Atvirų durų diena sodyboje "La Villa Royale" (nemokamai)

Skelbimas neaktyvus

Patikima nuoma

“La Villa Royale” atvirų durų dienos – nes turime ką švęsti! 

Šiais metais La Villa Royale pradės jau net penktąjį švenčių sezoną! Per šiuos metus prisilietėme ne tik prie begalybės savo svečių asmeninių švenčių, bet ir patys stipriai augome ir tobulėjome! Mes patys ir gamta, supanti mūsų kompleksą, neleis sumeluoti – galimybių turime daug ir visuomet stengiamės jas visas išnaudoti! Penkerių metų jubiliejaus proga vieną jų išnaudojome maksimaliai – atidarome naują mažąją vilą Margio ežero pakrantėje!!!

Iškilmingai švęsdami visas progas, norėtume Jus pakviesti ir pasidžiaugti kartu, bei apžiūrėti patalpas, kurias galime pasiūlyti Jūsų ateities šventėms. Tuo pačiu galėsime pasimėgauti gardžiu kavos puodeliu bei maloniu pokalbiu ant ežero kranto.

Mums tai – neeilinis įvykis, kuriuo norisi dalintis su visais, kuriuos pažįstame ir su tais, su kuriais dar tik susipažinsime, tad kviečiame:

  • būsimus jaunavedžius;
  • tuos, kurie visada norėjo apsilankyti pas mus, bet nesurado tam progos!
  • įmonių atstovus;
  • švenčių organizatorius, koordinatores, dekoratores, vedėjus, DJ‘us, vestuvių planuotojus – visus draugus, su kuriais susipažinome ir draugavome visus penkerius metus ir tuos, su kuriais susipažinsime tądien!;
  • taip pat visus, kurie kažkada šventė pas mus ir mielai norėtų grįžti ir prisiminti, kaip buvo gera kartu;
  • ir, žinoma, būtent TAVE! :)

Šventės dieną, norėdami kiekvienam iš Jūsų skirti kuo daugiau dėmesio, priimsime Jus net keliais skirtingais laikais: 10 val., 12 val., 14 val. (paskaita apie svarbiausius vestuvių planavimo aspektus, kurios metu pasisakys ekspertai iš DC Floral Decor, La Villa Royale atstovai, „Piktas keksas“ ir kt.), 16 val., 19 val. vakaro programa tik su pakvietimais. 

Nemokama registracija šioje nuorodoje: https://raminta3.typeform.com/to/pMncwW 

Daugiau informacijos apie šį renginį: 8 602 27701 Raminta bei 8 623 12180 Laura

Atvirų durų diena sodyboje La Villa Royale (nemokamai) - 1Atvirų durų diena sodyboje La Villa Royale (nemokamai) - 2Atvirų durų diena sodyboje La Villa Royale (nemokamai) - 3Atvirų durų diena sodyboje La Villa Royale (nemokamai) - 4Atvirų durų diena sodyboje La Villa Royale (nemokamai) - 5Atvirų durų diena sodyboje La Villa Royale (nemokamai) - 6

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – „La Villa Royale“ – išskirtinėms šventėms bei konferenсijoms! »