Atostogų paieška

Ką pamatyti Druskininkuose?

Ką pamatyti Druskininkuose? - 1

Atnaujinta: 2024 m. kovo mėn. 26 d.

Ką veikti bei pamatyti Druskininkuose?

Druskininkai – tai vienas gražiausių ir mylimiausių kurortų Lietuvoje. Dzūkijoje įsikūręs miestelis yra visus metus veikiantis sveikatingumo centras su savo pušynais, mineraliniais vandenimis ir purvo procedūromis. Druskininkai galėtų būti vadinami ir šeimos pramogų centru, nes per keletą dešimtmečių miestelyje atsirado įdomių ir aktyvių veiklų. Dzūkija pasižymi savo nuostabia gamta ir miškais, tad ir kurorte pilna parkų, pasivaikščiojimo bei dviračių takų. Muziejai, druskos dirbtuvės ir net dvaras laukia kiekvieno atvykusio. Druskininkuose kiekvieno norai pavirsta realybe! Čia visada yra ką veikti, aplankyti bei pamatyti.

Snow Arena

Ar karšta vasaros diena, ar murzinas ruduo, Snow Arena suteikia galimybę pajusti žiemą bet kuriuo metų laiku. Sniegas – tai mažas stebuklas, kurį Snow Arenoje gamina naujausios technologijos. Atvykę rasite tris trasas: vieną lauko ir dvi vidaus, galėsite išbandyti tris keltuvus, atsigaivinti Ledo, Finišo ar SnowBo baruose. Išalkusių laukia restoranas, o smaližių – ledainė.

Snow Arena – tai penkiomis žvaigždutėmis įvertinta vidaus sniego arena, siūlanti ne tik paprastas slidinėjimo trasas, bet ir įvairias figūras triukams. Man labiausiai patinka tai, kad atvykus paslidinėti nebūtina vežtis gausybės šiltų rūbų ir rūpintis inventoriumi. Viską galima rasti Druskininkų Snow Arenoje kartu su papildomomis paslaugomis:

 • Mini sportinės varžybos – puiki pramoga draugų kompanijai.
 • Fotosesijos sniege – kai visi talpina nuotraukas iš paplūdimių, Jūs galite būti išskirtiniai!
 • Vaikų stovyklos – tai visa savaitė ant sniego su bendraamžiais ir bendraminčiais. Vaikai iš arčiau susipažįsta su žiemos sportu, mokosi slidinėti, varžosi ir smagiai leidžia laiką.

Kaina: slidinėjimas / suaugusiems nuo 16 Eur; moksleiviams/ studentams nuo 13 Eur; vaikams (3-7 m.) nuo 8 Eur. Snow tubing / I-IV / 8 Eur; V-VII / 12 Eur.
Darbo laikas: VII – IV / 10:00 – 19:00 val.; V – VI / 10:00 – 22:00 val.
Adresas : Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, LT-67308, Druskininkų savivaldybė
Tel.: +370 615 35415
El. paštas: registratura@snowarena.lt
www.snowarena.lt

Druskininkų vandens parkas

Druskininkų vandens parkas – tai dar viena vieta, be kurios miestelis prarastų savo žavesį. Atvykę atsipalaiduoti galėsite mėgautis sūkurinėmis voniomis, unikaliu mineralinio vandens baseinu, įvertinti vertikalių vonių procedūras. Mėgstantys pirtis galės išbandyti:  

 • Suomišką pirtį
 • Lauko pirtį
 • Garinę pirtį
 • Infraraudonųjų spindulių pirtį

Tai išties tobula vieta šeimai. Tėveliai galės pasimėgauti ramybe, o vaikai leistis vandens takeliais, išbandyti jūros bangų ar upės imitacinį baseiną.

Kaina: Vandens pramogos / suaugusiems nuo 12 Eur; moksleiviams nuo 9 Eur; vaikams (3-6 m.) ir senjorams nuo 7 Eur;  vaikams (0-2 m.) - 1 Eur; Vandens pramogos ir pirčių erdvė/ suaugusiems nuo 16 Eur; senjorams nuo 11 Eur.
Darbo laikas: I – IV / 12:00 – 22:00 val.; V / 12:00 – 23:00 val.;  VI – VII / 10:00 – 22:00 val.
Adresas : Vilniaus al. 13-1, Druskininkai
Tel.: +370 313 52338
El. paštas: info@aquapark.lt
www.akvapark.lt

Uno Park

Neretai keliaujant su šeima dažnai tenka taikytis prie vaikų norų, tad po sniego ir vandens keliaujame tiesiai į medžių laipiojimo parką – Uno Park. Tai yra viena smagiausių pramogų – gauni daug adrenalino, tenka pramankštinti raumenukus ir nereikia nuolatos stebėti mažosios beždžionėlės, nes ji saugiai „prikabinta”. Uno Park tinka ne tik šeimoms, čia laukiami ir:

 • Moksleiviai, kurių lauks loginės užduotys, nuotykiai, išbandymai ir komandinis darbas.
 • Bernvakarių ir mergvakarių dalyviai, kurie galės sukurti savo scenarijų ar pasirinkti iš siūlomų, išbandyti netradicines užduotis, ar net pasilikti nakčiai.
 • Kolektyvai, kuriuos domina komandos formavimas.
 • Jubiliatai, norintys atšvęsti savo gimtadienį kitaip.

Kaina: Suaugusiems nuo 21 Eur; studentams nuo 19 Eur; vaikams (iki 145 cm aukščio) nuo 14 Eur.
Darbo laikas: I – VII / 10:00 – 19:00 val.
Adresas : Maironio g. 22, Druskininkai
Tel.: +370 607 20911
El. paštas: druskininkai@unoparkas.lt
www.unoparks.lt

Grūto parkas

Gyvenime turi būti balansas, todėl Grūto parkas puiki atsvara nutrūktgalviškoms pramogoms. Tai vieta, suteikianti galimybę pamatyti ir pajusti sovietinę dvasią, suprasti ideologiją. Vos įėjus į parką kelionę laiku galima pradėti nuo sovietinio restorano, o praėjus sutvarkytą Grūto parką jus pasitinks muziejai, kuriuose pasakojama apie buvusią ideologiją ir žiaurius nusikaltimus. Grūto parke įsikūręs ir Zoo. Jame daugybė paukščių, gyvena poniai, meška ir net kupranugaris! Visai šalia rasite sovietinį Luną parką. Nors jis mena laikus, kai dar mūsų tėvai buvo maži, parkas puikiai išlaikytas ir suteiks džiaugsmo tiek mažam, tiek dideliam.  

Grūto parko autentika žavi ir šiek tiek gąsdina. Tačiau istoriją reikia pasakoti, o kaip dar įdomiau ją sužinojus, jei ne nusikeliant į praeitį?

Kaina: Suaugusiems - 10 Eur; studentams ir senjorams - 8 Eur; vaikams (6 – 16 m.)  - 6 Eur.
Darbo laikas: I – VII / nuo 9:00 val. iki sutemų
Adresas : Grūtas, 66441 Druskininkai
Tel.: +370 682 42320
El. paštas: info@grutoparkas.lt
www.grutoparkas.lt

K. Dineikos sveikatingumo parkas

K. Dineikos sveikatingumo parkas – tai vieta, kurią rekomenduočiau aš pati, jei klaustumėte manęs, ką veikti Druskininkuose?  Priežastis paprasta – tai vieta, kurioje sveikatos pasisemsite tiesiog būdami. Galėsite mėgautis saulės voniomis, palįsti po vandens kaskadomis, ar išvaryti toksinus pirtyje. Sveikatingumo parke yra suoliukų, gultų, vaikų žaidimų aikštelė ir daug žalumos, kad galėtumėte pasimėgauti gamta. Norintys poilsiauti aktyviau ras sporto treniruoklius, stalo tenisą ir  tinklinio aikštelę.

Kaina: nemokamai (kainuoja tik papildomos paslaugos)
Darbo laikas: I -VII / 11.00 - 21.00 val.
Adresas : Sausoji g. 1, Druskininkai
Tel.: +370 612 02681

Saulės takas 

Saulės takas – tai dozuoto pasivaikščiojimo trasa ir K. Dineikos sveikatingumo parko tęsinys. Atvykę su vaikai galėsite rinktis trumpesnę trasą – 6,8 km (apie 2 val.), o norintiems pasivaikščioti ilgiau puikiai tiks ilgesnis takas – 9km (apie 3-4 val.).  Šis takas skirtas pasimėgauti saulės, oro ir miško teikiamais malonumais. Keliaudami Saulės taku galėsite papietauti suręstose pavėsinėse, ar pailsėti ant suoliukų.

Adresas : Gardino 3, Druskininkai

Lynų kelias

Lynų kelias – tai 45 metrų aukštyje esanti judanti apžvalgos aikštelė, kurios dėka galėsite ne tik grožėtis nuostabiais Druskininkų pušynais, upėmis, vingiais ir miesteliu, bet ir nukeliauti nuo Aqua Parko iki Snow Arenos.

Kaina: Į vieną pusę / suaugusiems - 3 Eur; moksleiviams, senjorams – 2,7 Eur; vaikams (0-4 m.) – nemokamai; Į dvi puses / suaugusiems – 5 Eur; moksleiviams, senjorams – 4.5 Eur; vaikams (0-4 m.) – nemokamai.
Darbo laikas:  I – VII / 10.00 – 22.00 val.
Adresas : Vilniaus al. 13, Druskininkai
Tel.: +370 620 49351
El. paštas: info@lynukelias.lt
www.lynukelias.lt

Apverstas namas

Apverstas namas – tai vieta, kuri puikiai tiks, jei norite paįvairinti savo dieną, bet neturite labai daug laiko ar pinigų. Apversto namo statyba yra unikali, o visi baldai ir daiktai yra apversti aukštyn kojomis. Įdomios nuotraukos, išskirtiniai įspūdžiai ir gausybė vaikų klausimų yra garantuota.

Kaina: Suaugusiems - 3 Eur; moksleiviams, studentams, senjorams - 2 Eur; vaikams (iki 3 m.) – nemokamai.
Darbo laikas: VII – IV/ 10:00 – 18:45 val.; V – VI / 10:00 – 19:45 val.
Adresas : Vilniaus al. 14, Druskininkai
Tel.: +370 672 17669
El. paštas: info@illusions.lt
www.apverstasnamas.lt

Muziejus „Girios aidas“

Lietuvoje yra gausybė muziejų, bet „Girios aidą“ būtina aplankyti bet vieną kartą per savo gyvenimą. Tai vieta, kur susipažinsite su gyvosios gamtos istorija, vietiniais gyvūnais ir paukščiais. Viduryje miškų esančiame muziejuje rasite daug medžio drožybos darbų, keramikos, kalvystės ir net gintaro grožybių.

Kaina: 1 - 2 Eur
Darbo laikas: III – VII / 10:00 – 17:00 val.
Adresas : M. K. Čiurlionio g. 116
Tel.: +370 623 19217
El. paštas: aidas@dmu.lt
www.dmu.lt/misko-muziejus-girios-aidas/

Muzikinis šokantis fontanas (Druskininkų fontanas)

Muzikinis šokantis fontanas Druskininkuose – tai spalvų, muzikos ir šokių šou vienu metu. Jūs galite pasirinkti vieną iš daugiau nei 100 esančių dainų ir mėgautis vandens pasirodymu. Tai Druskininkų perlas, kuris pakeri atvykusius turistus ir nesiliauja stebinti vietinių gyventojų.

Darbo laikas: Vienos dainos užsakymas  - 2.9 Eur.
Adresas : Vilniaus al. 7, Druskininkai
Tel.: 1670
El. paštas: fontanas@druskininkai.lt

Šakočių muziejus

Kai manęs klausia, ką reikėtų pamatyti Druskininkuose, aš iškart pagalvoju apie mūsų raguotąjį desertą – šakotį ir esantį Šakočių muziejų. Toks muziejus pasaulyje yra vienintelis, tad nustebins savo unikalumu. Atvykę galėsite susipažinti su senaisiais ir naujausiais šakočių gaminimo įrankiais, lietuviškus šakočius palyginti su užsienietiškais. Svarbiausia, kad galėsite išbandyti šakočių kepimo meną, ar labiau pažinti lietuvišką maisto paveldą pasirinkę edukacines programas.

Kainos: Muziejus – 2 Eur; Šakočio kepimo programa - 175 Eur / grupėms iki 25 asm. 
Darbo laikas: III – VII / 12:00 – 20:00 val.
Adresas : Vienkiemių g. 3, Jaskonys, Druskininkų sav.
Tel.: +370 606 00016
El. paštas: romnesainfo@gmail.com
www.romnesa.lt/druskininkai

Leipalingio dvaras

Kai visi Druskininkai apžiūrėti, kyla klausimas, ką pamatyti aplink juos? Leipalingio dvaras – tai Aleksandro dovana Jonui Teodorui Piliuškovui. Dvaras degė, buvo išparceliuotas, paverstas į gimnaziją, kol galiausiai pavirto muziejumi, kurio pašonėje glaudžiasi ir seniūnija su biblioteka. Muziejus eksponuoja įvairius senus buities daiktus, pasakoja Leipalingio istoriją. 2021 metų pabaigoje buvo atrenovuotas dvaro antrasis aukštas, kuriame įrengta salė, grimerinės, darbo kabinetai.

Adresas : Alėjos g. 30, Leipalingis, Druskininkų sav.
Tel.: +370 612 23212
El. paštas: leipalingis.dvaras@gmail.com
www.atraskdzukija.lt/lankytinos-vietos/leipalingio-dvaras/

Vilkės golfo klubas 

Nuostabūs Lietuvos miškai kviečia visą šeimą aplankyti Vilkės golfo klubą ir pažaisti škotišką golfą. Šis golfo klubo aikštynas yra visiškai unikalus ir vienas sudėtingiausių ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse. Aikštyne įrengta 17 duobučių, o žaidimo atstumas siekia virš 10 kilometrų. Aš džiaugiuosi, kad golfo klubas turi Vilkės vaikų golfo mokyklą, kurioje vaikai pradeda mokytis XV amžiuje atsiradusio žaidimo subtilybių.

Kaina: 9 duobučių žaidimas – 30 Eur, 18 duobučių žaidimas  - 50 Eur.
Darbo laikas: I – VII / 10:00 – 19:00 val.
Adresas : Vilkės g. 26, Kamorūnų k., Druskininkai
Tel.: +370 611 45333
El. paštas: info@dzukijosgolfas.lt
www.dzukijosgolfas.lt

Vijūnėlės parkas

Aplink Druskonio ir Vijūnėlės tvenkinius sukurtas nuostabus poilsio parkas. Pavasarį parkas pasipuošia narcizais, o vasarą atsiskleidžia savo funkcionalumu. Vijūnėlės parkas turi 4,5 km dviračių taką, vandens dviračius, įrengtas vaikų žaidimų aikšteles,  paplūdimius ir poilsio erdves su visa infrastruktūra: tualetais, dušais, gelbėjimo bokšteliu, atsigaivinti kviečiančia vasaros kavine - The Beach Bar Druskininkai.

Adresas : Turistų g. 1, Druskininkai 66164, Lietuva

Narcizų žydėjimas Druskininkuose

Ką pamatyti Druskininkuose pavasarį? Būtina atvykti į Narcizų žydėjimo šventę, kuri yra viena laukiamiausių miestelyje. Vijunėlės parkas pasidengia pusės milijono narcizų žiedais ir svaigina atvykusius savo grožiu ir kvapu. Kiekvienais metais Druskininkai stebina savo svečius: iš netikėčiausių miestelio vietų sklinda muzika, rengiamos šeimos varžybos, siūloma pamankštinti smegenis įvairiuose konkursuose, ar išgirsti Druskininkų miestelio istorijas iš gidų lūpų.

Laikas: pavasaris (2022 m. balandžio 22 d., penktadienis 18:00 val.)
Adresas :Vijūnėlės parkas

Vijūnėlės ežero paplūdimys

Vijūnėlės ežero paplūdimys, arba dar kitaip vadinamas, Druskininkų paplūdimys, nudžiugins ne tik mėgstančius vandenį ir saulę. Čia yra net 10 medinių tiltelių nuo kurių galima šokinėti ir šėlti vandenyje.

Adresas : Turistų g., Druskininkai

Druskonio žiedas

Druskonio žiedas – tai išasfaltuoti keliukai, supantys visą Druskonio ežerą. Pakeliui rasite gausybę suoliukų, kuriuose miesto svečiai grožisi viduryje ežero esančiu fontanu, supančia gamta, antimis, gulbėmis bei sukurta žavinga atmosfera.

Česnulio skulptūrų parkas

Česnulio skulptūrų parkas – tai medžio drožybos ir gamtos parkas. Jame rasite linksmus muzikantus, rūpintojėlį, besišypsančią saulutę ir gausybę kitų medžio drožinių. Visas jas sukūrė Antanas Česnulis – parko autorius. Šio menininko darbai eksponuojami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o pats skulptūrų autorius gavęs ne vieną apdovanojimą.

Kaina: Suaugusiems – 3 Eur ; studentams, moksleiviams ir pensininkams – 2 Eur.
Darbo laikas: I – VII / 9:00 – 21:00 val.
Adresas : Naujasodės g. 16,
Tel.: +370 687 93694
El. paštas: cesnuliusodyba@gmail.com
www.cesnuliusodyba.lt

Druskininkų miesto muziejus

Jei paklaustumėte druskininkiečio, ką aplankyti Druskininkuose, ne vienas pasakytų, kad pirmiausia reikia užsukti į Druskininkų miesto muziejų. Tai vienintelė vieta, kurioje yra sudėta visa Druskininkų miesto istorija, galima pamatyti, kaip Druskininkai atrodė anksčiau, kaip kūrėsi, tobulėjo ir pavirto į vieną linksmiausių kurortų Lietuvoje.

Kaina: Suaugusiems  - 2 Eur; vaikams - nemokamai.
Darbo laikas: I – VI / 10:00 – 18:00 val.
Adresas : M. K. Čiurlionio g. 59, Druskininkai 66119, Lietuva
Tel.: +370 313 51024
El. paštas: muziejus@druskininkai.lt
www.druskininkumuziejus.lt

Druskininkų turgus 

Nepatikėsite, jei pasakysiu, kad atvykus į  Druskininkus būtina aplankyti Druskininkų turgų. Vasarą čia gausu vietinio miško suteikiamų sezoninių gėrybių, sendaikčiais nuklotų stalų, mėsos, žuvies kioskelių. Neretai galima nusipirkti namuose marinuotų daržovių, uogienių ar net gauti patarimų maisto gaminimo klausimais.

Darbo laikas: II – VII / 8:00 – 14:00 val., I – nedirba.
Adresas : M. K. Čiurlionio 107, 66161 Druskininkai
Tel.: +370 313 53732
El. paštas: turgus@malone.lt

Druskos studija

Jei diena pasitaikė lietinga, Druskos studija Jums neleis nuobodžiauti ir pasiūlys, ką veikti. Galite atvykti apžiūrėti druskos skulptūrų parodą bei susipažinti su Druskininkuose esančių šaltinių druskomis. Jei turite daugiau laiko, Druskos studijos įkūrėjai pasiūlys Jums vieną iš savo edukacijų, kurios metu iš arčiau susipažinsite su druska, pasigaminsite suvenyrų ir pasikrausite geros energijos.

Kaina: Suaugusiems – 12 Eur; vaikams ir pensininkams – 10 Eur / grupėms nuo 20 žmonių.
Darbo laikas: I – VII / 11:00 – 18:00 val.
Adresas : Smiltynų g. 9, Druskininkai
Tel.: +370 686 45528
El. paštas: info@druskosstudija.lt
www.druskosstudija.lt

Plaukimas laivu Druskininkuose

Pro Druskininkus teka upių tėvas Nemunas, tad net nėra klausimo „ką veikti saulėtą dieną?“ – plaukti laivu „Druskininkai“. Jūs aplankysite Liškiavos bažnyčios muziejų ir jo požymius, pamatysite mitologinį akmenį, o stovėdami ant alkakalnio pasigrožėsite kraštovaizdžiu.

Kaina: Suaugusiems – 14 Eur; vaikams (6-16m.) – 7 Eur; vaikams (iki 6 m.) – nemokamai. Bilietas į bažnyčios rūsius neįskaičiuotas.
Darbo laikas: Nuo gegužės  1d. iki Spalio 15 d./ II – VII / Išplaukia 14:30 val., I - nedirba
Adresas : V. Kudirkos g. 22,  Druskininkai
Tel.: +370 612 26982
El. paštas: info@gelme-druskininkai.lt 
www.gelme-druskininkai.lt

Dviračių takai ir nuoma Druskininkuose

Druskininkai gerai žinomi dėl savo dviračių takų, kurie siekia daugiau nei 60 km. Tad pasirūpinę gerokai ekologiškesne transporto priemone, galite aplankyti daugelį Druskininkų objektų ir daugiau laiko praleisti gamtoje. Miestelis siūlo net keturis puikius maršrutus:

 • Žvaigždžių orbitos takas driekiasi nuo Druskonio ežero iki Senųjų miesto kapinių. Važiuodami juo aptiksite Velnio akmenį, Raigardo slėnį, kuriame įkvėpimą rado M.K. Čiurlionis ir V. Krėvė bei kitus lankytinus objektus. Maršruto ilgis: nuo 9 km iki 24 km. Trukmė: 2 - 6 val. 
 • Jei pasirinksite ilgiausią siūlomą maršrutą Žilvino takas jus nuves iki pat Grūto parko. Pakeliui pravažiuosite Neravų mišką, Meilės salą ir aplankysite A. Česnulio skulptūrų parką. Pravažiuosite pagrindinę kurorto gydyklą, pasieksite Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos bažnyčią, kuri yra pseudogotikos stiliaus. Maršruto ilgis: nuo 6 km iki 12 km. Trukmė: 2- 6 val.
 • Nemuno takas – tai beveik 5 km dviračių takas, su galimybe pratęsti iki 24 km. Šis maršrutas prasideda nuo parko tilto ir eina per UNO nuotykių parką, Grožio šaltinį ir vietas, kurios atveria nuostabią Druskininkų panoramą. Maršruto ilgis: nuo 4,29 km iki 24 km. Trukmė: 1- 6 val.
 • Saulės takas prasideda nuo K. Dineikos sveikatingumo parko ir vingiuoja link Ratnyčios upelio, prie kurio galima suktis atgal arba važiuoti toliau ir grįžti į miestelį prie Alkos tvenkinio esančiais miško takeliais. Maršruto ilgis:  nuo 6,8 km iki 24 km. Trukmė: 2- 6 val.

Jei neturite savo dviračio, juos galite išsinuomoti beveik bet kurioje Druskininkų gatvėje.

Dviračių nuoma Druskininkuose

Adresas: Vilniaus al. 8
Tel.: +370 614 79501
El. paštas: dviratine@gmail.com

Adresas: Vilniaus al. 10
Tel.: +370 614 79501
El. paštas: algbaranauskas@yahoo.com

Adresas: Vilniaus al. 20
Tel.: +370 600 99006

Adresas: Šv. Jokūbo g. 3
Tel.: 868210953
El. paštas: zstankevic@gmail.com

Adresas: Laisvės a. 9
Tel.: +370 682 10953

Adresas: Turistų g. 8
Tel.: +370 684 56685

Adresas: M.K. Čiurlionio g. 55
Tel.: +370 640 39373

Grožio šaltinis – Gydyklų parkelis 

Gydyklų parkelis – tai pasivaikščiojimas gėrintis gėlynais, skulptūromis ir ramybe grožintis svarbiausiu objektu – Grožio šaltiniu. Dar būdama vaikas, atsimenu, kai kiekvieną kartą atvykus į Druskininkus, skubėdavome praustis juo rankas ir veidą. Sakoma, kad pagražėti galima ne tik prausiantis grožio vandeniu, bet ir stovint šalia jo, klausantis čiurlenimo. „Grožio šaltinis” trykšta iš 300 metrų gylio ir jis yra druskingiausias vanduo kurorte. Viename litre ištirpsta apie  50 g. druskos.

Adresas : Vilniaus al. 11, Druskininkai

Vilniaus alėja Druskininkai

Vilniaus alėja – tai vieta, kur sutiksite visus svarbiausius Druskininkų pastatus: bažnyčią, miesto muziejų, savivaldybės pastatą. Joje atrasite ir daugelį kurorto restoranų ir kavinių, dviračių nuomos punktus. Priėjus Vilniaus alėjos vidurį Jus pasitiks šniokščiantis fontanas, Druskininkų traukinukas.

Druskininkų kurorto šventė (sezono atidarymas)

Druskininkų kurorto sezono atidarymas – tai viena svarbiausių švenčių. Į miestelį suguža visos Lietuvos gyventojai. Miesto svečius pasitinka gyva muzika, tautodailės ir maisto mugė, rengiami konkursai ir žaidimai. Vaikai ir suaugę gali išbandyti šaudymą iš lanko ar orinio šautuvo, sudalyvauti smiginio varžybose. Kiekvienais metais Druskininkai svečius nustebina vis naujomis pramogomis.

Eglės įžiebimas ir eglučių parkas Druskininkuose

Nors žiemos laikotarpiu Druskininkuose yra gerokai ramiau nei vasarą, eglutės įžiebimo šventė ir Eglučių parkas vilioja atvykti ne vieną. Kiekvienas eglutės įžiebimas lydimas kalėdiniais pasirodymais, muzikiniais numeriais, kalėdinėmis dekoracijomis, maisto ir amatų muge. Eglučių parką sukuria Druskininkų miesto įmonės, švietimo įstaigos, tad atvykę pamatysite, kaip Kalėdų pasaką mato Druskininkų mokykla, gėlių salonas, ligoninė ar kita transporto įmonė.

Druskininkai – tai vasaros vėjas ir kalėdinės lemputės, daug vandens, pramogų, ramybės ir sveikatingumo. Miestelis laukia kiekvieno svečio ir yra paruošęs visą kraitį nuostabių akimirkų!

X