Mes pasirūpinsime Jūsų sveikata ir laiku! Kompetencija, Reakcija, Kokybė

Atnaujinta: 2015 vasario mėn. 12 d.
Patikima nuoma

Gydymo paslaugos

Paklausi sveikata - tai pirmoji įmonė Vakarų Lietuvoje, teikianti greitos reikalingų gydytojų konsultacijų paieškos ir gydymo procedūrų užsakymo paslaugas.

Mūsų kolektyve dirba geriausi savo srities specialistai, pas kuriuos galėsite patekti be jokių eilių ir taip taupydami laiką gauti Jums reikiamas konsultacijas arba procedūras.

Jūsų vizitus ir konsultacijas derins Sveikatos priežiūros specialistai, galintys Jus konsultuoti įvairiais sveikatos klausimais.

Jeigu turite sveikatos nusiskundimų ar norite atlikti profilaktinį sveikatos patikrinimą, mes visada pasiruošę Jums padėti.

Paslaugos:

Surasime ir užsakysime Jums reikalingas gydymo proceduras ir gydytojų konsultacijas, Jums patogiu metu visoje Lietuvoje.

Jeigu gyvenate ne Lietuvoje, ketinate atostogauti ar grįžti trumpam ir jums reikia pagalbos planuojant gydytojo konsultacijas ar įvairias medicinines procedūras, mūsų įmonė pasirūpins ir iš anksto suplanuos vizitus pas reikiamus gydytojus Jums patogiu laiku, nesugadinant kitų atostogų planų.

Kreipdamiesi į mus, išvengsite didelių laukimo eilių ir ilgų tinkamo gydytojo ar procedūrų paieškų internete ar telefonu. Be visų medicininių paslaugų ir procedurų galime pasirūpinti ir Jūsų apgyvendinimu bei transportu.

Kontaktai, informacija