Naujųjų metų šventė "Campus viridis" Palūšėje

Atnaujinta: 2019 m. kovo mėn. 24 d.
Patikima nuoma

Poilsio ir konferencijų centras „Campus viridis“ puiki vieta Jūsų poilsiui, verslo konferencijoms ir susitikimams bei šeimos šventėms.

Apgyvendimo paslaugos:

Poilsio ir konferencjų centre „Campus viridis“ įrengti šeši jaukūs skandinaviško stiliaus apgyvendinimo nameliai, kuriuose vienu metu gali ilsėtis daugiau negu 60 žmonių. Moderniuose nameliuose apsigyventi galima visais metų laikais, ne vasaros sezono metu nameliai yra apšildomi, juose įrengti židiniai. Poilsio ir konferencjų centre „Campus viridis“ yra 19 numerių, kuriuose gali apsistoti nuo dviejų iki šešių asmenų. Kiekvienas numeris turi miegamąją zoną, virtuvėlę, kurioje yra virdulys, šaldytuvas ir atskirą vonios kambarį. Poilsiautojų patogumui teritorijoje veikia nemokamas bevielis internetas.

Maitinimo paslaugos restorane:

Kiekvienas norintis skaniai pavalgyti yra laukiamas stilingame ir jaukiame 60-100 vietų restorane. Čia galite pasimėgauti gardžiais europietiškos virtuvės patiekalais, kurių meniu sukūrė Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos narė – virtuvės šefė Halina Višnevskaja. Restorane taip pat galite surengti dalykinę vakarienę ar susitikimą su savo verslo partneriais. Čia puiki vieta Jūsų proginėms šventėms su savo draugais ir artimaisiais.

Konferencijų salių nuoma:

Campus viridis komplekso centriniame pastate yra 3 modernios konferencijų salės, talpinančios nuo 20 iki 120 žmonių. Čia rasite šiuolaikinę vaizdo ir garso techniką, mes pasirūpinsime kavos pertraukėlėmis ir maitinimu, nakvyne. 

Švenčių organizavimas:

Campus viridis komanda yra pasiruošusi pasirūpinti svarbiausiomis jūsų šventėmis. Kviečiame pas mus švęsti savo gimtadienius, vestuves, krikštynas, svarbias sukaktis. Mėgaukitės jaukiu švente pušyno prieglobstyje, ežerų apsuptyje. 

Vandens turizmo inventoriaus nuoma:

Campus viridis valtinėje esančioje prie pagrindinio Palūšės paplūdimio galite išsinuomotį valčių arba irklenčių ir susipažinti su Lūšių ežero apylinkėmis. Taip pat galime suorganizuoti 1-4 dienų žygius baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis.

Dviračių nuoma:

Keliaudami dviračiais galėsite apžvelgti daugiau Aukštaitijos nacionalinio parko apylinkių bei aktyviai praleisti laisvalaikį.

Pirties paslaugos:

Campus viridis poilsio ir konferencijų centre siūlome savo viešnagės metu išsinuomoti pirtį ir mėgautis jos teikiamais malonumais..

Sraigių degustacija:

Campus viridis restorane organizuojame burgundiškų sraigių degustaciją.

Naujųjų metų šventė Campus viridis Palūšėje - 1

Kontaktai, informacija

X