Sodyba prie Bebrusų ežero Molėtų rajone "Giedrita"

Atnaujinta: 2015 m. spalio mėn. 03 d.
Patikima nuoma

Sodyba GIEDRITA įkurta nuostabiame gamtos prieglobstyje, ant Bebrusų ežero kranto.Tad jeigu ieškote ramybės, tyro pušyno oro, gaivaus ežero dvelksmo ar sielos atgaivos – visa tai rasite pas mus. Čia viskas namų aplinkoje.

Vakarus galėsite praleisti prie laužo, o dieną irstytis valtimi, plaukioti vandens dviračiu ar mėgautis grybų, uogų, riešutų gausa šalia esančiame miške.

Žvejų laukia žuvingas Bebrusų ežeras.

Mėgstantys aktyvų poilsį gali pagainioti kamuolį žaisdami krepšinį, tinklinį ar futbolą.

Pirties mėgėjams – pirtis ant ežero kranto.

Jūsų šventei ar darbui siūlome jaukią iki 40 vietų salę su židiniu ir didžiuliais vitrininiais langais į ežerą. Maistą galite pasigaminti patys šalia esančioje virtuvėje ar užsisakyti jį iš anksto. Siūlome paragauti šviežio rūkyto ungurio, pasivaišinti šeimininkų paruošta žuviene ar kitais patiekalais.

Apgyvendinimui - jaukūs kambariai su patogumais, kuriuose tilps iki 38 žmonių. Pagrindiniame pastate septyni kambariai su vaizdais į ežerą ar į mišką.

Bendrojoje patalpoje poilsiautojams skirti patogūs minkštasuoliai, kur laiką praleisite bendraudami prie puodelio kavos, o blogu oru skaitydami knygą ar žiūrėdami televizorių.

Dviejuose mažuosiuose nameliuose yra keturi šeimyniniai numeriai su atskirais įėjimais ir virtuvėlėmis.

Netoli sodybos galite aplankyti observatoriją, etnokosmologijos muziejų ar kitas Molėtų rajono įžymybes.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Sodyba Molėtų rajone prie Bebrusų ežero "Giedrita" »

X