Atostogų paieška

Kavinė "Kurėnų užeiga" ant ežero kranto Ukmergės rajone

Kavinė Kurėnų užeiga ant ežero kranto Ukmergės rajone - 1

Atnaujinta: 2019 m. liepos mėn. 18 d.

Kavinė “Kurėnų užeiga” įsikūrusi nuostabioje vietoje, prie Kurėnų ežero, Ukmergės rajone, šalia automagistralės Vilnius - Panevėžys.

Lankytoją, įžengusį į originalaus interjero užeigą, visur lydi romantiška senovės dvasia ir modernus komfortas.

Platus patiekalų asortimentas. Ypatingai skanūs ant žarijų kepti kepsniai. gaminami tik juos užsakius ir patiekiami moliniuose induose. Tai išties puiki vieta skaniai papietauti vienam ar draugų rate, ar tiesiog pasėdėti prie vyno taurės, alaus bokalo, kavos puodelio ir pasigrožėti nuostabiu gamtovaizdžiu.

Mažiesiems lankytojams įrengta žaidimų aikštelė.

Svečių patogumui užeigoje:

  • 2 banketų salės;
  • Lauko terasos;
  • Vandens pramogos: valtys, vandens dviračiai;
  • Vaikų žaidimo aikštelė keime bei žaidimų kampelis kavinėje;
  • Svečių namai, kur galima išsinuomoti kambarį;
  • Namelių nuoma poilsiui;
  • Pirtis.

Tai puiki vieta vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, įmonių šventėms. seminarams, konferencijoms ir įvairiems renginiams. Jūsų paslaugoms - malonus profesionalus aptarnavimas, jauki židinio šiluma, originali europietiška virtuvė, patrauklios kainos; išvažiuojamieji banketai bei furšėtai - net iki 500 žmonių.

Kurėnų užeigoje kiekvienus metus organizuojama tradicinė Jonų ir Janinų šventė – Joninės. Džiugu tai, kad kiekvienais metais švenčiančiųjų būrys vis gausėja. Šventės metu organizuojami įvairūs konkursai ir atrakcionai Jonams ir Janinoms, taip pat susirinkusiems paminėti Jų vardo dienos. Žiūrovus linksmina kaimo kapelos, taip pat garsūs Lietuvos dainininkai.

Kurėnų užeiga lankytojus džiugina įvairiomis staigmenomis, specialiu valgiaraščiu įvairių švenčių progomis, tokių kaip Šv. Valentino diena, Užgavėnės, Motinos diena, Rugsėjo 1-oji, Helovinas, Šv. Kalėdos ir t.t.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Ežeras Kurėnai
Adresas
Ežero g. 5, Kurėnų k., Ukmergės rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 686 39632
El. paštas
kurenuuzeiga@gmail.com
Facebook
www.facebook.com/uzeigakurenai/
Dirbame
visus metus

Daugiau informacijos apie – Sodyba „Kurėnų užeiga“ ant ežero kranto Ukmergės r.: kambariai, nameliai, kavinė, plaustas »

X