Atostogų paieška

Sodyba Kauno rajone vestuvėms, konferencijoms „Kudrėnai“

Sodyba Kauno rajone vestuvėms, konferencijoms „Kudrėnai“ - 1

Atnaujinta: 2021 m. sausio mėn. 28 d.

Sodyba „Kudrėnai“, įsikūrusi gražiame gamtos kampelyje 15 km nuo Kauno, siūlo komfortiškai įrengtus kambarius, modernią pokylių salę, tinklinio aikštelę, dvi pirtis su baseinu, gerą virtuvę, kurioje dirba patyrusi virėja bei išpuoselėtą, kviečiančią atsipūsti ir pailsėti, aplinką.

Pagrindiniame pastate įrengta salė pobūviui iki 80 asmenų. Iš salės patenkame į dengtą lauko terasą, kurioje galima rengti nedideles šventes arba pobūvio metu atsipūsti. Antrame aukšte svečių patogumui įrengti kambariai (dviviečiai, triviečiai) su atskirais dušais ir wc.

Pirties pastato pirmąjame aukšte yra turkiška pirtis bei sauna ir baseinas. Antrajame aukšte įrengti keturviečiai kambariai.

Iš viso sodyboje galime apnakvyndinti 63 asmenis.

Sodyboje daug erdvių, kur galima surengti sveikinimus, fotosesiją ar civilinės santuokos ceremoniją. Aplink nėra jokių kaimynų, supa tik gamta, ošiantys medžiai, čiulbantys paukščiai ir retkarčiais užklystantys gyvūnai. Tad kiekvienas, būdamas pas mus, jaučiasi taip, tarsi būtų kažkur toli, toli nuo miesto, nuo triukšmo, kažkur, kur jaučiama ramybė ir jaukumas.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Upė Nevėžis (vanduo +21 ℃),
Upė Nevėžis (vanduo +19 ℃)
Adresas
Upės g. 24, Kudrėnų k., Kauno rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 682 33720
El. paštas
kudrenai@gmail.com
Tinklalapis
https://kudrenai.lt/
Dirbame
visus metus

Daugiau informacijos apie – Sodyba „Kudrėnai“: baseinas, pokylių salė, vestuvių, švenčių ruošimas »

X