Atostogų paieška

Turkiška, suomišką pirtis, baseinas sodyboje „Kudrėnai“ 15 km nuo Kauno

Turkiška, suomišką pirtis, baseinas sodyboje „Kudrėnai“ 15 km nuo Kauno - 1

Atnaujinta: 2021 m. sausio mėn. 28 d.

Sodyba įsikūrusi vienoje gražiausių Kauno regiono vietų – Nevėžio kraštovaizdžio draustinyje. Nuo šalia Raudondvario esančios Nemuno ir Nevėžio santakos važiuojant Nevėžio upės vaga aukštyn link Babtų, randame jaukią ir ramią vietą, skirtą asmeninėms bei įmonių šventėms ir konferencijoms.

Sodyba „Kudrėnai“ svečiams siūlo komfortiškai įrengtus kambarius, modernią salę, tinklinio aikštelę, dvi pirtis su baseinu, gerą virtuvę, kurioje dirba patyrusi virėja bei išpuoselėtą, kviečiančią atsipūsti ir pailsėti, aplinką.

Pagrindinio pastato pirmąjame aukšte įrengta salė pobūviui iki 80 asmenų. Iš salės patenkame į dengtą lauko terasą, kurioje galima rengti nedideles šventes arba pobūvio metu atsipūsti. Antrame aukšte svečių patogumui įrengti kambariai (dviviečiai, triviečiai) su atskirais dušais ir wc.

Pirties pastato pirmąjame aukšte yra turkiška pirtis bei sauna ir baseinas. Antrajame aukšte įrengti keturviečiai kambariai.

Iš viso sodyboje galime apnakvyndinti 63 asmenis.

Sodybos teritorija yra didelė, prižiūrima, apšviesta ir saugoma visą parą. Kur beeitum, įrengti takeliai, galima pasivaikščioti, pasedėti ant suoliuko prie obels ar ramiai pasisupti ant sūpynių laiptais nusileidus prie Nevėžio.

Sodyboje daug erdvių, kur galima surengti sveikinimus, fotosesiją ar civilinės santuokos ceremoniją. Aplink nėra jokių kaimynų, supa tik gamta, ošiantys medžiai, čiulbantys paukščiai ir retkarčiais užklystantys gyvūnai. Tad kiekvienas, būdamas pas mus, jaučiasi taip, tarsi būtų kažkur toli, toli nuo miesto, nuo triukšmo, kažkur, kur jaučiama ramybė ir jaukumas.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Upė Nevėžis (vanduo +5 ℃)
Adresas
Upės g. 24, Kudrėnų k., Kauno rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 682 33720
El. paštas
kudrenai@gmail.com
Tinklalapis
https://kudrenai.lt/
Dirbame
visus metus

Daugiau informacijos apie – Sodyba „Kudrėnai“: baseinas, pokylių salė, vestuvių, švenčių ruošimas »

X