Klaipėdos jaunimas kviečia išsitraukti skėčius

Atnaujinta: 2019 m. balandžio mėn. 24 d.
Patikima nuoma

Antrus metus iš eilės Klaipėdos jaunimas  į rankas čiumpa skėčius ir balandžio 27 d., 12 val. kviečia jungtis prie spalvingos iniciatyvos Teatro aikštėje – „Skėčių šokio“!

Ši išskirtinė iniciatyva – šokis su skėčiais – pirmą kartą Klaipėdoje buvo surengta praėjusių metų vasarą. 

Kodėl su skėčiais? „Nes skėčiai spalvingi, skėčiai apsaugo tiek nuo saulės, tiek nuo lietaus, apie skėčius netgi kuriamos dainos! Nesvarbu, ar balandžio 27-ąją lis, ar kepins kaitri saulė – su skėčiais nebijosime nieko.“, - sako renginio organizatoriai. 

Ko reikės? Žinoma, kad skėčio. Geriausia – kuo spalvingesnio. (Jei tokio neturite – juos paskolins organizatoriai)

Choreografijos judesius rodys ZUMBOS šokių trenerė Sigita Laurinaitienė. Šokis bus filmuojamas iš viršaus, todėl kiekvienas atėjęs turės progą įsiamžinti.

Tai pirmasis renginių ciklo „Menas renkasi jaunimą“ renginys. Šių metų gegužę organizuojami dar trys renginiai, kurie skatins Klaipėdos jaunimą burtis bendriems tikslams, atskleisti savo meninius gebėjimus, kūrybiškumą bei šurmuliu užpildyti įvairias Klaipėdos miesto erdves.

Šį renginį organizuoja #chooseklaipeda ambasadoriai, kurie susibūrė Klaipėdai siekiant Europos jaunimo sostinės 2021 titulo. 

2018 m. rudenį Klaipėdos jaunimo pastangos buvo įvertintos ir ji buvo paskelbta Europos jaunimo sostine 2021, todėl #chooseklaipeda ambasadoriai aktyviai tęsia savo veiklas ir kviečia jungtis, kuriant jauniems žmonės patrauklią Klaipėdą. 

Kontaktai, informacija

X