Kokopelli festivalis 2020

Atnaujinta: 2020 m. kovo mėn. 12 d.
Patikima nuoma

Ahoy, Broliai ir Sesės!

Vasaros saulėgrįža (Joninės) – viena iš keturių svarbiausių metų rato švenčių, kai vyksta gamtos, o kartu ir žmogaus virsmas. Gamtoje tai žydėjimo, vaisingumo, gausos sprogimas – viskas auga, klesti, plečiasi. Pajusti gamtos ritmą, pagal jį suderinti savo gyvenimą birželio 24-28 d. kviečia Vinetu kaimo gentis, organizuojanti festivalį „Kokopelli“.

Klaipėdos rajone, nuostabiame Vinetu kaime, džiaugsminga „Kokopelli“ šventė vyks po atviru dangumi net penkias dienas. Niekur neskubant, atsiribojus nuo miesto šurmulio, atsipalaidavus lengviau pajusti darną su gamta, susidraugauti su skirtingomis jos stichijomis, iš naujo atrasti save, užmegzti ryšį su žmonėmis ir su savo toteminiais gyvūnais.

Toteminiai gyvūnai – šiais metais yra „Kokopelli“ festivalio tema. Šventės dalyviai turės progos sužinoti , pajusti ir pažinti savuosius globėjus, išmoks, kaip su jais sugyventi ir sulaukti jų paramos.

„Kokopelli“ festivalio erdvė bus paskirstyta ir programa sudaryta pagal skirtingus gamtos elementus.
Oro stichijos renginiai kvies į sąmoningo kvėpavimo sesijas, ragins išbandyti meditaciją, hipnozę, stebuklingas meilės kalbas, užburiantį sutartinių ratą.

Dangės upės pakrantėje įsikūrusiame Vinetu kaime labai stipriai jaučiama vandens galia. Nuo seno žinoma, kad trumpiausią metų naktį visi vandenys tampa stebuklingi ir gydantys. Tuo galės įsitikinti ir „Kokopelli“ šventės dalyviai, išsimaudę ritualinėje pirtyje, pasinėrę į upės sroves, braidydami basomis po rasą ir gerdami čia trykštančių šaltinių vandenį.

Aistringa ugnies stichijos dvasia festivalyje išsiverš netylančiais būgnų ir muzikos ritmais, siautulingais šokiais, žaidimais aplink laužą ir indėniškais išbandymais.

Motulės Žemės trauką ir globą festivalio dalyviai pajus tiesiogiai prigludę prie jos, nes Vinetu kaime visi miega palapinėse arba indėniškose palapinėse tipiuose. Taip pat pažindami žemės dovanas – kristalus, žolynus, valgydami žemės dovanotą vegetarišką maistą, kurį Vinetu kaime gamina baras „Ritualas“.

Džiaugsmingoje „Kokopelli“ šventėje ypač laukiamos šeimos su vaikais. Jiems bus skirtas Vaikų kampelis, kuriame mažieji atras daug draugų, žais žaidimus, kurs indėniškus rankdarbius, patirs nuotykių ir išbandymų.

Daugiau informacijos dėl apgyvendinimo indėniškuose tipiuose nuomos, ar grupės didesnės nei 10asm.:
Tel. +370 658 05414 (Deividas) ; +370 602 50008 (Jurgita)
El. paštu info@vinetukaimas.lt

IŠANKSTINIUS BILIETUS GALITE ĮSIGYTI  –>   https://kakava.lt/pirkti-bilietus/1425/3482 

Facebook renginys -->  https://www.facebook.com/events/1121534748238567/

*Renginyje griežtai DRAUDŽIAMA vartoti alkoholį ir narkotines medžiagas.
*Organizatoriai pasilieka teisę be priežasties neįleisti nepageidaujamų ar apsvaigusių asmenų.
*Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

-- 
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

 El. paštas: info@vinetukaimas.lt

Tel.: +37060250008; +37060204009; 

Kokopelli festivalis 2020 - 1

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Vinetu kaimas – gyvosios indėnų istorijos muziejus, aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio kaimas »

X