Atostogų paieška

Pažintinė kūrybinė Edukacija "Žymės žemėj" Kaimo turizmo sodyba "Ėvė"

Pažintinė kūrybinė Edukacija Žymės žemėj Kaimo turizmo sodyba Ėvė - 1

Atnaujinta: 2020 m. kovo mėn. 05 d.

Palik kūrybinę žymę ateičiai. Mylėkime gamtą taip, kaip ji myli mus.

Lankydamiesi Mažojoje Lietuvoje atvykite į unikalų Mingės kaimą ir čia esančią etnografinę kaimo turizmo sodybą „Ėvė“. Pas mus galėsite artimiau susipažinti su krašto istoriniu, kultūriniu paveldu, linksmai ir naudingai praleisti laisvalaikį dalyvaujant pažintinėse-kūrybinėse edukacijose „Žymės“. Edukacijos skirtos vaikeliams, tėveliams ir jų seneliams. Sodyboje išvysite jau pagamintus kūrinius, kurių atsiradimą įkvėpė autentiška sodybos aplinka. Edukatorius yra dailės mokytojas-ekspertas.

Pažintinė kūrybinė edukacija „Žymės žemėj“ (žymė – ženklas, pėdsakas, požymis, parašas, laiškas į ateitį). Žaidimo, saviraiškos, kūrybos pagalba skatinti žmogų domėtis aplinkiniu pasauliu, pažinti ir pamilti gamtą, rūpintis gyvenamosios aplinkos apsauga. Sukurti ir palikti savą meninę žymę ateičiai. Edukacija skirstoma į dvi dalis: teorinę ir praktinę:

  • Teorinio užsiėmimo metu susipažinsite su Mažosios Lietuvos istorija, kultūros ženklais, senosios buities gamtiniais ypatumais. Nemuno deltos regioninio parko pievų augalai, senoji buitis, Minijos žuvys – viskas tiks kuriant estetišką kompoziciją, meninį objektą „Žymė žemėje“ ateičiai.
  • Praktinio užsiėmimo metu  pasiruošę molio plokštelę, įvertinę naujas žinias, pamatę pavyzdžius, dalyviai renkasi objektus savo ženklui kurti. Daiktai komponuojami molio plokštelėje ir įspaudžiami. Atspaudas – meno kūrinėlis „Žymė žemėje“ dedamas į dėžutę džiūti ir iškeliauja su kūrėju-menininku.

Edukacija turi tęstinumą: darbų glazūravimas ir degimas.

Edukacijos vyksta:

Edukacijos trukmė ir kainos:

  • Grupei iki 10 žmonių / 45-60 min / 70€
  • Grupei iki 20 žmonių / 60-90 min / 7€/žmogui
  • Grupei iki 30 žmonių / 90-120 min / 6€/žmogui

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Upė Minija (vanduo +5 ℃)
Adresas
Mingės k., Šilutės rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 616 50640
El. paštas
eve.minge@gmail.com
Tinklalapis
http://www.mingeseve.lt
Facebook
www.facebook.com/sodybaeve/
Dirbame
visus metus

Daugiau informacijos apie – Kaimo turizmo sodyba "Ėvė" »