kambarys (dalis šių apartamentų yra iš dviejų atskirų kambarių, su durimis, kiti – vienoje erdvėje), poilsio erdvė su minkštais baldais, virtuvė, erdvus vonios kambarys. Svečiams pageidaujant, į kambarį galima pristatyti papildomą lovą ar kūdikio lovelę (už papildomą mokestį).  Liukso klasės kambariuose vienu metu gali ilsėtis 2-4 asmenys. Kaina yra nurodyta 2 asmenims (pusryčiai įskaičiuoti). 

Vienviečiai liukso klasės kambariai
Kaina už vieną nakvynę – nuo 60 EUR
Kambaryje yra viengulė miegamoji lova, darbo stalas, poilsio zona su minkštais baldais, virtuvėlė su indais, vonios kambarys. Iš viso šiame kambaryje vienu metu gali apsistoti 3 asmenys. Kaina yra nurodyta 1 asmeniui (pusryčiai įskaičiuoti). 

Vienvietis standartinis kambarys pritaikytas svečiui su negalia
Kaina už vieną nakvynę – nuo 40 EUR
Kambarys su paplatintomis durimis yra pirmame pastato aukšte, jame yra  viengulė lova,  darbo stalas, vonios kambarys, pritaikytas įvažiuoti su vežimėliu. Šalia šio kambario yra galimybė užsakyti vienvietį kambarį lydinčiam asmeniui. Į kainą įtraukti pusryčiai 1 asmeniui. 

Triviečiai standartiniai kambariai
Kaina už vieną nakvynę – nuo 75 EUR
Kambariuose yra trys viengulės lovos, darbo stalas, vonios kambarys. Svečiams pageidaujant, į kambarį galime pristatyti papildomą lovą bei kūdikių lovelę (už papildomą mokestį). Į kainą įtraukti pusryčiai 3 asmenims.

KONFERENCIJŲ CENTRAS

+370 614 11253 Užklausa

"ORO Dubingiai" siūlo net 6 skirtingo dydžio sales konferencijoms, mokymams, verslo susitikimams, prezentacijoms, įvairiems renginiams. Mes galime pasirūpinti maitinimu, kavos pertraukėlėmis, apgyvendinimu bei turiningu laisvalaikiu. Dėl konferencijų salės rezervacijos, užimtumo ir išsamesnės informacijos teiraukitės telefonu.

VOLUNGIŲ salė
Ši nedidelė salė skirta darbui grupei iki 15 asmenų. Salės dydis – 35 kv. m. Įprastai darbui ši salė ruošiama “teatro”, tačiau galimi ir kiti paruošimo būdai. Salėje esančios kėdės pritaikytos mokymams (su specialiomis atlenkiamomis atkaltėmis užrašams). Pageidaujantiems dirbti dvejose grupėse galima rezervuoti šalia esančią tokią pačią salę (STRAZDŲ).

STRAZDŲ salė
Ši nedidelė salė skirta darbui grupei iki 15 asmenų. Salės dydis – 35 kv. m. Įprastai darbui ši salė ruošiama U raidės forma, tačiau galimi ir kiti paruošimo būdai. Pageidaujantiems dirbti dvejose grupėse galima rezervuoti šalia esančią tokią pačią salę (VOLUNGIŲ).

LAKŠTINGALŲ salė
Šioje ypatingai šviesioje salėje gali dirbti iki 30 asmenų (priklausomai nuo salės paruošimo). Salės dydis – 55 kv. m. Tai puiki erdvė uždariems pasitarimams, nedideliems mokymams ar verslo susitikimui. Pageidaujantiems dirbti dvejose grupėse galima rezervuoti šalia esančias mažesnes konferencijų sales (STRAZDŲ, VOLUNGIŲ).

GERVIŲ salė
Šioje erdvioje salėje vienu metu gali dirbti iki 50 asmenų. Salės dydis – 80 kv. m. Salėje esančius stalus bei kėdes galima išdėstyti įvairiais – klasės, teatro, darbui grupėse ir kitais būdais.

ERELIO ŽUVININKO salė
Didžiausia konferencijų centro salė, kuri talpina 230 svečių. Salės dydis – 260 kv. m. Moderniai įrengtoje salėje yra visa reikiama įranga:  įgarsinimo sistema, sinchroninio vertimo įranga, vėdinimo sistema, daugiafunkcinis apšvietimas, scena – pakyla. Šioje salėje galima organizuoti ne tik seminarus ar konferencijas, tai puiki vieta rengti koncertus, iškilmingus renginius, turnyrus, šventes ir pobūvius

APUOKŲ salė
Atskirame pastate nei kitos mūsų konferencijų salės įrengta salė – puikus pasirinkimas, kurie ieško  privačios erdvės renginiui. Jaukiai įrengtoje salėje gali dirbti iki 30 asmenų. Salės dydis – 50 kv. m. Salėje galima organizuoti ne tik seminarus ar mokymus, tai puiki vieta ir nedideliam pobūviui ar šventei.

RESTORANAS

+370 614 11253 Užklausa

Kviečiame apsilankyti jaukiame restorane, kuris puikiai įvertintas nuolatinių mūsų svečių. Rytais čia kviečiame paskanauti gausių ir gardžių pusryčių, dienos metu greitai papietauti, vakare – jaukiai pasimėgauti europietiškos virtuvės malonumais. Ieškantiems naujų potyrių maistą suorganizuosime iškylai gamtoje ar romantiškai vakarienei ant Asvejos ežero kranto.

Restorano salėje yra 70 sėdimų vietų, taip pat yra įrengta didžiulė terasa balkone, kur galima leisti vėlyvus vasaros vakarus su taure vyno. Didesniems susibūrimams pasiūlysime erdvią, šviesią ir jaukią renginių salę, kurioje gali susiburti iki 250 svečių. Priklausomai nuo renginio pobūdžio pasirūpinsime verslo pietumis, kavos pertraukėlėmis, iškilmingesnėms progoms – išskirtiniu valgiaraščiu, elegantiška aplinka bei dekoracijomis.
 

Didysis baseino ir pirčių kompleksas, SPA

+370 614 11253 Užklausa

Didysis baseino ir pirčių kompleksas
Atskirame pastate įsikūręs pirčių ir baseino kompleksas  –  labiausiai mūsų svečių mėgiama vieta. Šildomas baseinas su kaskadomis, trys pirtys. Šiame erdviame  komplekse yra ir kelios renginių salės, erdvės šokiams, virtuvė su baru, boulingo ir biliardo pramogos. Visas šias erdves galime pasiūlyti išsinuomoti Jūsų šventėms ir renginiams.

Mažasis SPA kompleksas
Norintiems atpalaiduoti įsitempusius raumenis, atgauti jėgas bei tiesiog puikiai pailsėti siūlome oro ir vandens masažo terapiją ypatingai jaukiame sūkurinės vonios bei pirčių komplekse.  Čia jūsų lauks trys pirtys, sūkurinė vonia, erdvūs dušai, persirengimo kambariai. Šalia esančioje poilsio erdvėje galėsite atsipūsti po pirties procedūrų, atsigerti šalto alaus ar vyno su gardžiais užkandžiais. Šiame komplekse taip pat yra biliardo stalai, treniruoklių salė, masažo salonas. Šį kompleksą taip pat siūlome išsinuomoti privatiems vakarėliams, asmeninėms šventėms (iki 20 žmonių).

Masažai
“Figura INN SPA” paslaugų ir masažo studija kviečia visus, siekiančius sustiprėti ir jaustis geriau. Nustebinsime Jus energijos suteikiančiais, kūną bei raumenis stiprinančiais masažais, palepinsime procedūromis, atpalaiduojančiomis ir kūną, ir sielą. Studijoje procedūras atlieka dėmesingi, profesionalūs meistrai, naudojantys tik kokybiškas ir laiko patikrintas kosmetikos priemones. Masažams – įstabaus kvapo ir gydomųjų galių turinčius aliejus, veido procedūroms – veiksmingus losjonus.

Treniruoklių salė, sporto aikštynai, biliardas, boulingas, paplūdimys

+370 614 11253 Užklausa

Treniruoklių salė
Sporto mėgėjus kviečiame apsilankyti mūsų moderniai įrengtoje treniruoklių salėje, kur rasite profesionalius kardio treniruoklius bei jėgos treniruotėms tinkančius svarmenis ir mechaninius treniruoklius. Poilsio centro svečius paslauga kviečiame naudotis nemokamai.

Sporto aikštynai
Moderniuose lauko sporto aikštynuose yra dveji lauko teniso kortai, krepšinio, lauko tinklinio aikštelės, mini futbolas. Šalia jų įrengtos rūbinės ir wc. Registratūroje galite išsinuomoti visą reikalingą inventorių.

Pramogos viduje
Boulingo pramogos yra didžiajame baseino ir pirčių komplekse. Žaidimui siūlome du takelius, taip pat yra speciali avalynė. Šią pramogą rekomenduojame užsisakyti iš anksto.
Biliardo mėgėjams siūlome amerikietiškojo pulo bei rusiško biliardo žaidimų pramogas, kurias rasite didžiajame baseino bei mažajame SPA kompleksuose.

Paplūdimys
Šiltomis vasaros dienomis kviečiame pramogauti sutvarkytoje Asvejos ežero pakrantėje – čia puikiai įrengtas ir prižiūrimas paplūdimys, persirengimo kabinos, pavėsinės, suoliukai bei lieptelis. Čia pat ir irklenčių, valčių nuoma – greičiausias būdas atrasti nepakartojamas ir žavingas Asvejos ežero salas.

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

 • Artimiausias vandens telkinys Ežeras Asveja ~ 50 m
 • Adresas Giraičių k. 8, Dubingių sen., Molėtų rajonas Žemėlapis
 • Kalbame lietuviškai, angliškai, rusiškai
 • Telefonai +370 614 11253
 • Tinklalapis http://www.ororesort.lt
 • Dirbame visus metus
 • Trumpiausias užsakymo laikas vasaros laikotarpiu poilsiui – 1 para
  šventėms – 1 para
 • Trumpiausias užsakymo laikas kitu metų laiku poilsiui – 1 para
  šventėms – 1 para
 • Nuomojami objektai, vietų skaičius

 • Kambariai (100 vnt.) vienvietis, dvivietis, trivietis, keturvietis
 • Visas kompleksas
 • Bendras vietų skaičius nakvynei 350
 • Nuomos kainos

  • Kaina sezono metu
   birželio 1 - rugpjūčio 31 Kambariai
   nuo 60 iki 210 € parai
  • Kaina ne sezono metu
   rugsėjo 1 - gegužės 31 Kambariai
   nuo 45 iki 185 € parai
 • Kaina už numerį nuo 45 iki 210 €
 • Šventinėmis dienomis taikomos vasaros sezono kainos
 • Patogumai

 • Kambariuose, komplekse
  • Dušas ir WC
  • Vonia ir WC
  • Virtuvė
  • Arbatinukas
  • Šaldytuvas su šaldymo kamera
  • Mikrobangų krosnelė
  • Viryklė
  • Indai, stalo įrankiai
  • Bevielis internetas (Wi-Fi)
  • TV
  • Šildymas
  • Plaukų džiovintuvas
  • Patalynė (nemokamai)
  • Rankšluosčiai (nemokamai)
  • Chalatai
  • Lygintuvas
 • Patogumai bendro naudojimo patalpose
  • Bevielis internetas (Wi-Fi)
 • Kieme
  • Pavėsinė
  • Atvira pavėsinė
  • Uždara / dengta pavėsinė
  • Lauko baldai
  • Grilis / šašlykinė
  • Laužavietė
  • Malkos (mokamai)
  • Vieta automobiliams
  • Saulės gultai
  • Hamakai
 • Vaikams
  • Vaikų žaidimo aikštelė kieme
  • Sūpynės
 • Pramogos
  • Sauna
  • Turkiška pirtis (Hamamas)
  • Masažinė vonia (Jacuzzi)
  • Baseinas viduje (šildomas)
  • Baseinas viduje
  • Masažo paslaugos
  • Dviračiai (mokamai)
  • Krepšinio aikštelė kieme
  • Tinklinio aikštelė kieme ant žolės
  • Teniso kortai
  • Treniruoklių salė
  • Boulingas
  • Pulas
  • Stalo tenisas
  • Grybavimas / uogavimas
  • Turistiniai žygiai
  • Stalo žaidimai
 • Vandens pramogos lauke
  • Pakrantė maudynėms
  • Lieptas
  • Valtys (mokamai)
  • Vandens dviračiai (mokamai)
  • Irklenčių nuoma
 • Kiti patogumai, paslaugos
  • Restoranas / kavinė
  • Maitinimas pagal išankstinį susitarimą
  • Pusryčiai
  • Banketų (pokylių) salė
  • Banketų ruošimas
  • Konferencijų salė su įranga
  • Konferencijų salė be įrangos
  • Turistinių grupių maitinimas
  • Renginių organizavimas
  • Vaikiška lovelė (mokamai)
  • Vaikiška maitinimo kėdutė
  • Nuvežimas į/iš artimiausio oro uosto (mokamai)
 • Artimiausia parduotuvė ~ 5 km
 • Vilniaus oro uostas ~ 50 km
 • Kauno oro uostas ~ 130 km
 • Palangos oro uostas ~ 370 km
 • Rygos oro uostas ~ 260 km
 • Apmokėjimo informacija:

 • Sąskaitos numeris LT68 4010 0424 0232 9870
 • Bankas Luminor bank AS       SWIFT: AGBLLT2X
 • Rezervavimas patvirtinamas po avanso pervedimo – 100%
 • Rezervacijos mokestis mokamas šiais būdais bankiniu pavedimu
  grynaisiais pinigais
  pinigų perlaida paštu
 • Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo
 • Nemokamas rezervacijos atšaukimas 2 savaitės iki užsakyto poilsio pradžios (vėliau rezervacijos mokestis negrąžinamas)
 • Likusi pinigų suma sumokama iki atvykimo bankiniu pavedimu arba banko kortele
 • Sutrumpinus poilsiavimo laiką, pinigai negrąžinami
 • Išrašome sąskaitas įmonėms Taip
 • Nuostatai

 • Atvykimo laikas nuo 14:00
 • Išvykimo laikas iki 12:00. Galimas vėlyvas išvykimas iš anksto sutarus iki 14:00 (mokamas – 40 €)
 • Tylos laikas nuo 22:00 iki 08:00
 • Patalpose nerūkoma  
 • Su naminiais gyvūnais neapgyvendiname
 • Vakarėliams nuomojama atskiru susitarimu
 • Trumpiausias užsakymo laikas vasaros laikotarpiu poilsiui – 1 para
  šventėms – 1 para
 • Trumpiausias užsakymo laikas kitu metų laiku poilsiui – 1 para
  šventėms – 1 para

Pramogos ir paslaugos

Konferencijų centras poilsio komplekse „ORO Dubingiai“ ****Konferencijų centras poilsio komplekse „ORO Dubingiai“ **** Giraičių k. 8, Dubingių sen.+370 614 11253
„ORO Dubingiai“ **** - vieta renginiams ir šventėms„ORO Dubingiai“ **** - vieta renginiams ir šventėms Giraičių k. 8, Dubingių sen., Molėtų r.+370 614 11253
Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję